bugün

Fox tv'de sabah haberleri sunan acayip itici bir kişi. Ulan bu kadar da itici olunur mu yaa!
izlerken cok guldugum, farkli ama komik bir tarzi var. Sanki kanal onunmus da haber spikerligi ile tassak geciyormus gibi sunuyor haberleri.

"arka fondaki goruntude marti arkadaslarimizi goruyoruz. Onlar bizim arkadaslarimiz kardeslerimiz."
ekranda inanılmaz itici gelen şahsiyet. gerçeği bu kadar olmasa gerek.
saçma sapan el-kol hareketleriyle vücut dilini kullandığını zanneden gereksiz sunucudur. kesin kafası az çalışan bir arkadaşı buna vücut dilini kullanmak önemli demiştir, o da madem öyle al sana böyle mottosuyla salmıştır. komik bile değildir.
neredeyse "mesaj gönderin, bokunuzu yiyim nolur" diyecek fox tv haber sunucusu.

yok yok beceremiyor arkadaş.
kendine has bir tarzi var ama şu "evinizin oğlu murat guloğlu" demekten vazgeçmeli.
seyretmeye 5 dk. dan fazla tahammül edilemeyen, konuşmuş olmak için konuşan, gereksiz alakasız

yorumlar yapan spiker kişişi.
kasım kasım kasan fox tv spikeri. yapmacık konuşmaları ve tavırları gerçekten sıkıyor.

birde o reklam arasından sonra garip garip şekillerle yayına girmesi yok mu ? reha muhtar'ı bile aratıyor. o derece yani.
"başımızın üstünde yeriniz var" diyo ya, onu iyi niyetle söylediğini düşünmüyorum.
gayet enerjik ve keyifli bir adam. seviyoruz.
evimizin oğlu olduğunu iddia etmektedir.

dip not : hakkını yememek gerekir iyi sunuyor.
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/99848/atarli-sunucu-murat-guloglu
eli kolu rahat durmuyor haber sunarken. fox tv izlememe sebebi.
kendine evinizin oğlu murat diye sikimsonik bi slogan uydurmuş itici haber spikeri.

eline aldığı tablet pc ile stüdyoda dört dönüyor.

ayrıca o evinizin oğlu ne demek lan.
zibidi bu zibidi. biraz önce halil sezai taklidi yaptı. bi basitlik bi lakayıtlık. allahını seven üzerine toprak atsın.
Benim gördüğüm , gelmiş geçmiş en gıcık , sinir bozucu spikerlerden birisi. Allah rızası için buradan fox tv yetkililerine sesleniyor , yalvarıyor , yakarıyorum alın şu adamı kameranın karşısından. Ne saçma bir kişilik , ne saçma bir haber sunuşudur o. Hafta içinde fox tv'nin sabah haberlerini izlerken hafta sonu fox tv den uzak duruyorum sırf bu adam yüzünden.
"ailenizin oglu murat gulolgu" diye bir slogana sahip degisik spiker.
''evinizin oğlu murat güloğlu'' ismiyle adından konuşturan ne olduğunu anlamadığım yaratık.
o kadar cok konusuyor ki insani konusmaktan sogutuyor bu spiker.ayrica komik oldugunu zanneden spikerdir.
evinizin oğlu murat güloğlu gibi sikimsonik bi sloganla yayın yapan bir garip adam. benim merak ettiğim ise, ben bu herifi niye takip ediyorum?

https://twitter.com/murat...status/359889678272438272
önündeki yazıyı okumakta güçlük çeken, bazen cümle kurmakta zorlanan haber spikeri. her gün değişen kol saatini göstermek içinde neredeyse kolunu kameraya sabitleyecek. enteresan bi adam işte. bu fox tv niye bu kadar ısrar ediyor bu adamda anlamış değilim.
giyim tarzıyla dikkat çeken, taktığı saatleriyle kullandığı aksesuarları uyumlu olan, sempatik, tatlı, içi dışı bir taraf olmayan spiker. ailecek severek izliyoruz efenim..
iticilikte dünya rekoru kıracak insan yüzünden samimiyetsizlik okunuyor. kesin sağlam bir yerden torpili var yoksa pazarda limon satmaktan daha iyi bir pozisyonda olması imkansız . kısaca samimiyetsiz .
(bkz: 10 numara 5 yıldız)
biraz efeminelik sezdiğim haber sunucusu.