bugün

entry'ler (263)

vestel

Yerli ürün yerli ürün diye bağıranların yerli ürünlerin kalitesi ve daha önemlisi markaların satış sonrası hizmetlerini de görmesi gerekli. Şuana kadar aldığım yerli markalardan hiç memnun kalmadım. Mebcuren ithal ürün alıyoruz bu kafa yüzünden.

normale dönen sözlük

Pronogragik başlıklarin açılmasıyla birlikte eski normal seviyesine dönen sözlüktür.

turkiyede cocuk ticareti gercegi

Pazar ile satin aldigi kedisini veya köpeğini "ay benim kizim" ,"ay benim oğlum" diye sevmenin anlamsizligidir. Bu da bir nevi cocuk ticaretidir. Buna alet olmayin. Satin almayin arkadaslar sahiplenin. Eksileyenlerin de simdiden amk.

turkiyede kafasi calismayan azinlik

Sürekli geçmişi tartisan, kendi dogrularini digerlerine kabul ettirmeye calisan, entellektuel seviyesini arttirmak yerine sadece kendi gibi dusunen sürülere karisarak boş bir hayat yasayan insanlardir. Azdir bunlar. Daha da azalacaktir ve bitecektir. Bitmesi biraz zaman alacak tabi.

atatürk ü eleştirmek

Kızılmaması gereken durumdur. Herkes bir konu hakkında aynı düşünmeye mecbur değildir. Ancak Atatürk'ü elestirenler genelde hakarete varan yorumlar yaptigi icin tepki cekiyor. Saygi duyacaksiniz amk cocuklari.

uludag sözlüğün borsada işlem görmesi

Olursa yatirim yapilmamasi gereken durum.ULUSOZ seklinde kisaltilabilir.

almanyanın 1 miyon türkün vatandaşlığını iptali

Biz de 1 milyon Almanin vatandasligini iptal ederek karsilik verelim. Artik eski Turkiye yokkk!!!

pubgde pochinkiye atlamak

Ortalik birazdan karisacak demektir.

sevgili için 17 saatlik yol gitmek

iki taraf da yapıyorsa normaldir. Aksi halde pişmanlik yakindir.

bu sabah sözlük çok edepli

Birazdan müdahale gelir.

aöf spor bilimleri bölümü açılması

Futbolda yabanci kuralından daha fazla tartışılması gereken konudur. Uygulamalı bilimdallarının aöf'de olması saçmalıktır.

cüneyt özdemir

Bazen gerçekten youtuber gibi davranıp boş konuşup gülüyor ama bence tarafsız yorum yapan bir gazeteci. Karsi taraf hakkinda yorum yapinca diger taraftan yalaka olarak suclaniyor sürekli. En azından youtube kanalında tarafsiz. Tv programini izlemiyorum bilemeyecegim. Hadi eksileyin bakalım.

zayıflamak için en iyi yöntem

Saatlerce koşmak olmadığı kesin.

trendyol

Elektrikli scooter aldık. Paketi açtık ürün bozuk. Neyse olur dedik iade ettik. Firma iademizi reddetti. Paketi açılmış. Ulan paketi açmadan nasıl göreyim bozuk mu değil mi? Şikayet ediyoruz yok 5 iş günü bekle yok 20 iş günü bekle. Trendyoldan elektronik ürün almayın özetle.

ben kıskanç değilim diyen kadın

henuz kendini taniyamamis kadindir.

yazarların sabah uyanınca ilk yaptığı eylem

gözünü açmak.

sabah trafiginde bir arac one gecmeyi kar saymak

formulunu henuz cozemedigim anlayis. mazeret bir yere gec kalmis olmaksa herkes birbirinin onune gecmeye calistikca trafik ve gec kalan insan sayisi daha da artiyor. tabii ki buna cevap "banane digerlerinden" olacagi icin tartismaya gerek yok.aynen devam kardeslerim.

superlig yayin hakkinin 500 milyon dolara alinmasi

Gecen seneye gore %40 artis oldugu soylenerek bayram edilen durum. Anlamadigim konu su; adamlar %40 daha fazla para odediyse bu urunu suanki fiyatindan hayli pahaliya satacaklar demekki.ancak bu urun suanki fiyata bile alici bulmakta zorlanirken bu arab abiler nasil bir plan yaptilar merak ediyorum. Yil sonunda "bu ligi bu paraya satamiyoruz" diyip cekip gidemeyeceklerine dair sartlar vardir umarim sozlesmede.

turkiye kupasinda ideal 11 i ile oynayan takim

Muhtemelen tutunacak tek dali bu kupa kalan takimdir.

düğün dernek 2 sünnet

Ilk film cok yavandi bence. Bu film gercekten uzun kahkaha attirdi bir kac kez. Genel olarak da eglenceli.