(bkz: superonline)

paketimi ev telefonu da içeriyordu. ancak telefon bir türlü bağlanamadı. zaten uzun zaman internetsiz kalmışım, "yeter bea bi de bununla mı uğraşacam" diye hışımla aradım müşteri hizmetlerini. kadife sesli bir ablamıza bağlandım. valla ablanın o yumuşak ses tonunu duyunca önce bi yumuşamadım değil. derdimi sordu, anlattım. güzel bi şekilde çözüm yollarını denedik, olmadı. en sonunda modemin değiştirilmesi gerektiğini söyledi. neyse dedik, gittik modemi değiştirmeye. orada da bayağı güzel ilgilendiler falan. sonrasında eve gelip modemi kurdum, sistem tıkır tıkır. sonrasında tekrardan geriye döndüler "sorununuz hallolundu mu?" diye. baya baya ilgilendiler sağolsunlar. bu da böyle bi anımdır sevgili sözlük.
çiçek sepeti değildir. henüz iyi olanına rastlamadım.
(bkz: seni sikmişler)

kime göre neye göre iyi bu superonline...? kadife bir sesle "evdeki modeminiz bozuk" dedi diye sevinmiş gariban. bir de aradılar sordular diyor. sanırım sevgili falan yok aranınca mutlu oluyor.

lan bozuk modemi gagalamışlar ve seni bir sürü uğraştırmışlar. "dötüne koduklarım neden adam gibi modem vermedinizde beni uğraştırdınız" diyemedin mi la?
size malını satana kadar hepsi, sattıktan sonra hiçbirisi.
(bkz: sony)
Türkcell. Evet.
Tabikide turkcell.
(bkz: d-smart)

ama 1 senelik sözleşme imzalayana kadar. *
kesinlikle malı sağlam üreten firmalardır.
zaten adam o departmanı iyi oluşturduysa müşteri hizmetleri de orantılı olarak iyi oluyor.
Macro center
Kesinlikle türkiyenin en iyi marketi.
Amazon
Kuşkusuz yurtdışından gözünüz kapalı ürün getirebileceğiniz firma tabi türkiye girince yurtiçi kargoya veriyorlar onlarda 2 güne kaybedebiliyor .
(bkz: apple)
star diyarbakır turizm.

saygılar sunuyorum azizim...
Çaycı hüseyin abi.
yersen turktelekom
(bkz: huawei)
(bkz: koç sistem)
(bkz: dell)
(bkz: cisco)
kesinlikle ve kesinlikle üstüne kimsenin toz konduramayacağı apple dır. ilk görüşmeden sonra tekrar arayasınız geliyor peşinden ama olmuyor işte.
Sabancıya ait tüm kurumlar.
(bkz: booking com)

adam gibi adamsın booking.