bugün

görsel
Genel olarak sistemi değiştirmek için uğraşan şizofren bir hacker'in hayatını ve başından geçenleri anlatan dizidir. Baya öven olmuş, başlasam mı?
"Bir baksana ben orda mıyım" tarzı yan etkileri olan, hatta beyin amcıklaması geçirten dizidir. Diziyi küçük ve basit gören kekolar muhtemelen düşük iq'ları sebebiyle olayı idrak edememiştir.
güzel mi ya ben bi izleyemedim bi türlü.
Netflixe düşmüş olan başarılı bir dizi.
--spoiler--
(bkz: freddie mercury) rolünde sıçan (bkz: rami malek)
--spoiler--

sıçmış hali akademi ödülü aldı adamın... sıçmamış olsa ne olacaktı acaba ?
(bkz: freddie mercury) rolünde sıçan (bkz: rami malek) bu dizide sınırları zorlamıştır. izlediğim en özgün senaryoya sahip diziydi. ayrıca kodlama ile ilgili ütopik değil gerçekçi bilgiler vermişler dizide.
Sezon finali beyin yakmıştır, fakat en iyi sahnesi sezon 1 bölüm 1 site kuran kişinin bütün sırlarını ifşa ettiği sahnedir bana göre. nasıl yaptığını soracak olursanız da kafenin wifi ağındaki sistemleri bir linux sisteminde taratarak, bilgisayara sızmıştır. çok zor bir işlemi yok aslında. bu yüzden halka açık alanlarda vpn kullanmanızı öneriyorlar.
Konusundan ve yazimindan cok cekim teknigi, ambiyans yaratmadaki ustaligi ve oyunculuariyla basarili olmus dizi. Durun hemen tepki vermeyin. Bi okuyun once.
Bir kere dunyayi degistirmek ve coklu karakter olayi fight club'dan cakma. Nerdeyse birebir. Tek farki hack kullanmasi abimizin. Hadi onu yaptin, uzerine ozgun bir sey soyle dedigimizde pek de uzerine koyamadi 4 koca sezonda. Biz sosyal bir aydinlanma beklerken o kisiliklerle ilgili oyuna giriyormus. Peki gerceklikte gecen Whiterose'un dunyayi degistirme hayali ile, Elliot'un kendi icine hapsettigi mukemmel dunya nasil denk geldi de tam reaktor patlayinca bu aktive oldu? Seyirciyi sasirticam diye tesadufe abanilmasidir bu baska bir sey degil. Neyse dizi sonucta o kadar da beklentimiz yok. It gibi bekletti mi son sezonu ve her sonraki bolumu? Bekletti. Cok super bitirdi diyenlere katilmiyorum ama en azindan fena bir sasirtmaca degildi.
Final sezonunun 11'inci bölümünden sonra dizinin nasıl biteceğini anladım ve final beklediğim gibi oldu. gayet güzel bir şekilde bitti dizi. genel olarak dizilerin final bölümünü izledikten sonra finalin böyle olacağını bilseydim hiç başlamazdım diyen birisi olarak finali izledikten sonra tekrar izleyesim geldi diziyi. dizi sanki finalin üzerine yazılmış gibiydi o kadar uyumluydu birbirlerine.
Biten dizidir. oscarlıktır. sesçisinden çaycısına, insanlığa böyle bir dizi sunduğunuz için çok teşekkür ederiz. çok güzeldi. aşırı iyiydi. türk dizisi izleyen adamın bundan sonra amına koyayım.
--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--
--spoiler--

her yerinde, her yere gönderme var. mükemmel. budur. budur ya. bitti işte. harika. son 10 sn de gerçek hayattan da birşeyler gösterdiler ya, tamam artık. bitmiştir.

--spoiler--

--spoiler--
--spoiler--

--spoiler--
Efsane dizi. Bakalım nasıl bitecek.
Vay be! Şu an kitlendim. Boşluktayım.

Seneryo azam, oyunculuk muazzam, yönetmen aliyyülazam! E* ortaya çıkan da yılın en iyi final yapan dizisi.

Teşekkürler sam esmail, teşekkürler rami malek.

Edit: ilk entry sahibi diziyi pek anlayamamış.

--spoiler--

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--spoiler--

Adam şizofren mk. Ne mantığı arayacaksın diyeceğim ama son bölüm gerçeklikleri tokat gibi vuruyor yüzüme! Silicon valley bunun yanında sıçmık! Evet, yanlış okumadınız. bir topak bok!

--spoiler--

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--spoiler--
2015 yılında yayınlanan yabancı dizidir , güllüoğlu cafe dizinde görünmüş ve türklerin gururlanmasını sağlamıştır.
22 aralık 2019 itibariyle 2 saatlik bölümüyle final yapacak olan über dizidir. çok hardcore şeyler döndü, çok manyak teoriler çıktı, izlerken erekte olmaktan geçirdiğim krampların haddi hesabı yok...

dipierrodan tyrell a, vera dan darlene e, gaiden dan hiphopçu zibidiye, psikologdan hapishanedeki gangsta elemana kadar mükemmel bir dizi oldu. şu anda felaket bir son bekliyoruz.

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

whiterose nereden nasıl çıkacak, acaba elliot hatırlayacak mı, tyrell farkında mı hepsini görücez. sakın 4s12-13e promo diye aratıp izlemeyin, beklentiyi yüksek tutun... aga manyak birşey bu ya.

ver aq oscarı, ver lan aq baftayı ver ver ver mtv yi...
--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--

--spoiler--
--spoiler--

--spoiler--

Vay anasını sayın seyirciler. 1-2-3 artık kaç tane varsa tüm kişilikleri gördük, deus grubun annesi bellendi. çinli bakan, elliot a madem batıyoruz, sen de gel ulan diyecekmiş gibi geliyor. neyse, bir efsanenin daha sonuna geliyoruz.

bu efsane doğarken biz vardık, artık bitiyor, gidiyor gönlümün efendisi.

--spoiler--

--spoiler--
Güzel başlayan, güzel ilerlemeyen dizi.
Izlemeye yeni başladım. Sanal güvenlik şirketinde çalışan biri nasıl olurda ulu orta aha bu benim yeni rap albümüm bunu pc ye tak ve dinle hele hele 2. Parçaya bayılacaksın diyen birine nasıl olurda inanır ? Nasıl olurda o laptopun kamerası yara bandıyla kapalı değil aaaaa çıldırıcam!!!! Hahaha şaka.

Black mirror ve bunun arasın kalmıştım ikisininde ilk bölümlerini izledikden sonra bunda karar kıldım.

Şimdilik güzel dizi.
ilk sezonunu çok beğendiğim bir dizi eliot sıradan bir yaşam sürer gibi gözüken ancak geceleri farklı işlerle uğraşan biri.seyirciyle konuşma tarzını beğeniyorum olayların içinde hissettiriyor.

görsel
içimden geçenlerin söze , uygulamaya geçildiği bir dizi
--spoiler--
şu an yeniden 3.sezon finalini izledim, 4.sezon bildiğiniz gibi son sezon ve yakında gelecek. yeniden izlerken dedim ki "bu dizinin sonu nasıl olmalı acaba?"

bence dizinin finalinde whiterose da elliot'ın üçüncü kişiliği çıksın ve elliot'ı en temizinden bir tımarhaneye kapatsınlar bitsin gitsin valla.
--spoiler--
gayet hevesle izlerken youtube'da parodisine denk geldim. gülmek için açtım üzülerek videoyu bitirdim. bütün sezonu anlatmış pislik herif. insan yazar bi " çok pis spoiler içerir" diye.

hiç mi mutlu olmayacağız?hiç mi gün yüzü görmeyeceğiz?
ergen bir arkadaşım önermişti sanırım, kendi aralarında da bunu konuşuyorlardı bi ara. o yüzden izlenmemesi gereken bir film ya da dizi.
acaba dizide kullanılan maskenin anlamı ne? o maske bir ressamın ürünü mü ve vermek istediği mesaj ne?
boktan bir dizimsi.
benim geçen hafta başladığım hevesle 2 sezonu indirdiğim ve 1.sezon 5.bölüm de bıraktığım dizidir. sarmıyor beni ve çok sıkıcı geliyor.
güncel Önemli Başlıklar