bugün

Otizmli öğrencimin artık benim ile göz teması kurması.. Büyük mutluluk, dahası yok.
Keşfetmek; bilinmeyen bir şehrin sokaklarında gezinmek ve zamanla oraya dair her şeyi öğrenmek. Çocukluğumdan beri büyük bir tutku benim için. Yabancı olana alışma hissini çok seviyorum. Her şey planlarımıza göre olursa temmuz ayı akdeniz'i keşfetme ayı olacak, bunun için ne kadar heyecanlı olduğum tahmin edilebilir. Hep böyle keşfetmeye hevesli olacağıma eminim ve bunun beni en çok mutlu eden şey olduğuna. Öğrendiğim şehirlerden ayrılırken yanımda getirdiğim anılar bile yeter. Ömrüme sığdırabildiğim kadar çok şehir ve anı sığdırmak istiyorum.
Sigara.
Kağıt ve tütün.
Basit yani.
Cinooooo.
Bir zamanlar bir düğünde giydiğin ceketin cebinde iki yüz tl bulmak.
Eski çakmağını bulmak.
Stresli gecmiş, hafif yorucu bir günün sonunda uzandığım hafif serin yatağım. Gayet mutluyuz.
Senin bile fark edemediğin güzel detaylarını karşı tarafın fark etmesi.
Cama vuran yağmur sesi.
Iki tatlı söz, hasret kaldığımız...
Konuşacak güzel bir dosttan mesaj gelmesi.
esinti.
Köpeklerim.
Bankaya maaşın yatması.
1500.kez de olsa neşeli günler filmini izlemek ve izlerken bir şeyler yemek.
Ondan gelen tek kelime de olsa guzel bir mesaj.
Bu aralar benim mutluluk hayalim şöyle, Harika kurabiyeler yapan bir pastahane var -nova- oradan seçtiğim harika tatlarla yoğunluğun olmadığı bir yere gitmek. Kahve kurabiye ve sigara. Immh.
youtube'da ansızın sadece birkaç melodisini anımsadığınız ama ismini çıkartamadığınız bir şarkının kendisiyle karşılaşmak.
Bebek sevmek .
Yeni oje sürülmüş tırnaklar, çekmeceden çıkan çikolata.
Edit: Günümüz Türkiye’sinde yolda geçerken birinin sana günaydın demesi yada iyi akşamlar demesi.. malum bu kendini feminist sanan topluluklardan dolayı herkes tacizci.... insanlar korkuyor tacizci damgası yemekten...
yoksulların ve şairlerin milli içeceği: çay.
Başladığım kitabın akıcı çıkması.
ikizimle uzun uzun kahvaltı yaparken Gumball izlemek. Evet hala çizgifilm izliyorum. Hatta bayılıyorumm*
Montun cebinde unutulan ve en umutsuz anda bulunan para.
Piyango vurmuş gibi hissediyor insan!
Yarın evde olmam.*