bugün

Hasbro ve google iş birliğiyle hazırlanmış online monopoly oyunu. oyunun şukelası, şüphesiz GoogleMaps ile tüm dünya üzerinde oynanacak olmasıdır. düşüncesi bile heyecan verici lan ! gerçi server çökmüş ve üye olunamıyor ama iyi bir yer kapmak için takipteyiz.

http://www.monopolycitystreets.com
NASIL ÜYE OLUCAĞıMıZı ÇÖZEMEDiĞiM OYUN .
amerika'dan başlarsanız avantajlı konuma geçeceğiniz oyun. adamlar oyuna pek ilgi göstermedikleri için olsa gerek, özellikle amerika'nın pek bilinmeyen şehirleri bomboş. buralarda büyüyüp sonradan popüler yerlere geçmeyi denemek daha mantıklı gözüküyor şu an.
bir yeri satın almaya kalktığınızda register yapılabilen oyun, çok güzel bi oyun olacak gibi. boston yakınındaki saugus şehrinin hepsi benim olacak nihahaha.
oyunda çok sokağım olsun vaktim yerinde olsun mantığı yanlış. bulun şöyle 1.000.0000 luk 2-3 cadde sonra keyfinize bakın. gayrimenkul zengini olun,sefa pezevengi olun.
gökdelen yapmaya kasmayın. uzun caddelere 50-75 binlik bina yapmak çok daha mantıklı. bu taktikle üç günde 15 milyon civarı bir skor yakalamak mümkün.
dün itibariyle serverları resetlendiğin tekrardan başlanan oyun. tekrar kasmak zorunda kalıyoruz şimdi, ah hasbro ah.
5 cadde ve üzeri caddeye sahip olanlardan artık vergi alan oyundur, yazıklar olsundur. artık oyunun mantelatieside değişti, 10 milyon değerinde bir cadde satın alıp sıra sıra sarı gökdelen dikmek ve caddenin değerinin fazla gözükmesi daha eğlenceli gözükür oldu. he ben kira toplicam diyorsanız 1 milyon ve üzeri cadde satın alın hergün 2-3 tane ve hergün 75.000 lik evlerden dikin. tabi çok daha fazla vergi ödeyeceksiniz.
level 6 da monopoly binasını dikebilirsiniz.

ayrıca oyundaki bonus binalarıda mutlaka yeni aldığınız caddelere yerleştirin ki, başkaları hazard kurmasın ve kira gelirinizi yok etmesin.
mına koydugum, bokunu cıkardıgım, artık hiç zevk vermeyen bir başka oyun daha.

bu oyunu yaratan vatandaşlara sozluk aracılıgıyla iki lafım olacak, ''fuck you!''.

ne sikim bir oyundur arkadaş, yap yap yap yap nereye kadar. insan biraz heyecan getirir su oyuna. adamların sikinin keyfi gelecek te, benım caddeme copluk yapacak ta, bende onu yıkacam da, nedır lan bu? gunluk bılmemkac milyon gelirim var. en luks binalarla dosedim her bir yanı, eee? simdi nolcak?
güncel Önemli Başlıklar