bugün

genelde mülayimim diyenlerden korkacaksın, bana pek samimi gelmeyen yazar.
yeni bir yazar hayallerin gerceklesir
buralar entry dolar umarım
hadi sevin.
hoş gelmiş.
Ilımlı, sakin ve orta yollu (yollu pek olmadi gibi) yazılar yazmaya gayret gösteren yazar kişisidir.
Sessiz, sakin, kaynaşmayı seven ( kaynaşık pek olmadı gibi) yazılar yazmaya gayret gösteren yazar kişisidir.
efendi takiliyor simdilik, boyle devam et yazari.
nick'i batsın. çok efendi, mulayim yazar. ilerliyen hayatında kendisine başarılar diliyorum.
Sıcakkanlı bir yazardır , sohbeti iyidir .
mülayim adamdır. güldürmüştür.
Tarafsız olduğunu iddia eden yazar. Takdir yazarların.
bana skype'ın varlığını hatırlatan, karması başarılı nesildaş yazarım, lys'de yolu açık olsundur.
kimseye kendilerini ezdirtmez, ince ruhlu yazardır. gülüş.
sınavı iyi geçmiş yazardır. bu da hediyesi olsun madem. *
üniversite yaşantısı başarılar içerisinde geçmesini dilediğim yazar. gönlünüzce olsun. evet.
(#20744000) babasından çok çekti sanırım, adam mülayim bir de cevap da veremez babasına, bırakın yakasını mülayimin!*
iyi dost olabilecek insanlardan efendim. Her insan gibi kendisininde bazı dertleri var. Umarım dilediği her şey olur.
sıcakkanlı, konuşkan, bilgili ve naif biri.

dost olabilecek nadir insanlardan.

derin aşk sancılarını unutmasını ve hayatına mutluluklarla devam etmesini dilediğim yazar.
sessiz, sakin, nick i gibi mülayim adam.
bayramımı kutlayan yazardır geri dönüş yapıyorum sagol seninde bayramın kutlu olsun.
an itibariyle heyecan yapan adam.

sakin ol gardaş benim selam vereyim dedim.
Sol frame sana kurban olsun sen yeter ki mutlu ol! Demek istediğim yazar.
gece gece eklediği karın acıktırıcı görsellerle içimde kendisini azarlama isteği uyandırmış yazardır.
bana evlenmem için baskı yapan yazardır. bunun altında yatanı elbet öğrenirim ben sevgili yazar.*
henüz askere gitmek için küçük olan yazardır. tepemi attırmayın, yakarım ülkenizi ulen.
düğününde ağırlığınca altın takacağım yazardır.

edit: pardon lan bunu ben yapmayacaktım.*
bir gün çok param olunca kendisine piyano alacağım yazardır.