bugün

hastasıyız efenim. dünden bugüne değişmeyen tek tutkumuz. bi' de limonlu kraker .
enter sandman şarkısı spotify'de yok.
böyle büyük bir sikandal görmedim daha önce.
canlı izlediğim * için kendimi çok şanslı hissettiğim aşmış grup. özlüyoruz baba.
en gürültülü müzik gruplarından biri. 77-82 arası efsane üçlüsüyle*** birbirinden muazzam 5 albüme imza atmışlardır. herkese hitap etmeyen bir müziklerinin olduğu aşikar.

(bkz: damage case)
(bkz: overkill)
(bkz: bomber)
(bkz: the chase it better than the catch)
(bkz: sex and outrage)
(bkz: line in the sand)
Motörhead büyüktür ama tek adam grubudur kantarın bir kefesinde lemmy diğer kefesinde grubun öteki üyeleri yer alır metallicadan büyüktür ama metallica da james in ağırlığı da vardır lars ın ağırlığı da kirk in iktidar mücadelesi olmasa bile gruba katkısı büyüktür cliff ve jason un grup için öneminden bahsetmiycem bile.
Solisti Lemmy Kilmister'ın sıkı bir ikinci Dünya Savaşı koleksiyoneri olduğu ingiliz heavy metal grubu, 1916 isimli albümü ektedir:

görsel
aslında metallica'dan daha büyük olan grup. metallica daha popüler popçular bile poser'lık için dinliyor.
Megadeth, Metallica gibi efsanelerin çıkmasına bir nevi on ayak olmuş efsane grup. Bad religion olsun,rock out olsun,ace of spades olsun efsane şarkıları var. Lemmy kilmister ın öldüğü gün cidden üzülmüştüm.
bugüne kadar neden dinlemedim ki. ne güzel bunlar.
Şu an dinlediğim efsane gruptur. Baby you better run. (bkz: lemmy)
(bkz: kamyoncu metali)
i aint no nice guy after all adlı klasik bir parçalarında kişinin kendini bulmasıdır.
40 seneden sonra Lemmy'nin aramızdan ayrılışı dolayısıyla 22 albüm 240 şarkı ile bizlere veda eden gruptur.
bu adamlar 1998'de istanbul'da konser vereceklerdi. sadece 30 kişi bilet alınca konser iptal oldu...

vah babam vahh. büyük bir saygısızlık örneği.
grubun eski bateristlerinden Phil "Philty Animal" Taylor dün vefat etmiş.Würzel,Phil derken sıra Lemmy'e geliyor diye korkuyorum sözlük...

tanım : pure rock&roll yapan alemin en daşşaklı frontmen'ine sahip grup.
Ses tonu muhteşem olan bir vokaliste sahip gruptur. Metallica nın bir şarkısını coverlamışlardı. Çok iyi olmuş cidden. Tek kötü yanı vokalistin özel hayatı. Oğluyla filan sevgili değişimi yapıyormuş diye bir şey duymuştum. Onun haricinde yaptığı müzik iyidir.
Di eys of sıpeydss*2. Ace of spades ini daha cuma günü dinlediğim. Eskilerden bir Rock grubu. Tavsiye edilir. Amcalar Rock yapıyor be helal. Rock n Coke ile türkiyeye gelmişti bu grup.
'' baba '' tabirini kullanır çoğu müzisyen.
işte bu tabire uyan bir grup da motörhead'dir.

70'lerden gelen bir heavy metal grubudur motörhead.
lemmy'nin tavırları, ses tonu; müziğin kalitesi ile bu hale gelmiştir.

her gun bir doz almak lazım.

son albüme gelince, till the end pek bir güzel olmuş.
motörhead tadında ama tam da o gibi değil; farklı.

ingilizler bu işi iyi biliyor.

http://giphy.com/gifs/metal-heavy-bass-nKQs7fb97dK4E
http://giphy.com/gifs/met...vy-rock-out-tRSscKwGH8KcM
iyiden iyiye tükenen grup. Lemmy çok hasta . Doktorlar üç beyazdan uzak dur demiş.
bu heriflerin olayını anlayabilmiş değilim, yaklaşık bir senedir geceleri açar 2 albüm dinlerim. eroin gibi.
efsaneler efsanesi grup. lemmy kilmister, barış akpolat'ın yaptığı röportajında şöyle demiş; "insanlar ace of spades ve overkill'i çok seviyor. bu çok boktan bir şey, bizim her şarkımız güzel."

ben de lemmy hocaya katılıyorum. you better run benim favorim;

I'm short & I'm tall, I'm black & I'm white
Sometimes I be wrong, sometimes I be right
babaların 2015'de yeni albümü geliyor.of of,bomba haber.
kaynak : http://turkgitar.net/inde...album-icin-studyoya-girdi
ace of spades ile yarmıştır vakt-i zamanında. ayrıca sepultura'nın isim babası sayılır.
1.nesil Rock'N'Roll gruplarından,lemmy kilmister gibi bir ustaya sahip