bugün

sübliminalin dibine vurmuş alışveriş sitesi reklamı.

anlamıyorum ki bu rtük ne iş yapar?

bizi, çocuklarımızı sübliminal mesajlardan koruyamacaksa kapatın rtük'ü boşuna elektrik, su harcamasın, boşa maaş vermesin devlet.

alın bakın şu reklama ve dediğim noktalara dikkat edin.
http://www.youtube.com/watch?v=GdI8DgjF7Ck

şu görüntüyü bana kim açıklayacak. biz televizyondan 2 boyutlu görebildiğimiz için bilinçli şekilde ekrana bakan çocuk diye kızı alttan dikizleyen çocuk gösteriliyor. çocuk ekrana bakıyormuş. he amk he, adanalı ronaldo da real madrid'de oynuyor zaten.
görsel

18. saniyeye dikkatli bakın çocuk daha dik duruyor.
görsel

19. saniyede ise çocuk dikkatlice bir "şey" e bakmak için eğiliyor. Ekrana odaklanıyor değil mi? Aferin size, samanınız bittiyse biraz daha verebilirim.
görsel

34. saniyedeki sahnede ise çocuğun o yüz ifadesi neden oluşuyor acaba?
görsel

incicilerin şu capsi gibi değil mi sanki? Adam orgazm mı oluyor?
görsel

Niye olsun ki o ekrana baktı ama, kulaklık verdiler de ona şaşırdı.

ayık olun biraz. bu reklamın tek amacı ne kadar asosyal ve silik bir tip bile olsan alışveriş yap, al, al, hep al.
eğer alışveriş yapar, alırsan sen de böyle taş gibi bir hatuna sahip olabilirsin.
ve işte mutluluk tablonuz da bu olur.
görsel

"hep komplo, hep kuruntu, bi' ilerleyin, batılılaşın!" diyen arkadaşım sen üstte yazanlara bakma.
Buyur buna bak, uzun uzun bak.
görsel

iyi seyirler.

edit: imla
illuminatilidir.
klasik güney kore reklamıdır. hatunun şirin ve seksi tripleri, erkeğin girdiği mal ve aşırı şaşkın haller tamamen kore reklamdan çakmadır. n11.com'un 11st.co.kr çakması olduğu gibi.
yayından kaldırılması gereken reklamdır. albenisi yok, komik değil. bi esprisi de yok.
Çok gereksiz ekranlarda olmaması gereken abazalığa teşvik eden reklamdır.
Yeni reklamındaki pişti durumu çok hoşuma giden reklamdır.
son reklamında neden kapının önünde kargocu abinin yanında soyunan bir kızın olduğunu merak ettiren reklam. kız bir güzel soyundu kapının önünde ya. adamın da hoşuna gidiyor. yuh. çok saçma.
sanırım yeni bir alışveriş sitesi. an itibari ile reklamlarından birini izledim. bebek gibi tas bir hatun pc basında seksi bir duruş yapmış bir elbise alıyor kargo geliyor kargo görevlisinin önünde sutyenle kalacak sekilde soyunuyor elbiseyi hemen deniyor kapı önünde. karsi daireden de ayşen gruda cikiyor üstünde aynı elbise. o bebek gibi hatunu gördüm simdi bak yine deli gibi odlum. ya amk bana bi karı bul sozluk bu ne ya olmuyor amk yine mi duş ? az once aldım herkese hatun buluyorsun şu tüysüz temiz yüzlü ela-kahve çift renk gözlü 1.71 boyunda bursa da yaşayan uzun düz saçlı ve dalgalı saçlı kızlardan hoşlanan guzel opusen kardeşine kız bulmuyorsun. ayıp sana..
aldıydım ettiydim miktiydim diye sözleri olan,ne bir komik olan ne artık bir çekiciliği kalmış gerizekalı reklamdır.
Ilkokul musamerelerindeki gibi tekerlemeleri kullanarak jingle yapmaktan vazgecmesi gereken , insani bayan reklamlar serisidir.
kadın bedeninin bi cinsel obje olarak pazarlandığı reklamlardır.
Şiddete karşı olmama rağmen o Uğur böceği kızın suratındayken bezbol sopasıyla şiddete teşvik eden reklam.
iki seferdir rtük engelini nasıl aştığını merak ettiğim reklam.
domalarak yapilan reklamdir..

meraklar icerisindeyim acaba uludag sozluge oyle domalarak giren var mi.. * *
söz konusu reklam tamamen götten anlaşılmıştır. reklamda soyunan kadın falan yoktur. öyle bir sahnede yoktur. o saynede anltılmak istenen kadının heyecanı ve alış verişten memnun kalınacağı anlatılmakta. şu reklamdan bile tahrik oluyorsunuz ya ben sizin o çükünüzü götünüze sokayım da rahatlayın.
cinsellik iceren reklam.. entel ayagina fular takip entry girmeyelim lutfen..

hatirladigim kadariyla kadin tam elbisesini cikarttiginda kargocunun gozleri blackjack yapmis gibi atiyordu.. soyunma ani ve o gozler birlesince ortaya gargamelin sirinlerin koyunu buldugu sonucu cikmiyor herhalde..

ya kadinin memikleri guzel yada pipisi var.. *
Et reklamıdır.
at reklamıdır.
"aa ayşen gruda diye biri vardı di mi ya?" sorusunu akla getiren reklamdır.
ilk olarak rtük kurumunun hali, hatrı, keyfi, sıhhati geliyor akla.
çekiciliği kalmamış, cinsellik üzerinden prim yapmaya çalışan klasik reklam
bu reklam; özellikle gençlerin, ahlaki ve imani yönden bozulma ve yozlaşmalarına çanak tutuyor. ister inanın ister inanmayın böyle şeyler bir toplumun geleceğini yakından ilgilendiriyor.
domalan oyuncuya verecekleri parayı keşke bir web designer'e verselerdi de adam akıllı bir web sitesi tasarlasalardı yorumunu yaptıran web sitesinin reklamıdır efendim. ne itici bir tasarımdır o.
reklamda oynayan kıza binlerce kez otuzbir çekilmesine neden olmuştur.

+1.
kızın feci güzelliğınin sitenin önüne geçtiği reklam.