bugün

güneşini kaybeden insan. eskişehirliliği ve eskişehirsporluluğu ile meşhur olan şarkıcıdır. arada sırada kral tv'de klipleri çıkar. yıllarca ne uzamıştır ne kısalmıştır, aynı kalmıştır.
standart saç modeli, hiç değişmeyen kilosu ile hatırladığımız, koyu eskişehirspor fanatiği, orduda ki moral gecelerinin değişmez ismi, efendi insan.
ya bilader o iğrenç şarkıları, el kol hareketleri bir yana; şarkı söylerken yüzüne yayılan o orgazm olmuş insan gülüşüyle beni benden alan "agghhh bittim ben" nidaları attıran gül gamzeli sempatik şarkıcıdır.
şarkılarını bir tarafa bırakırsak, eskişehir için varını yoğunu verbilecek nitelikte biri olduğu kesin.
bugün kaçırılan uçakta bulunan ve olay sonrası canlı yayına bağlandığında en çok korsanların kötü ingilizce konuşmalarına takmış garip insan.
--spoiler--
görsel
--spoiler--
türkiye'nin gerçeği. gözardı edilmemesi gerek. biraz elinden tutan olsa justin timberlake gibi olur. ışık var.
belli aralıklarda yeni albüm çıkaran , bu albümleri çıkarırken tuttuğu içinmi çıkardığını ya da tutmayıp hırs yaptığı içinmi çıkardığını bir türlü çözemediğim .
hala yaşamakta olan insan evladı.
11. acıma hissi uyandıran şarkıcıydı eskiden. şimdi nasıl, bilmem.
eskişehirspor a yazdığı onca şarkıdan sonra şimdide türkiye için şarkı yazmış şarkıcı.
(bkz: şampiyon türkiye)
eskişehir'deki tüm bayram seyranlarda fix konser veren bir şarkıcı dayımız. dayımız diyorum çünkü dayımdan çok görüyorum adamı eskişehir'de.
eskişehirspor için sabah akşam konser ver deseler hiç üşenmez verir. hatta bunu okur gaza gelir çıkar meydana. o kadar dolu bir adam.
en son katıldığı beyaz şov da kendisine ayıp edilen sanatçı.

programın başında apar topar çıkardılar, milli takım yaptığı son şarkıyı söylettiler, sonra adama ved bile ettirmeden reklama girdiler, reklam bitti, bir baktık mithat abi yok, onun yerine yaprak dökümü'nün oğuz'u, sabahların mı rtık akşamların mı bilemiyorum sultnı mıdır nedir seda sayan vardı.

ama milli takımımız yarı finale çıktı şimdi heryerde mithat körleri in "işte farkımız" şarkısı çalıyor.

kendisine yapılan ayıba rağmen, şımarık sanatçılar gibi bunu kafaya takmayan, reklamı sevmeyen, imajını magazin programlarından değil eskişehir'lilerden ve eskişehirspor'dan alan, mütevazi bir halk sanatçısı.
amca sen neden albüm yapıyorsun başka iş yokmuydu diye sormak istiyorum kendisine? yahu yıllardır uğraşırsın bir tane akılda kalan şarkın yok. ne ses var ne görüntü walla besten varsa da ben duymadım bildim bileli bir ritm var şarkılarında sen ilk günkü haline hiç yaşlanmamış gibi dans edersin genç kızlar arasında.
fanatik eskişehirspor taraftarıdır, yolda karşılaşmışlığım ve merhaba demişliğim vardır mithat abiye.
her dünya kupasında milli takıma beste yapan kişi.
(bkz: 1 kasim 2008 eskisehirspor fenerbahce maci) nda eskişehirspor'un atacağı muhtemel gol veya gollerden sonra stat anansundan bangır bangır "işte taraftar işte şampiyon eskişehir inliyor, es es es ki ki ki eski eski es" şarkısının çalınacağı sanatçı...
ilhan irem ölünce nerede olduğu en çok merak edilecek kişidir. en son yakın zaman evvel oynanan eskişehirspor-galatasaray maçında görülmüş, o günden beri kayıplara karışmıştır.
fikrimin ince gülü şarkısını yorumlamış ve klibini çekmiş, Eskişehir'li ve Eskişehirspor'lu sanatçı.
Kanal D'de yayınlanan BKM Mutfak'ta bir skeç'te elemanı David Beckham'a benzetiyorlar, daha sonra kız sen benzesen benzesen Mithat KÖRLER'e benziyorsun diyor.

şaka amaçlı olsa da lafın nereye gittiği düşünülmemiş ve ayıp edilmiştir.

eskişehir'liler, eskişehirspor'lular ve mithat körler hayranları yılmaz erdoğan dan özür beklemektedir.
bu adam benden çok kazanıyorsa, kendime hakaret konusunda sınır tanımadığım insan şeklinde garip entry girdirecek derecede delirtebilen adammmış. ben şu an bunu gördüm.
mithat körler sağırlar birbirini ağırlar diyesim geliyor ama hemşerim diye diyorum.
dakikalar once sahsima adres sormus insandir... tanimamazliktan geldim kendisini.. yetmedi, sordugu adresi de bilmemezlikten geldim.. cok gotum kalkti sozluk.. oyle boyle degil.. su an jessica alba gelip teklif etse red ederim.. o derece bir kendime guven, bir karizma hissiyati icindeyim.. nasil da tanimadim, nasil da vakur bir ifadeyle "bilmiyom" dedim sordugu adrese... tey tey tey... cok acaibim lan.
sahneden daha fazla eskişehir stadındaki maçlarda televizyona çıkmış olan şarkıcı. çocukluğumdan beri şarkıcı sanırım bu adam. ama tv'lerde en çok eskişehir stadındaki maçlarda gördüm. her eskişehir maçında kameralar kendisini bulma yeteneğine sahip.

not: kişisel istatistiklerime eklenmesini istiyorum bu özelliğin.
herkes tarafından çok sevilen ve saygı duyulan ama albümünü kimselerin almadığı düşündüğüm kişilik. adamın yüzü sürekli gülüyo. herkes adamı biliyo ama 3 şarkısını söyle desem kimse söyleyemez sanırım. istisnalar kaideyi bozmaz.