bugün

Adama ak parti düşman
MHP düşman
Kendi partiside kapalı kapılar ardında düşman

Yani anlayacağınız şuan ki siyasetin hepsi bu adama düşman.

Bu ne demek oluyor Cumhurbaşkanı olursa tam yenilik olacak her kesimde.

Eee ülkede de yenilik istendiğine göre oylar inceden inceye Muharrem e
https://www.youtube.com/watch?v=xGB6cJgKak8
An itibariyle istanbul izmir Ankara mitingini televizyonlar yayınlamasın miting alanından kanala yürüyecez dedi. Helal olsun
Bu akşam 19:00'da gündoğdu meydanında olacak Türkiye cumhuriyeti'nin 1. Başkanı.

Meydandayız, izmir'in en kalabalık mitingini Tayyip'e göstereceğiz. Endüstri 4.0 seven kızlar eqlesin, gündoğdu'da buluşalım.

görsel
gerçekten seçimlerde caydırıcı ve korkutucu bir faktör olarak görüldüğü sanılan über zeki seçmenlere sahip eski yalova milletvekili. 25 haziran'dan itibaren işsizdir, üzgünüm.
“Trt sen niye çekiyorsun sanki yayınlayacaksın” söylemi ile gülme krizine girmeme neden olmuş siyasetçidir.
(bkz: Fikrimin ince gülü)
chplilerin ırzına geçip paçavra gibi fırlatacağı bir başka isim.
17 ağustosta esamesi okunmaz.
kılıçdaroğlu erdoğan'a çemkirir mevzu yürür gider.
barlarda kafa çekip müslümanlardan oy isteyen zat. sana oy moy yok muharrem. evet...
gelen gideni aratmasın diye reis e devam .
Fizikçi tarih yazıyor.
Hakkında Aktrollerin yana yana karalama kampanyası yapmasından çok başarılı olduğu anlaşılmakta.
bu kadar az zamanda böyle muhteşem bir kampanya yürüttüğü için bile oy verilebilecek cumhurbaşkanı adayı. eğer bu halk seni başkan seçmesse onlara yazıklar olsun sayın ince. sen elinden gelenin kat kat fazlasını yaptın. helal olsun allah senin başını yere eğirmesin.
bugün dinlediğim polis misafirhanesinde görevli polise ettiği hakaret dolu sözcükler nedeniyle soğuduğum cumhurbaşkanı adayı. daha önceden hiçbir cumhurbaşkanından veya adayından duymadığım itici sözler, eski tarihli olsa da yakışmıyor.
ilk cb adayı olarak açklandıgında akp'li olarak hafiften bir tırsmıştım, zira şovenizmin dibine vurup iyi demagoji yapabiliyordu, zaten chplilerin oylarda çantada keklik, zira tahtayı koysan oy veriyor adamlar bi de üstüne milliyetçileri goygoyla kendine çekerse yarış zor geçer demiştim içimden hatta sözlükte bile yazmış olabilirim.

fakat geldigi noktaya bakıyorum tam bir fiyasko, hatta öyle ki içten içe inşallah bu adam chp'nin yeni genel bşakanı olur falan diyorum.

kılıçdaroğlu pasif bir genel başkan ama asla bize oy kazandırmıyor, bunun öncülü bir adam vardı deniz baykal diye, o ne yapsa biz büyüyorduk zira çogunluga ters geldigi gibi onları tahrikte edebiliyordu ama kılıçdarda bu yok, mümkün oldugunda az atatürk demeye çalışıyor, şeriat geliyor goygoyu yapmıyordu zira bu akpye yarıyordu, ve mümkün oldugu kadarda seçmeni aşagılamıyordu hangi partiden olursa olsun.

fakat bakıyorsun inceye adam gelir gelmez selo dedi lan, milliyetçilerin oylarını alır da yürür diye korktugum adamın yaptıgı işe bak.

kabul bu adam iyi bir demagog ama iyi bir siyasetçi degil.

nerde duracagını ne yapacagını bilmiyor.

rte gibi bir adama dahi nerdeyse iktidarı kaybettirecek konuma getirmiş bir konunun üzerine yürüdükçe yürüyor.
Hangi şerefsiz yaptı lan bunu?!

görsel
...
Akın var
güneşe akın!
Güneşi zaptedeceğiz
güneşin zaptı yakın!.
Nazım Hikmet Ran

görsel
maalesef kaybedecek aday.
Resepsiyonist ile olan telefon kaydını dinledim. Yemin ederim o çocuğa o kadar üzüldüm ki anlatamam! Asla ama asla o çocuğun yerinde olmak istemezdim. Eğer resepsiyonistin yerinde olsaydım muhtemelen ya benim sonum ya da onun sonu hiç iyi bitmezdi. Allah böyle bir duruma düşürmesin.

biz bu insanları bizleri temsil etsin diye gönderiyoruz ama bu insanlar elde ettikleri siyasal güç ile bize ağız dolusu küfürler ediyorlar.

Bir kesim şeref ve haysiyet yoksunu insan da hala muharrem ince'nin bu tutumunu savunuyor.

biri diyor ki; resepsiyonist gülerek provoke etmiş. ee şimdi bu sözün tahrik edersen tecavüze uğrarsından ne farkı var? kaldı ki resepsiyonist idare etmeye çalışıyor, tebessüm ederek "yok olur mu öyle şey ben sizi çok severim" diyor ama hala proveke etmiş diyen embesiller dolu etrafta.

insanlarla uğraşan birisi olarak o resepsiyonisti çok iyi anlıyorum, neden tebessüm ederek konuştuğunu anlayabiliyorum.

bir kesim de buna misilleme olarak, tayyip erdoğan'da şöyle dedi böyle dedi diyor. yanlış yanlışla örtülmez. biz halk olarak göte göt demedikçe, biz halk olarak bir milletvekiline, halkın seçtiği adama "ya sen kimsin de, bizi temsil etmen gerekirken bize küfrediyorsun" demeyip, üstüne de savundukça daha Türk milletine semer vuran çok olur.

toplum olamıyoruz arkadaşlar, millet olamıyoruz, bizim temel sorunumuz aslında bu ve böyle giderse biz bir millet asla olamayız! demokrasinin ne demek olduğunu bilmiyoruz, millet egemenliğini kavrayabilmiş değiliz.

halbuki Erdoğan "ananı da al git" dediğinde de, bugün muharrem ince resepsiyonisti tehdit edip, hakaret ettiğinde de birlik olup "siz kimsiniz de halka böyle davranıyorsunuz?" demeliydik!

ne o gün diyebildik, ne de bugün.

Türk milletinden bir bok olmaz ve hak ettiğimiz gibi yönetiliyoruz.

Kimse suçu başkasına atmaya kalkmasın, önce suçu kendimizde arayalım.
Son günlerde geçmişi didik didik taranılan cb adayı. Hayır, tamam arayın iyi güzel tabi ama soracağım şu ; R.t.e'den önce ki iktidarlar şöyleydi böyleydi eleştirenler var ya, hatırlıyor musunuz, Sevim Tanürek Cinayetini? hatırlamazsınız, işinize gelmez çünkü!
Iki ihtimal var
Birincisi: ya kaybedip tarihin tozlu sayfalarına karışacak.
Ikincisi: ya da kaybedip chp genel başkanı olacak.
izmir mitingine 3 milyon kişinin katıldığını iddia eden kişi. Güya fizik öğretmeni ama matematikle sorunu var galiba.
Kazanmasını umut ettiğim, kendini sahalarda göstermeyi hak eden cumhurbaşkanı vizyonu olan kişidir. Akpliler kızmasın, zira senelerdir seçile seçile artık kendilerinin de dediği gibi ceketimi koysam alırım durumuna dönmüştür. Halkın bir kukla değil, gerçek irade sahibi insanlar olduğunu en az bir seçim kaybederek anlamalılar. Anlamalılar ki insanlara daha iyi hizmet arayışına girebilsinler
CHP içindeki Deniz Baykal tayfasının pek de sevmediği millet vekili.
miting meydanında bisiklete bindigi an benim gözümde zaten zor olan cumhurbaşkanlıgı şansını tam anlamıyla kaybetmişti.

bisiklete binerim hatta elimden gelse gücüm olsa herkesi zorla bisiklete bindiririm kısa mesafelerde bisiklet yerine araba tercihine hayvani vergiler uygularım ahlakını sevmesemde hollandalıların bisiklet aşkı bayıldıgım bir şeydir.

gelelim sadede ben böyle düşünsemde halk böyle düşünmüyor, atıyorum 25 yaşına mı geldiniz asla bisiklete binmemelisiniz çünkü bisiklete çocuklar biner.

bu abimiz de herhalde danışmanlarının gazına gelmiş olacak ki işte "kanada başbakanı, ingiltere kraliçesi ve nadyo komanaci bisiklete biniyor bu prestijli bir davranış siz de bininiz efendim " demiş olacak ki yeri degilken saçma sapan bir yerde miting meydanında bisiklete bindigini gösterebilmek için bisiklete bindi, ki o binişi de acemligini net gösterdi ha.

düşüncesi işte orda burda " bisiklete binen bir devlet lideri profili " çizmekti ama hesap etmedigi bir şey vardı ki o da bu halk bisiklete binene sıcak bakmıyordu.

ben tabi bu saçmalıga anlam veremiyorum ne var bisiklete binmekte diyor kendimde biniyorum hatta 50sinde gelsem de binecegim ama halk gülğüyor abi yerleşmiş bu düşünce.

bir trabzonlu kadınla konuştugunda da aynı şeyi söylemişti kadın, her şeyi geçmiş kadın demirtaşı falanı filanı hatta chp zihniyetini bisiklete takmış.
2 gün sonra goygoyu bitiyor çok şükür derin sessizlik ve huzur hakim olacak.