bugün

(bkz: #17623681)

bir kürdün ülkücü olabileceğini algılayamayacak kadar çocuktur.

türklük anadoludaki hakim millet. dna ile olmuyor. hisle oluyor. " ne mutlu türküm diyene" sözünde dna yok.
o türkse ben değilim denilebilecek ayarda biri.
ne kadar komik olduğunu bir anlasa türkiye çağ atlayacak ama mesele orada zaten, bu ego ve bu cahillikle anlayacağını hiç sanmam. he bitanem deyip geçmekten başka çaremiz de yok.
faşist ırkçı yazardır.
insandır kendileri. *
(#17637581)tez zamanda baba olmasını dilediğim yazar. senin çocuğuna zarar gelmesin sevgili yazar, çocuğunu kucağına aldığında, sana gülümsediğinde ne kadar masum olduğunu anlaman ve fikirlerinin yumuşaması dileklerimle.
kişi baskı, eziklik altında kaldığında manik atak göstererek özgüven patlaması yaşar. kişi kendisini üst seviyedeymiş görür, üstünlük taslar.
(bkz: manik depresif)
-ne oldu kim üzdü seni?
kendisi türk ırkçısı fakat nick i boşnakça. enteresen şeyler deniyor sayın seyirciler.
sözlükten atılacak olan yazar. uçu$ için eight, seven, six, five... two
milliyetci yazar demek isterdim ama degil, tam bir irkci yazardir. acaba turk olarak dogmasaydi intihar eder miydi merak ediyorum.
ovunecek baska birseyi yok sanirsam, sadece damarinda tasidigi turk kaniyla ovunen yazardir ayrica.
çok çok sevdiğim bir yazardı.
mod niye sildi anlamadım.onca pkk yandaşı yazar varken neden milliyetçi bir yazarı uçurursun ki.

bazı "k"ırkına mensup kişiler sevinmişler.götlerine kına yaksınlar.
(bkz: sekizinci nesil silik)
açık mert korkusuz yazarmış. Güney doğu bombalanmalı diye bir başlık açmış kendisini kutluyorum. Tam bir türkmüş tanışmayı isterdim. Eğer buralardaysan bana ulaş moja.
Sırpçada sevgilim anlamına gelirken hırvatçada canım, birtanem anlamına gelir. Tabi konuşma dilinde moja draga yerine sadece dragi denir. Buradaki olay moja Türkçedeki "benim" anlamına geldiği için laf kalabalığı yapmamaktır.