1. 1.
  cm 4 un muhtesem orta saha oyuncusu 12 m $ a alıp 50 60 m$ a satabılecegınız futbolcu atak ortasaha atak sol kanat oyuncusu
  ... rapter
 2. 2.
  bu sezon blackburn rovers'ta Süper bir grafik çizen oyuncu.cm 03/04 te Tromso takımındadır.2-3 milyon dolara alınabilen ve takımı sırtlayan, frikikleri ve süper paslarıyla oyuna zevk katan Futbolcu.gerçekte de bunları yapabiliyormuş..satmaya kıyılmaz cok iyi özellikleride vardır bu elemanın.eğer takımın paraya ihtiyacı varsa iyi bir paraya satılabilir.*
  ... wake
 3. 3.
  damien duff gibi bir efsaneden sonra blackburn'e ilaç gibi gelmiş sol açık. hele fm de bir oynar ki sormayın.
  ... paradigma
 4. 4.
  ilginçtir ama formasında pedersen değil, gamst yazmaktadır.
  ... pax romana
 5. 5.
  futbol yaşantısına hala blackburn rovers takımında devam ettiğini anlayamadığım kişi. bir üst sınıf takımlar tarafından transfer edilmeyişi acaba bilmediğimiz bazı eksiklikleri ya da alışkanlıkları olup olmadığını düşündürüyor.
  ... crocodile
 6. 6.
  venividivici adlı yazar kişinin cm 03-04 oynarken tromso'da keşfettiği muhteşem sol kanat oyuncusu.
  ... cagdashk
 7. 7.
  cm 03/04'te 1 sezonda 62 asist yapan futbolcu.
  ... alp er tanga
 8. 8.
  kendisi hala premier lig*te blackburn takımında takılmaktadır. buradan kendisine sesleniyorum, olm gamst lan yaşın ilerliyor git bir man utd'ye millet norveçli kanat görsün.
  3 ... venividivici
 9. 9.
  topçu.
  dün akşam iskoçya'ya felaket bir gol attı. yani dün 2 tane attı da teki felaketti. frikikten direkt attığı gol, acaip estetik vurdu yahu topa. bu kadar yumuşak bir frikik golü çok az gördüm.
  ... yasakani
 10. 10.
  blackburn rovers formasıyla premier league de 165 maçta 24 gol atmış 21 asist yapmışır.

  belki fm de abartıldığı kadar değil ama çok iyi bir futbolcu gerçekten.

  şayet tercihi ingiltere değilde ispanya olsaydı eminim daha başarılı olurdu ; ama norveçli futbolcularda bi ingiltere ligleri sevdası var ki anlaşılmaz.
  1 ... liverpoolmlt