bugün

(bkz: komodo ejderi/#9712587)

hafif tebessüm, hafif katılma payı ile eline sağlık diyoruz.
sanki çok iddia kazanan bir adammış gibi şakirtin biriyle chp'nin iktidar olacağına dair iddiaya girmiş ve kaybetmiş olan yazar. Şimdi de bir derdim var'dan moderasyona mesaj atacak hesabını kapattırmak için. Ahmet kaya der ya ''sinsice olmaz gidişim kapıyı çeker çarpar giderim'' diye; tam tersi sessizce çekip gidiyor.

Lan böyle duygusal yaptık da ekşi'de yazar olmasam sikseler gitmezdim. Öyle sözünün eri falan değilim yani.
(#10006951) entrysiyle beni 10 dakika aralıksız güldüren yazardır
(#10045933)

(bkz: adam haklı beyler)

düşündürürken güldürmüş ve doğru tespit etmiş yazardır.
(bkz: minibüste yan koltuğa oturan kürt kökenli inşaatçı/#9544866)

güldürmüştür.
isvicre den katiliyor olabilir. ch= isvicre, tr= türkiye.
şu entrysiyle (bkz: #8645323) yarılmama neden olmuştur. dudak okuma yeteneği ne lan?
(#7417082) entrysini bugün itibariyle okuduğumda gülme krizlerine girdiğim yazar.

(bkz: sakin ol şampiyon)
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)
murat ch deki chsine bir türlü anlam veremediğim yazar nedir ne değildir acaba.
(bkz: #7416924) numaralı entrysinde "ben #7416735 numaralı entrynden bir bok anlamadım bari yalan yanlış bok atayım" diye bağıran yazar. başkalarına göre hakaret olan kelimeler kendisine hakaret değildir o derece garip yazardır.

bağlaç olan de'nin bir yazım hatası yapılmadığı entryde bu boku nasıl atmıştır bilinmez. ayrıca ataist kelimesi orada taklittir. işine gelmeyince götünden anlamaya başlıyor insan işte...

acilen sözlük formatını öğrenmesi gerekiyor. sözlük formatına aykırı bir şekilde üstteki entrylere cevap niteliğinde entry girmemeyi öğrenmelidir.
tanıdık kaliteli yazar, zombi.
6. nesil yazardir.
pokemon ve digimon ile ilgili yazıları sayesinde beni 8 yıl* öncesine götüren yazar. mehtaba bakıp iç geçirdim. yaşlanmışız be.
(bkz: hele bi soluklan yeğenim)
aldığı son iyi ve kötü oyların tamamı (#6599459) nolu entry olan yazar.
bu entryi gördüğünde gözlerinin içi gülecek yeni yazar.