bugün

stephen king'in 3 haziran 2014'te amerikada yayınlanan yeni romanıdır.

lehçe tercümesini görünce bir anda şok oldum, türkçe çevirisini de merakla bekliyoruz.
Stephen King'in Atlantik'in her iki yakasında bir numaraya oturmuş dedektiflik/ polisiye hikayesi.

Sıradaki Stephen King kitabı revival için yayın tarihi: 11 Kasım 2014.
Brady hartsfield'ı bir topluluğun üzerine Mercedes ile sürdürerek ironinin dibini yapmıştır. Masumları katleden terörün dini, dili, ırkı yoktur demektedir aslında. Zaten aralarda bir yerde el-kaide'nin arkasında CIA vardır diyor.
2015 yılında Polisiye roman dalının en prestijli ödülü Edgar Ödülünü kazanarak Stephen King'in odalara sığmayan ödül koleksiyonuna bir yenisini eklemiştir.
http://www.youtube.com/watch?v=qNDvGHNffto
stephen king'in romanından uyarlanmış yeni başlayan dizi. izlemenizi öneririm. kitap baskısını da bir türlü bulamadım. çoğu sitede baskıları tükenmiş.

dizi fragmanı : https://www.youtube.com/watch?v=rWSJ-1TN0Fw

not: 1. bölüm yayınlanmıştır.
çok güzel bir dizi.. atmosferi çok hoş.. harry treadaway çok başarılı.. zaten işin içinde stephen king varsa o şey güzeldir.
Mükemmel bir bölümle giriş yapıp kalan bölümlerde bu bölümün ekmeğini yiyen dizi. Senaryo , oyunculuklar ve müzikler doyurucu ancak haddinden fazla durağan ilerlemesiyle türk dizilerine selam çakmaktadır.
ikinci sezonuna ait poster:

https://pbs.twimg.com/media/DgSS3TRXkAA2H3N.jpg
2. sezon çok sıkıcı bir sezondu, ilk sezona göre çok altında kalmış.. sezon finalini de beğenmemiştim ta ki son sahneye kadar, o neydi gııı.
ilk sezonu çok iyi. insanı sıkmadan kendini izletiyor ancak ikinci sezon hem çok saçma hem de sıkıcı gidiyor şimdilik üçüncü bölümdeyim. Umarım üçüncü sezonu kötü değildir. inanın başladım diye izliyorum.