bugün

Bugün yaptığı mülakatı okudum. Hâlâ daha ısrarla bir şeyleri anlatmaya devam ediyor. Bana kalırsa da hata yapıyor. Siyasete herkese yer var. Yolu da açık olsun ama ben siyaseten çok parlak bir kariyeri olacağına ihtimal vermiyorum.
Kemal kılıçdaroğlu tarafından kandırılmış olan bir tavuk yetiştiricisidir.

Bu adam kemal tarafından bile kandırılıyorsa cumhurbaşkanı olduğunu düşünsenize.kesinlikle mahvoluruz.

Not: şimdi algı diye inleyecekler de neyin algısını yapayım amk?zaten %53 oy alıyoruz,bu çiftçiden mi korkacağım?güldürmeyin
Yine çıktı pencereye iki gözümün çiçeği.
aldıgı yüzde 30 oyu kendi oyu sanıyor zaaa ahahahahha.

bi de üstüne utanmadan türkiye cumhuriyeti tarihinde yanılmıyorsam ya 3 ya da ikinci kez yapılan cumhurbaşkanının halk tarafından seçilmesi hadiseni görmezden gelip eski parlemento seçimleriyle karıştırıyor.

insanlar o oyu sana rte'yi durdur diye verdi, çok ayılıp bayıldıkları için degil o oyun en az yüzde 5i normal parlemento seçimleri olsa ve sen bagımsız ya da chp genel başkanı olarak girsen sana degil en büyük rakibine bile verilebilirdi.

dünyanın neresine giderseniz gidin, parlemento seçimlerinde verilen oyların çogu cb adaylıgında rakiplere bile gidebilir, hatta batıda ünlüdür " sırf aşırı sag iktidara gelmesin diye şuna veriyorum " kafası.
işsiz mi kaldınız?
Kredinizi ödeyemiyor musunuz?
Sigaraya zam mı geldi?
Arabanıza benzin alamıyor musunuz?
Dükkanınıza müşteri gelmiyor mu?
Geçinemiyor musunuz?

Bana ne amk.

görsel
görsel
izotop reis hala seçmenine, kaçırılmadığını ikna etmeye çalışıyor ahahahhaha
Zuahahahha
Ahahahaha

ile entry giren seçmene zaten ne nano teknoloji ne izotop anlatacaksın. Zammı vereceksin bu garibanlara daha fazla makarna yiyecek, sabahları 3 poğaça 1 lira ile fabrikasına girecek asgari ücrete yarrapi şükür diyecek.

Bu iş böyle yarı da kalmayacak dediyse kalmaz. Rahat olun.
bir sonraki seçimde cumhurbaşkanı seçilecek olan siyasetçidir. fava at ya da atma ama bekle.
Dün ki kk görüşmesinde kk ya onursal başkanlık teklif etmiş. Acil kurultay çağrısı yapmış.

Lan hani senin ağzından kurultay diye birşey duymayacaktık? Ulan bir dediğiniz bir dediğinizi tutsun be.
Baktı kk nın gideceği yok seni onursal başkan yapalım kemal teklifini sunmuş. Olmassa örgüt gerekeni yapar demiş.

Ya öyle ya böyle gideceksin kk.
siyaseten cehaleti göz doldurmaktadır.

kavga ediyorsan da gözden ırak yapmalısındır adama bak ahahahaha ha beter olsunlar hoşuhma gidiyor da tuhaf geliyor yine.
kemal kılıçdaroğlu'nun koltuğu bırakmaması bizim işimize geliyor. ak parti teşkilatı olarak bize bu kadar faydası olan bir muhalefet daha görmedik. bakın bahçeli yi saymıyorum.

dolayısı ile muharrem ince ne kadar diretir bilinmez ama bu aleviler de boş insanlar değiller. o koltuk için her çirkefliği yaparlar.
kendisinin chpnin başına gelmesi veya herhangi bir parti kurması bize kılıçdardan daha fazla oy kazandırır ha akpliler olarak bu konuda da bölünebilriz hani böylelikle fitneyi harlamış oluruz karlı çıkarız.

ben ince bizi daha fazla konsolide eder diyorum zira kılıçdarı rte sadece alevi kozu üzerinden vurabiliyordu inceyi ise her yerden rahatlıkla vurabildi.

apolet sökme, demirtaşı dışarı çıkarma, bir çok atılımı ortadan kaldırma vs.

kılıçdar aşırı kurt bakmayın öyle memur emeklisi görüntüsüne, el altından hdp ile işbirligi yapar kimsenin ruhu duymaz ama ince böyle degil adamın her mitingi pot mk.

bi de çok ateşli oldugundan sogukkanlı ollamıyor bu da klasik hatalara neden oluyor.
yerel seçimler öncesi chp'nin başına geçmeli.

yoksa muhalefet yine zaferi akp'ye hediye edecek.

yettin artık kılıçdaroğlu!
liderler fox ta' da "ben vefalı bir insanım." deyip bir daha kemal kılıçdaroğlu ile karşı karşıya gelmeyeceğini söylemişti ama şimdi de "koltuğu bana ver kılıştar!" diyor.
Seçim bittiği halde akp liler hala göt korkusuyla saldırmaya devam ediyorlarsa, bu adamda hakikaten iş var.
Zamanında kk nın deniz baykal a yaptığını şimdi ince kk ya yapıyor.

Bu partide gelenek bu heralde.
CHP seçmeninin hayal kırıklığı . genel başkanlık amacım değil deyip partiyi 2 ye bölen ve chpde içsavaş cıkartan omurgasız bir sözde siyasetci aynı zamanda kaybettıgını kabul eden tek chpli .
ne olusa olsun chp içinde iç savaş çıkartması yanlıştı . Kendisi demişti genel başkanlık amacım değil diye ama nedense genel başkanlıga konmaya çalısıyor çok garip .
Eski CHP milletvekili.

Cumhurbaşkanlığı adaylığı döneminde kendisine müthiş bir inancım vardı. bu süreçte kendisine bağışta da bulundum, maltepe mitingine de katıldım, seçimde gönüllü olarak sabah 04.00 gece 01.00 arası CHP'de de çalıştım. inandım. Güvendim. Sonrasında hayal kırıklığına uğradım..

Ne olduysa seçimlerden sonra oldu. Avukat ordusu ile YSK önünde nöbet tutacağını söyledi, ortalarda yoktu. Biz ondan her hangi usulsüzlük olsun olmasın orada olmasını bekledik, biz de ilçe seçim kurullarında bekledik. O ne yaptı? Hala Meçhul... Ona inanan seçmen bunu hak etmedi. BiZ ONA SAHiP ÇIKTIK, O BiZE VE OYLARIMIZA SAHiP ÇIKMADI..O gece çocuklarını evde bırakan anneler babalar, yürümekte zorluk çeken yaşlılar, hasta olsa da koşup gelen insanlar, gençler, kısaca peşinden gelen gönüllüleri vardı! bir çoğu sn iNCE'ye artık güvenmiyor! Sözlerini tutmadı, bir daha neden güvenelim? tekrar yalnız bırakılmak için mi? Seçim öncesi ve sonrası dediğinin tam tersini yaparak kurultay sürecinin fitilini ateşledi. Ağzından çıkan söze biz ne zaman inanalım?

Bir CHP seçmeni olarak yazıyorum; AKP karşısında olduğunuz için oy aldığınızı artık görün. Kılıçdaroğlu istanbul büyükşehir seçimlerinde %37 oy alıp ardından Genel başkan oldu, seçimi kaybeden rüzgarı sönen bir kılıçdaroğluydu! sırada sen mi varsın? Sen mi başımıza bela olacaksın?

Ne sen ne de sn Kılıçdaroğlu farketmez, ikinizden biri varken içim rahat olarak CHP'ye oy vermeyeceğim.
Fikrimin ince gülüdür.
Hocam seçimden sonraki tavrınız, davranışlarınız size hiç yakışmadı" demek istediğim siyasetçi.
24 haziran 2018 tarihinde yapılan seçimlerde cumhurbaşkanı aday olmuş siyaset adamı.
Dün oy verenlerin bir kısmının bugün sövdüğü adam.
Adam gibi adam... Zeki, duyarli, gercekçi, centilmen, egitimli, egitimli, egitimli...