bugün

görsel
Başkanımız Ali KOÇ'un bile bu kızlardan güzel olduğu gerçeği.
Birinciye bakilirsa en kezban'ı seçtikleri kesin. O nedir aq insan katılmaya utanır bi de birinci yapmışlar asdggh.
acaba 1. ile ilk kim sevişecek.
Zengin playboylarin sevgili adaylari.
Bu senekileri kalp güzelliğine göre seçmişler galiba. Kolaymış, keşke ben de katılsaydım.
hangisinin sevgilisi zengin ise o kazanır. bu yarışmaların içeriği bu artık.
1 numarayı beğendim azıcık onunda benle ayni boyu var amk masallah 188 nedir.

Elifte güzelmiş ama azıcık.
https://youtu.be/-1wuICy9eys
Çoğu ortalama altı
Evet şimdi gençler Türkiye'nin gerçekleri ile yüzleşme zamanı. Farkındaysanız bu kızlar instagramda takip ettiğiniz çoğu kızdan Daha çirkinler. Hatta yolda bile bunlardan daha güzel kızlar bulabilirsiniz.
Nah bulursunuz. Miss TURKEY katılma kuralı estetik ameliyat geçirmemiş olmasıdır. Bu kızların fizikleri Hem doğal Hem çok güzel. Hepsi doğal güzel yolda gördüğünüz kezbanlar ya da instagramda orasını burasını şişiren ilgi orospuları gibi değiller.
Yüz güzelliği göreceli bir şey bence ama benim bu yarışmadaki favorim reyhan kasapoğlu.
görsel

Ünideyken gördüydüm bunu. Beklemezdim.
Sen nasıl bir lokmasın öyle. Tatlıcı mı baban senin.
Tifanny inci kurak daha güzel geldi bana.
Yüzlerinden her zamanki gibi kezbanlik akan kızlarımız. Bugün de böyle olsun diye instagram hikayesi atar bunlar baştan söylim.
miss turkey demişsin ama gerçekten bir tane güzel kadın yok. Hepsi 1.80 boy, tahta gibi vücut ve koca ağızlı kızlar.
Kimine göre insan pazarıdır.

Yarışmayı 11 kazanır ama aslen 15’in hakkı.

Gönlümü kaZanan ise 19. 19 beni bul, sunset’te rezervasyonu yaptırıyorum.
Üniversitede ortam yapmak isteyen yeni yüzler.
Pelin’le Aleyna efsane beyler. Ben şahsen ikisi arasında kaldım. Ama tek bir hakkım olsa Pelin derdim sanki.

Simay’ın göbüşünden topuğuna taksi tutsan net 50 lira yazar.

Melike ve idil önümüzdeki 20 yıl ufak tefek cinayetler tarzı dizilerde ortalığı karıştıran kadın rolünü domine edeceğe benziyor.

Ece’yle sandra’da bir zamanlar lcw’da Part time çalışmış intibaı edindim.

Selin’le reyhanın Karadeniz dizilerinde gideri var.

Tiffany en şuh en davetkar.

Dilara ve Elif en masum.

Geri kalanlar sentetik görünümlü veya silik tipler.

Evet beyler eyyorlamam bu kadar.
Ilk uc tahminim 7 , 13 ve 15 olan guzellik yarismasi.
Ya bu vasat ve orta güzellikte kızları nereden bulup miss turkey adayı yapıyorlar cidden aklım almıyor. Lan ülkenin güzellik yarışması bu ya. Ayıp amk. Dışardan birileri görse demeyecek mi ülkenin en güzel aday kızlarına bak. Bunlar böyleyse gerisini düşünemiyorum..

Elle tutulur aha şu afetmiş diyeceğim bir tane çıkmadı ya.
Hepsi bir birinin kopyası.
Aralarında bu farklı diyeceğiniz en fazla 2 ya da 3 kişi anca zorlama ile çıkar.
Tabi bu durum saç makyaj fizik mimik vb fizik açısından böyle.

Güzellik olgusu sadece fizik olarak düşünülemez ki bu durum yarışmanın ruhuna ve bu yarışmaya katılan kadınlara hakaret olur.

Eğitimleri ve yetileri kâğıt üzerinde yazdığı da değerlendirmeye alınmaz.

Evet, çarpıcı bir örnek vermek gerekirse; en iyi eğitimi almış, uluslararası bilim tıp dergilerinde araştırmaları yayınlanmış onkolog olarak en saygın kişi olarak görülen birinin kalkıp rahim ağzı kanseri olan bir hastaya abdestim bozulur diye bakmaması gibi.

Veya onkoloji eğitimi almış birinin dua ile şifa bulunur demesi gibi.

Bilmem anlatabildim mi?

Güzellik yarışmaları kadını bir meta seks objesi olarak sunan, uluslararası oto Show fuarlarında satın alınacak en iyi araba pazarlama taktiği gibi vb etkinlikler değildir.

En güzel erkek yarışması neden yok, güzellik kavramı seks fizik ise veya akıl değer yargıları kültür eğitim yetiler ise ya da insan olarak tanımladığımız güzellik olgusu cinsiyet bazlı değil ise erkekler neden bu yarışmada yok.

Bir tanecik akıllı feminik çıksa da bu akıllarda olan deli sorulara cevap verse.
gelecek sezon dizilerde hangi hanım kızımız oynayacak belli olan yarışma. bunlar manken olmak için geliyor şarkıcı veya oyuncu oluyor hep.
Ne ulan bu iç çamaşırı defilesi gibi.
Çok sıradan.
aşırı cinsiyetçi iğrenç yarışmanın yenisi.
Bana yetki versinler sokağa çıkıp 1 saatte bunlardan çok daha güzellerini toplarım.

Mk ülkede taş gibi hatunlar var. Bu arkadaşlardan sadece 3 tanesi güzel.

Bir tane dayanılmaz seksilikte hatun yok bu nasıl yarışma?