bugün

ba$lığının 12' den hemen sonra sol frame' de gözükmesiyle bu gün doğum günü olduğunu sandığım yazardır. *
bir konu karıştırılmasın lütfen şekspir benim pirimdir, ulvi bir şahsiyettir. diğeri için;
(bkz: william shakespeare)*
tarafımca pek anlaşılamamış yazar.
cetin altanın yazılarını su gunlerde sözlüğe taşıyarak cok iyi yapan yazardır.*
nur yoldas dinleyen yazar. gece gece takdir ettigim , ve dahi ozel mesajla taciz ettigim yazar.
özel dans dersı almak ıstedıgım, oldukten sonra bırakcagı mırasla ona super bır anıt mezar dıkecegım amcam ayy yazardır. *
dansı ile beni büyülemiş maykıl amcam yazarı. Hep gel yine gel dans zikredelim beraber.*
bir entry okunur ya da sıklıkla olmasa bile bir ba$lık sol frame' de belirir. fakat diğerlerinin arasından hemen sıyrılır. gerek üslubuyla gerek yazım hatalarıyla kar$ınızda (bkz: mülayim) diğer ismiyle (bkz: abo mülayim) *
#1525364 ... *
entrylerini beğenerek okuduğum, az önce de bana kitap ve film tavsiye edecek kadar ilgili yazar. dün akşam ki sol frame e şirinler baskının da rolü olanlardan biri.
gece gece beni önlenemez bir krize sokan yazar. düşecek sandalye kalmadı evde. o derece.
genel izlenim olarak ba$lıkların altında hatalı buldugu entrylerden yada ironi yapılası ba$lıklardan hiciv yollu istihza,mustehzi konusu cıkartan ince mizah anlayı$ına sahip sarkastik yazar..kendisini ayakta alkı$lıyor ve önümde bir nefer gibi goruyorum..
en bi sevdiğim kişi.* *
mizah insanı, daha ilk pm sonrasında nickimin altına yazma inceliğini göstermiş, idol olarak görülebilecek o kadar kişi varken suavi sualp'i bulmuş olmasıyla beni benden alan sözlük yazarı..
her tarafından karizma fışkıran adam.*
tam bir ortam adamı. severek izliyoruz kendisini. bu arada sakallar yakışmaktadır kendisine.
ilk defa zirveye katılmış olan bizleri * yanına çağırarak zirveye aktif katılımımızı sağlamış yazardır. *
yeni yazar olacak bir kişinin yüzüne bakıp sana şu nick yakışır diyebilen deneyimli yazar.
son katıldığım zirvede tanıma fırsatı elde ettiğim ve bu haftanın en iyi entryleri listesinde az önce ikinci olduğunu öğrendiğim ve bu nedenle ayrıca tebrik ettiğim yazardır kendisi. nice güzel sohbetlere ...

edit: ben bu yazıyı yazdıktan kısa bir süre sonra mülayim'in entrysi haftanın en iyi entryleri listesinde zirveye oturduğundan bu düzeltmeyi yapıyor ve tebriklerime tebrik kataraktan cümlemi noktalıyorum efendim.
yerine göre komedyen, yerine göre siyasetci, yeri,ne göre düşünür, yerine göre yaramaz bir çocuk..her ortama göre değişen, insanların dilinden anlayan insan..evet o cem abi..
oynadığımız tango ve cash filminde "cash sen mi olacaksın ben mi?" diyerek kavgaya tutuştuğum kişi. * *

(bkz: sigara yakarken kaşları yakmak) * *
(#1258465) der ve saygılarımı sunarım.
"ne iyi etmişimde tanımışım,hımmm leziz mi leziz" dediğim eski ama ,eskimeyen bir dost...
(bkz: humprey bogart)
kendisine miami heat'in bu seneki sonunun hazin olacağını anlatmaya çalışmama rağmen bu gerçeği bir türlü kabullenememiş yazar. ha ben de sezon sonu tahminimde yanılacağım sanırım zira dallas'ın karşısında golden state'in çıkmasını beklemiyordum, * fakat miami'nin durumu besbelliydi yahu! * ikinci tura kalacak takımlar arasından kendisinden yeniden bir şampiyon tahmini beklemekteyimdir; ha bi de miami şampiyon olamayacak konusunda bir iddiamız vardı artık gerekeni yaparsın değil mi güzel kardeşim? *
kalemi guclu yazardir. moral hocamdir. ben iki soylerim, o hemen derdimi anlar, cevap verir ama o cevaba kurban olasiniz gelir. at gozlugunuzu cikarttirir da siz anlamazsiniz bile. su aralar gorusemesem de, bilmesini isterim ki emeklerini bosa cikarmamaya calisiyorum. * *