bugün

Gördüğüm en havalı karmalardan biri olabilir.
MTV ABD de yapılan bir çeşit şarkı ödülüdür. Yani Bir çeşit Grammy ödülleri gibi bir şey. burada Zall bizleri birinci yapmış sözde. ikon olmuşuz. Valla bu olsa illuminati benden habersiz nasıl yaparlar lan deyip pompalıyla fururdu herhalde.*
483 karma seviyesiyle ulaştığım motorlu taşıtlar vergisi gibi bir terim.
mtv yi görünce baya sövdüm önce ama vergi olmadığını öğrenince sevindim...wlla para istemediğin sürece problem yok sözlük ...ama öyle mtv falan kuruş ödemem aq, söyleyeyim.
ne biçim karma seysi lan motorlu taşıtlar vergisi gibi.
abi acayip hoşuma gitti bu karma adı ya. grammy ye falan katılıp ödül alırken düşmek istiyorum aq çok gaza getirdi. mtv iconn hmmyeeeeaahh. (bkz: nasıl justin bieber oldum)
Gördüğüm en dandik karma ismi.
En karizmatik karma sıfatıdr.
Mavi jojoba tanesi nden sonra en sevdiğim karma.
Görünce, bünyede akıllı tv' de yer alan, buz tutmuş göl üzerinde yürüyen coşkulu gencin buzun kırılmasıyla göle düşen videosunu izleme hissi veriyor.
Yeni karmam. Karmam mtv icon olsa da esasında plastik bidon olması lazım.

Turşu bidonu gibi hissediyorum şu an.
bir star yazar olduğumu hissettiren yenice fark ettiğim,karma sıfatıdır.
Mtv = kanal
icon = icon

Kanal iconu.
481 ile gelinen (şahsımın da aldığı) karma sıfatı.
karma adı.

keşke sonraki karma "imdb deluxe" olsaydı.
harfleri değiştirildiği zaman sübliminal mesaj içeren sıfat.

mtv icon.

imc tv on.

anladınız mı beyler ? yani bunların hepsi terörist.

neyse bugünlük de bir buluşa imza attım. artık yarın da yaparız bir şeyler.
Kalburüstü'nden sonra gelen karma sıfatı.
Yahu o iyidi be.
taşak oğlanı yazsaydı daha az itici bulurdum, bu ne amına koyim.
Acaba küfür mü lan bakışları atmaya neden olan karma sıfatı.
Çok güzel bir karma ismi.
sözlüğün en saçma karma sıfatlarından birisi.
sahip olan çoğu yazarın hak etmediği karma sıfatı. açıp entrylerine bakıyorsun adam geyikle, şamatayla artı toplamış, ne bilgi entrysi var ne güncel bir yorumu ne de ciddi bir tespiti. karmanın gerçeği yansıtmadığının göstergesi bu durum.
"bu ne la?" etkisi yapan karma sıfat şeyisi. harbiden şeyisi yani. böyle sıfat mı olur allaasen.
birçoğu için (ben de dahil) güzelliği ifade etmeyen sıfat. birazcık yüksek karmaya verilen, sözlük kurucularının iyi bir şey olarak gördüğü karma sıfatı.

mtv icon; sanki mükemmel bir sanatçı hıaammına.. bildiğin popüler kültür. bizim popimiz farklı.
(bkz: MOTORLU TAŞITLAR VERGiSi)
güncel Önemli Başlıklar