bugün

çoğu erkeğin düşünme biçimi.

''ulan bu mini etek giydiyse kesin vermek istiyor oohhhşşş''

eksiler için edit: tek elle mi oyluyorsun abaza arkadaşım ?
(bkz: bir abazanın günlüğü)
Feministlerin, çirkin kadınların atıp tutmasına gerek yoktur. mini etek paralel evrene geçmek için değil karşı cinsi cezbetmek, bahsi geçen olayı düşündürmek için giyilir. üşüdüğü için mini etek giyen ?
doğru olmayan bir eşitliktir. şimdi çıktın sokağa mini etekli hatunları gördün öff bacaklara bak be dedin, yaklaştın pardon sevişebilir miyiz dedin kafana çantayı yedin. eee? hani?
afedersiniz hayatinda malum şeyi görmemiş abaza ergen düşüncesidir.
görsel
o da eşittir türk erkeğindeki mantık seviyesi.
kadının her uzvunu seksle bağdaştıran türk erkek zihniyetinin ürünüdür. o kadar şartlandırılarak yetiştiriliyorlar ki her iki cinstede yürümeye yarayan "bacak" gibi bir uzuv bile seks ile eşit tutuluyor. oysaki erkeklerde şort giyiyor yada vücut yapılarına tamamen ters olan pantolon giyiyorlar. ama kadınlar penis yada bacak yada erkekle ilgili hiçbir uzuva şartlandırılmadıkları için böyle çağrışımlar yaşamıyor. bu zihniyetteki adamların işi çok zor, acıyorum bunlara sözlük.
fındık burun=sex
dolgun dudak=sex
mavi yeşil hatta kahverengi göz=sex
tayt=sex
topuklu ayakkabı=sex
bar=sex
bira=sex
maxi balık etek güzel vücut=sex
midi dar etek ten rengi parlak çorap=sex
mini etek=sex
doymamış klasik erkekler için ...=sex eşitliğindeki sol tarafın etkisiz eleman olma kuralı.
herkesin bir dönem aklından geçirdiği liseli mantığıdır.
klasik abazan beyaanatı.

(bkz: kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan)
Matematiksel olarak yanis olan bir onermedir...

Sayet esittir kavrami cift yonlu calisir... Yani bu onermeye gore seks = mini etek iliskisi dogrudur...

Seksin on sartlarindan birisi mini etek olmadigina gore, yanlis onermedir...

Dogrusu icin mini etek seksi ima eder... *
mini eşittir seks olayında seks herkesle seks değildir.

o nedenle her miniliye yaklaşıp "bacım sevişek mi" diye soran dingiller yanlış örneklerle karşımıza geliyorlar. kadın mini giydi diye her önüne verecek değil ama o mini de birilerini etkilemek için giyildi. bugün olmazsa yarın pompa var gençler.
tabi ki öyledir canım duymadınız mı,
mesela ben mini etek giydiğim için yoldan her geçenle sevişebiliyorum, kevaşeyim. eheh. ne de olsa kadınım, becerilmek için doğdum? eteklerimi sevdiğim tarza, renge göre değil pozisyon uygunluğuna göre alıyorum (?!)

oldu mu balım? ha, öptüm.
yalancının mumu yatsıya kadardır efenim, çünkü; yalan bir önermedir.
insan=beyin olmadığı için geçersiz önerme.
diye düşünen kişiye mal,angut,gerizekalı eşittir sen diye cevap verimesi gereken durum.
bunu yazan=hayvan=tam bi odun=geri kafalı=öküzün önde gideni=nokta beyinli=boktan bi yazar.
uyanamamış birey söylemi.
Türk erkeği demişse çok doğrudur.

Mini etek
Mini pipi
mini dakikalar
mini beyin

Ona seks cağrıştırır veya sekste kullandıklarını anlatır.
mini etekli birini görünce aklına seksten başka birşey gelmeyen birinin söylemi.

evet, kızlar mini etek giyince bilin ki sevişmesi gelmiştir. çiftleşecek erkek arıyoruz biz mini etek giyince. aklımız fikrimiz sekstedir yani minili olunca. *
biraz aceleci insan söylemidir. mini etek varlığı hala seksten 2 adım uzakta olduğumuzu gösterir. önce o etek çıkarılmalıdır. devamını yazmıyorum hiç bu saatte sözlükte çocuklar var.
katılmadığım genellemedir.
aksine mini eteğe teşvik etmişimdir hep.
Hatun dediğin yanında hoş durucak.
Herkes bakıcak ama bir tek sen dokunucaksın.
Laf mı atarlar ?
Erkek değil misin !?
Nasıl geniş bir meshep mi ?
iyi de kapansada salya akıtıyorlar açılsada !
yanlış önermedir.

zira bizim komşunun kızı mini eteksiz nefes bile almamaktadır. gel gör ki o bacakları görünce canın seks istermi. tabi ki hayır üç ay tövbe edersin.*
kadınların görsellik katmak, hoş görünmek, istedikleri için giyinmesidir. mini etekle seks düşünen adama terlik ya da açık ayakkabıdan görünen ayağa da azıyon mu la diye sormaktır.