bugün

eli ayağı yönetim tarafından bağlanan haldun üstünel'in cimbom'a bir kazığıdır. tüm fenerbahçe camiasını tebrik ederim. gerçekten iyi bir transfer yaptılar. hayırlı olsun.
bir galatasaraylı olarak başarılı bulduğum ve fenerbahçe yönetimini kutladığım transferdir.
galatasaray yönetiminin 1.5 aydır gerçekleştiremediği, fenerbahçe yönetiminin ise bir haftada bitirdiği transferin öznesi. galatasaray' ın son iki sezondur neden düşüş yaşadığının, neden başarısız olduğunun, fenerbahçe yönetimininse başarılı politikasının açık ve net göstergesidir bu transfer.
haldun üstünel gibi usta bir transfer gurusu galatasaray yönetimince pasifize ediledursun, fenerbahçe yönetiminin başarılı iletişim trafiği devreye girmeye ve galatasaray' a ders verir gibi transfer yapmaya devam etmektedir. bu arada galatasaray için adı geçen halil altıntop da yarın fenerbahçe' ye imza atarsa hiç kimse şaşırmasın.
not: galatasaraylı da fenerbahçeli de değilim, takım da tutmuyorum ancak galatasaray' ın kendi içinde başlattığı, galatasaray' a sezonlar kaybettirmesi muhtemel iç savaşı görmek, fenerbahçe' nin kenetlendiğini fark etmek için takım tutmaya gerek yok, biraz olsun dikkatli olmak yeterli. tebrikler fenerbahçe, bol sabırlar galatasaray taraftarı.
kaliteli ve iyi bir futbolcu. Görüşme önceliği galatasaray'da iken fenerbahçe'nin transfer etmesinin sebebi yönetim içindeki kargaşadır. iyi futbolcu olmasının yanı sıra fenerbahçe'ye ayak uydurur mu merak konusudur. Yanılmıyorsam aynı mevkiye yönelik 4-5 tane futbolcusu var fenerbahçe'nin.

Ama öteki yandan galatasaray'lılara bok atan arkadaşlar bir kaç sayfa gerideki yorumlara göz atabilirler. bir çok fenerli arkadaş bu futbolcuya balon derken kendilerine trasfer olunca dünya starı ilan ettiler.
Fenerbahçe'mize hayırlı olmasını dilediğim futbolcudur.. artık dünya kupasında slovakyayı daha dikkatli izleyeceğiz.
fenerbahçe'nin alması kadar doğal bir şey yoktur. çünkü galatasaray bu oyuncuya 9 milyon euro vermez. galatasaray 3 milyon euro'ya almaya çalışırken, fenerbahçe 9 m euro veriyor. e futbolcuya vereceği parada galatasaray'ın vereceğinden fazladır. doğal olarak fenerbahçe aldı.

bunu bütün içtenliğimle söylüyorum ki; umarım fenerbahçe bu futbolcudan fayda sağlar. az para değil çünkü. bu futbolcuyu tanımıyorum. henüz genç ve hollanda ligi'nde oynuyor. hollanda ligi'ni takip etmediğim için bilmiyorum nasıl bir oyuncu olduğunu. bu yüzden, onun futbolu hakkında yorum yapamayacağım.

tanım: 21 yaşındaki slovak futbolcu.
chelsea taraftarlarının satılmasından dolayı yönetime kızgın olduğu futbolcudur. hala balon falan diyen varsa buyrun okusun.

http://www.chelseafcforum...wtopic.php?f=8&t=5129
galatasaraylıların feneriumdan formasını alabileceği futbolcudur. haldun üstünel gitsin aylarca oynamamış adamları yıldız diye yuttursun size.
mehmet topuz'un kankası olması muhtemel kanat oyuncusu.

çok taş transferdir fenerbahçe adına. bir galatasaray taraftarı olarak yazık diyorum, çok yazık. transfer yapmayı beceremezsin tamam da, adamı rakibe kaptırmak ne lan?
kesinlikle harika bir transfer olup fenerin bir ispanya takımına 2 sene içinde 12 milyon euro gibi bir fiyata satmasını beklediğim futbolcudur. tutarsa cok sey kazanır fener tutmazsa da en az 4 milyon euroya baskasına satar.

not: darısı beşiktaşıma. hala 35 yasındaki guti'yi almaya çalısıyorlar transfer özürlüler.
yarının gazete başlıkları:

(bkz: stoch adamsa feneri şampiyon yapsın)
(bkz: adamda tam bir yancı tipi var)
(bkz: hayal kırıklığı)

paralel evrende yarının gazete başlıkları

müthiş yetenek
haldun üstünel in son bombası
fenerbahçe alamadı ya sen ona bak *
gayette fenerde oynayabilecek futbolcudur.

manşetleri takip eden oldu mu bu gün *
Chelsea forumun inci sözlük saldırısından sonra maksimum sayıda üyeye sahip olmasına sebep olmuş futbolcudur.şöyle ki,bütün ingilizce bilen entellektüel fenerbahçelileri foruma girip
* thank you Chelsea
*is he a good player really?
*can you tell us about stoch?
*STOCH TO FENERBAHÇE, BE AWARE CHELSEA BOYS
*welcome to fenerbahce republic vb başlıklar açmıştır.*
dün twente'de oynayan, bugün ise chelsea'nin sol kanadı olan sarışın oyuncu. *
fenerbahçe'nin ihtiyacı olan süratli ve dripling özelliği kuvvetli kanat oyuncusu. sadece kantta değil her açıdan takımın sürat kazanması açısından iyi bir transfer ve zaten aykut kocamn'ın verdiği demeçte dripling ve teknikten çok sürat kelimesinin üstünde durması ve inatla süratli oyuncu alacaklarını söylemesi fenerbahçe'nin yıllardır sahip olduğu problemin kapatılacağına bir işaret.

sırf galatasaray ilgileniyor diye alındı diyenlere ise yine cevap aykut kocaman'dan geliyor: "Hayırlı uğurlu olsun bu transfer. Stoch, uzun zamandır gündemimizde olan bir isimdi. Twente ile oynadığımız karşılaşmalarda son derece başarılı maçlar ortaya koymuştu. Uzun zamandır izliyorduk. Bugün itibariyle de transferini bitirdik."

fenerbahçe'nin sessiz sedasız trnasfer yapma konusundaki gelişmesini de geçmemek lazım.
Türkiye'nin iki büyük klübünün transfer etmek istediği ancak kendisinin haklı olarak şampiyonlar liginde oynama olasılığı olan tarafı seçtiği kanat oyuncusu..
ayrıca aziz yıldırım'ın kendisini gs'ye inat transfer ettiği söyleniyo komik bi iddia tabiki diyelim ki öyle iyikide böyle bi inat yapmış aziz yıldırım hayırlı olsundur..şampiyonlar liginde salınmasını diliyoruz kendisinin..
Bir kaç golünü izledim. gollerin genelini kalecinin kapattığı yerden atıyor. bu da ne kadar teknik ve akıllı bir futbolcu olduğunu gözler önüne seriyor.
Ayrıca top sürüşü ve sürrati ise mükemmel.
Bence başarılı bir transfer olmuş.
emeği geçenlere teşekkürler.
bir galatasaraylı olarak fenerbahçe yi gönülden tebrik ettiğim transfer. türkiye ligi için gayet kaliteli ve en önemlisi genç bir futbolcudur. galatasaray bonservis bedelini düşürmek için yalvarırken fenerbahçe parayı bastırıp almıştır. herkesin söylediği rijkaard faktörünün hava civa olduğunun bir göstergesidir. chelsea düşünmeyince fenerbahçe nin hem şampiyonlar liginde oynama ihtimali hem parası cazip gelip fenerbahçe yi seçmiştir. fener in sol kanatta yaşadığı sıkıntıyı çözecektir. arda turan ile karşılaştırılması yanlıştır. çünkü stoch hızlı bir futbolcudur. sürati ile ekarte eder. fakat arda daha çok yavaş çalım atma konusunda uzmandır. fakat fenerbahçe akıllı bir transfer yapmıştır. galatasaraylılar çamur atmasınlar çünkü adam iyi beyler.
cimboma giren topçudur. bende bir galatasaraylıyım ama böyle işmi olur birader sen 1 aydır çık alcaz alcaz diye konuş sürekli konuş. fenerbahçenin akıllı politikası çok yetenekli bir oyuncuyu kadrosuna kazandırdı. bravo diyorum fenerbahçeye 1 günde transferi başlatıp olumlu şekildi sonuçlandırdı. galatasaraya örnek olsun.

(bkz: in haldun we trust)
(bkz: yeap babe)
mehmet topuz'u baz alırsak ucuza gelmiş transfer.
9 milyon euro'ya transfer olduğu yalanını kimler attı bilmiyorum ama dailymail galiba bu tartışmayı sonuçlandırıyor. sadece 2,5 milyon pound. eeee şimdi ne bok atılacak??

sizin yerinize ben atayım. sarı pipi.

muhteşem dünya yıldızıdır.

gol özellikleri sadece uzaktan vurma ve zayıf takımlar üzerine gerçekleşir. kanat oyuncusu filan değildir. zira ben yaptığı ortalara şahit olamadım genellikle içeriye doğru gitmeye çalışır. buradan da anlaşılacağı üzere fenerbahçe sol kanadının zayıf halkasına 2. si eklenmiştir. dos santosun ileriye çıkışlarda geri dönme sorunu olduğunu düşünürsek galatasaraydaki sabri keita uyumsuzluğunun aynısını fenerbahçede de göreceğiz. türkiyedeki sert ve katı hayvanat defansları düşününce zaten çalım atma yetisi sadece süratinden ibaret olan futbolcunun çok zorlanacağı aşikardır.

artı yönleri sürati ve uzaktan şut atabilme becerileridir.

eksi yönleri artısından daha fazladır. defansa yardıma fazla gelmez. asist özelliği çok azdır. pres yapar ama top çalma özelliği yine zayıftır. zaten chelseanin bırakma sebebide ahanda bu yüzdendir. ingiltere gibi bir ligde 1 68 boyundaysanız ve top bile çalmayı beceremiyorsanız işte kapı işte sapı derler.

sonuç olarak türkiye ligi hollanda liginden kaliteli olduğundan 6+2 nin klubede oturacak futbolcusudur. sonradan girdiğinde de ne kadar faydalı olur fenerbahçe taraftarına bırakıyorum.
Sırf G.Saray istiyor diye alınan oyuncudur.Bu sistemde bir icraat yapamayacağı aşikardır.
sanırım muhasebecilere kapak gibi cevap http://bit.ly/aQ9FMN
türk medyasının her zaman olduğu gibi çok büyüttüğü slovak futbolcu.havaalanında 3-4 bin kişinin karşılaması beklenmektedir bu da türkiye ye gelen her yabancı futbolcu gibi stoch un kendisini messi sanmasına yol açacaktır.
genç, süratli, yetenekli bir futbolcu. daha önceki yazımda bu futbolcunun hollanda dışında neler yapabileceğini göreceğiz demiştim. umarım hollanda sonrası kaybolan futbolculardan biri olmaz. hayırlı uğurlu olsun. güney amerikalı olmaması bile yeter aslında bize... *