1. 1.
  Rock'n'Roll'un çirkin ama bir okadar da karizmatik kralı... (örnek aldığım nadir insanlardan)1945 yılında Ian Fraiser Kilmister adıyla Noel arifesinde batı ingilterede çirkin bir kasabada normalden 5 hafta önce premature doğan Lemmy farklılığını doğuştan ortaya koymuştur.

  "Nesnel koşullarda bu adamın yaşıyor olması imkansız!..." Bir ingiliz müzik gazetecisi, 'hap, mdma, asit, aşk fitili, lsd, morfin, kokain, boru otu, haşhaş, bağırsak delen, marijuana' tüketimi hususunda "eşşeğin g.tüne su kaçıran" bu altmışlık delikanlının yaşam enerjisi karşısındaki şaşkınlığını işte bu sözlerle ifade edimiştir. Motörhead'in motör'ü Lemmy Kilmister'ın yaşam serüveninde seçtiği yol biraz alternatifti elbette ama kim dünya çapında ünlü başka bir rock adamının Lemmy kadar açık sözlü, Lemmy kadar harbi ve Lemmy kadar maço bir "rock'n'roll" ideolojisine sahip olduğunu iddia edebilirki?

  "Çok az kişi iddia edebilir ki (daha fazla uyuşturucu kullanmak, daha fazla burbon içmek ya da daha fazla kadınla gönül eğlendirmek konusunda) Motörhead vokalisti kadar kınanan başka bir müzisyen daha vardır."
  Sunday Times

  Early Years...
  12 -1 ... chazsmyr dhuunyl
 2. 2.
  sesine hayran oldugum,canlı performansını izlemek için dörtgözle beklediğim efsane grubun, efsane solisti.*

  yıllar sonra gelen edit: vay bea.. 06.10.2006 girdiğim bu giri 16 temmuz 2011de gerçekleşmiştir. 5 sene bea 5 sene..
  10 ... pamuk proton ve 7 elektron
 3. 3.
  motorhead grubu'nun bass çalan vokalisti.
  7 ... gorunmez
 4. 4.
  beyaz ayyakkabilari,inanilmaz sesi,bass i konusturmasiyla heavy metalin devlerinden kabul edilen, cirkin muzisyen insandir! sarki soylerken mikrofon kafasindan bi karis yukarida oldugu halde o sesi nasil cikardigi da merak konusudur!
  8 ... little girl in bloom
 5. 1.
  (bkz: ian lemmy kilmister)
  1 -1 ... cikarinbeniburdan
 6. 5.
  efsane punkcı sid vicious'u [sex pistols] bir boka yaramazsın deyip sittir etmiş kadife sesli çirkin kral.
  6 ... chazsmyr dhuunyl
 7. 6.
  tam ismi ian lemmy fraiser kilmister olan, gitar üstadı ingiliz müzisyen.
  7 ... legend of the stranger
 8. 7.
  karizma, tarz ve harika bir rock n roll grubu sahibidir yalnız sesi yoktur; kadife madife diye yiyoruz tamam ama çıkmıyor kardeşim ses filan, çıkan şey esrar ve kokain arası bir tını ancak malesef yetmiyor.

  mihenk taşı kabul edildiği için ozzy gibi lemmy de sesi bok gibi de olsa çok büyük saygı görür ve harika besteleri sayesinde sesi görmezden gelinir.
  2 -4 ... disco inferno
 9. 8.
  a$agidaki linkteki resimde gorulen $ahistir:

  ian lemmy kilmister
  --spoiler--
  korkunc dedikleri kadar var.
  --spoiler--
  5 -1 ... splinter
 10. 9.
  gercek ismi ian fraiser willistir. *
  3 ... chazsmyr dhuunyl