bugün

496 gibi bir değere atanmış karma seviyesi.
488 karmalı oneydilan nickli yazarımızda da rastladığım, tahminimce 480-500 karma puanı arasında erişebileceğiniz yaran sıfat.
moonlight sonata nickli moderatörümüzde gördüğüm karma şeysi.**
sonradan gelen tanım;bir karma statü isimi. mtv ikonu olmanın iyi bir şey olduğunu göstermek ister.

130lu karmaları gördüm böylesine itici bir karma görmedim arkadaş. artı oya devam başlarım mtv'ye, yok sweet sixteen.
hiç sevmemiş bulunduğum karma rütbesi.
sözlüğün beni de layık bulduğu karma rütbesi...
ama ille de mavi jojoba tanesi...
Mtv ' nin sembolüdür. Mtv yazar.
(bkz: bugünleri de gördük çok şükür)
Blizzardbnin alması gereken karma rütbesidir. (bkz: bir mtv üyesi blizzardb)
(bkz: motorlu taşıtlar vergisi)*
480 üzerinde görünen karma sıfatı. acaba dedim benim rumuzumla bi ilgisi var mı dedim bir an. malum rumuzu okuyunca insanın aklına araba geliyor. 1,4 - 1,6 - 2,0 bunların hepsi ayrı vergilendiriliyor. yerli mi yabancı mı o da önemli bi yerde.

(bkz: serdarsl06)

https://intvd.gib.gov.tr/...ndex.jsp?page=IVD_HSP_MTV
g.tü turneye cikartan karma sifatidir.
480 üstü karma için verilen, çok da güzel olmayan karma sıfatıdır.
garip, görünce merak uyandıran karma sıfatıdır.
bu zamana kadar sahip olduğum en garip karma adı.
bildiğin ciciş gibi birşey *
çoğu kişinin bir an önce seri artılanıp yada eksilenip bu karma sıfatından kurtulmak istediğidir. ben artılanmayı tercih ederim. sırf bir daha görmemek için bak başka niyetim yok vallahi. *
Küfür mü acaba diye düşündüğüm karma şeysi.
egoya tavan yaptıran bir karma sıfatı. 'çikita muz'dan sonra özellikle.
(bkz: MOTORLU TAŞITLAR VERGiSi)
birçoğu için (ben de dahil) güzelliği ifade etmeyen sıfat. birazcık yüksek karmaya verilen, sözlük kurucularının iyi bir şey olarak gördüğü karma sıfatı.

mtv icon; sanki mükemmel bir sanatçı hıaammına.. bildiğin popüler kültür. bizim popimiz farklı.
"bu ne la?" etkisi yapan karma sıfat şeyisi. harbiden şeyisi yani. böyle sıfat mı olur allaasen.
sahip olan çoğu yazarın hak etmediği karma sıfatı. açıp entrylerine bakıyorsun adam geyikle, şamatayla artı toplamış, ne bilgi entrysi var ne güncel bir yorumu ne de ciddi bir tespiti. karmanın gerçeği yansıtmadığının göstergesi bu durum.
sözlüğün en saçma karma sıfatlarından birisi.
Çok güzel bir karma ismi.