bugün

Üzdünüz kadını işte..

Yine teselli etmek bana düştü.

Gel otur güzelim kucağıma, bakma sen bu hazımsızlara.
Önceden meme çatalını karalıyordu şimdi yapmamış.
Yazıklar olsun sözlük meme yapmış.
Bir yazar.
(bkz: kendisiyle konuştum haberler iyi)
Dikkat edin hatundur kendisi hatunnn.
Olum ben basliga bu kadar entry gorunce vefat etti sandim.

Allah rahmet eylesin.
Hakkında bu kadar entari görünce memesi var sandım.

Aaa hakikaten varmış lan*

fikri firar changes mode: ++ yalakalık

Yazdıkları okunası, entarileri mislenesi yazar*
Hatun şu an duşta.

Bana söyleyin iletirim.
Hanfendi guzel oldugunuz kadar gideriniz de var. Evet.
Yüzünü siyaha boyuyor.
Afedersiniz memeden duyar kasanları göstermiştir. Gözlerim yaşardı.

Sırf siyasi görüşlerinden ve yazdiklarindan dolayı her türlü bel altı küfüre maruz kalmış bir kadın olarak şu yazarı savunan arkadaşları nick altimda benim için de iki kelam ederken görmek isterdim doğrusu akdhsld.

Şaka lan şaka, siz gelmeyin. Benim dostlarim bana yeter. Adam gibi adam onlar. Sizin gibi yavşak degiller. Puuuuh iki meme görünce jole kivamina gelen cibiliyetsizler sizi!
Cok az miktarda bulunur,en sifaki bitkiler gibidir.
farkhunda'ya döndürülen hatun.
memesi açık resim attı diye taşlanıyor resmen.

kezzap dökeceksiniz beyler, taş çözüm değil.
ehe.
Kızcağız fotoğrafta yüzünü karaladı diye linç ettiler. Sadece memesini mi atsaydı he! Çekemiyorlar kız seni! At kız sadece memeni at! Düşmanlara inat at, bekliyoruz hadi bak!
Filmden anlayan hatun.

(#35580943)
Elestirilere karşı duruşunu bozmasın destekliyoruz memesini atsın herkese gününü göstersin nolur at meme.
burada meme yazanlari gordukce merak ettim, ilgili fotoyu buldum. 2 santimetrekare gogus var lan orada. Sizle ayni seye mi meme diyoruz acaba ?

Ayrica bu fotoyu eger ilgi cekmek icin atmadiysa cesaretini tebrik ediyorum, bu kadar kopek baligina kan koklatmak ama et vermemek kolay olmasa gerek. Mesaj kutusunda kac mesaj gormustur merak etmekteyim.
yüzsüz bir yazar.
Evlenmelik yazarı.
Nicki ergence.
yaşasın 11. nesil olmak! en ufak fikrim yok ne olduğuna dair. aydınlatılırsam sevinirim
Kaliteye benziyor.
seni baban mı doğurdu demek istediğim sadece ilgi çekmeye çalışan vasıfsız bir yazar. ayrıca en yakın zamanda zahmet olmazsa koşsun ip atlasın bir şeyler yapsın tavsiye ederim.

millete öyle böyle deyip aynanın icadından bibaber hanım kızımız kendisi.
bildiğin kezo bu lan.
Sülüklerin yapışıp kaldığı yazar.
Mizahtan anladığını iddia eden bir yazardır.