bugün

sözlüğü her açtığımda 60 lardan kalma tipini görmek zorunda kaldığım, sözlüğü facebook ile karıştıran cins bi yazar. şımarıklık kötü şey zira.
Hanımefendiye tarak gönderelim.
sözlükten reklamını yapan bacımızdır .
ozguven sahibi oldugunu dusundugum yazar. ayrica sozlugun zaten b.ku cikmis durumda. tek yanlis hareket yapan milyonlarin bacisiymis gibi suclamayin kizi.
adblock kurdum yine de görüyorum.
(bkz: bacımmmmmm benimmmmmmmm)
(bkz: maldonado) fenerbahçe'de.
Saçlarını kestirdiğin için kızdığım yazar, bu arada sözlükte tanıdığım en eski yazar muhabbet olarak.

O yüzden yakın hissederim kendisine kendimi.

Bacıbar işletmecisi, karındeşenjacktir kendisi.

Biefemdir ayrıca anlayamazsınız..
Beyler lütfen belli ki 'instagram' yerine yanlışlıkla 'uludağ sözlük'e girmiş...yardımcı olalım arkadaşa.
Sözlüğe fotoğraf koyma özgüvenini gösteren yazar.
Gözlüklerine yüz takmış yazar.
Dünya ahiret bacı olan yazar.

Uzayda buluşalım tatlım.
Eksi eğlenceyi ve zevki veremeyen yazar.

Karindesenjack bi başkaydı nickaltı olsun sohbetler felan olsun güzeldi yani bu nicke ısınamıyorum bi türlü neyse yolu açık olsun diyelim artık.

Edit:hepimizi jaime lannister yapma yolunda devam ediyor. Ramazan ramazan aklıma kötü şeyler geliyor git ötede kokleş,gıdıkleş ve oyneş yok yok eskisi gibi olmuyor hadi by.
kafasına ananas koymuş gözlüğü takıp shoplamış.

evet, bir tek fotoğrafın mına koymadığı kalmış.

bu özgüven değil, teknolojidir.

ayrıca saçını hiç beğenmedim.
gideri var bi ara kayarım ben buna hem zannedersem o da benim gibi laik ve çağdaş bir insana benziyor onun için de sorun olmaz.

not. bacım macım değilsin o na göre.
Yahu ne olur saçın uzamadan resmeyleme kendini *

Bir bacı yazar..
Bu kadar sallanmayan bir sözlük kızı daha görmedim. Size acıyorum bayan.
natalie portman'a benzerligiyle kendine hayran birakmistir. yirim.
Yalvarırım yapma bak bacaklarının güzel hatrı için.

Saçın uzasın öyle dene bi belki olur ama karindesen gibi olmuyor lütfen.

Edit:ayrıca saç kesimlerimiz aynı lanet olsun diyorum.
güzel kız ama yaptığı hareketleri tasvip etmiyorum.
çok değişti bozuldu.
hayır fotoğrafı paylaştın madem iyi yada kötü ben karar veremem istemiş koymuşsun ama insanlar iki söz edince de savunmaya geçiyorsun bu nasıl mantıktır bu nasıl anlayıştır allah için?
ki şu an mesaj kutunun dolmasini falan izliyorsundur, unutma bacim damacana sikenlerin olduğu bir ülkedesin..
Süpergirl-man kostümü ile ankaranın bağları şarkısında misket oynayan yazar. Herhalde. O poz ne amk gül gül öldüm. Ciddiyete bak. Tam ankara apaçisi.
Bu kadar resme bu kadar az nick altı insan hayret ediyor doğrusu. Noldu gençler size.

Ben güzele güzel derim güzel ama acayip itici. Saygılar.
Şimdi bu fotoğrafa betimleme, özümleme, balıklama ayıklama herşey yapılır.

Şekerim, yılların eskitemediği fantezistlerden biriyim son fantezim kedi kadınla sevişmek oldu. o pek haz vermedi nedense.

Şu saatlerde hunharca upladığın bu başlıkta fotoğrafı görünce hımmmm demekten kendimi alamadım.

Canım bacaklarını kısmen görmüş olmama rağmen bal dök yala bir pürüzsüzlüğe ve sütunluğa sahip olduğunu buradan görebiliyorum bacaktan 10/9 ile benimlesın.

Göğüsler henüz göbek üzerine sarkmamış bu iyi bir gelişme ( eğer dikleştirici takviye sütyen yoksa) her zaman favorim. Biraz standartların altında ama olsun. Göğüs ebatları konusunda 10/7 ile benimlesın.

Boy konusunda minyonsun ki sevişme esnasında hareket kabiliyetinde önemlidir. Boy 10/8.

bir de olmazsa olmaz yüz güzelliği çok başarılı ve sempatik durmasa da bir kese kağıdına ihtiyaç yok mesela bu hoş bir gelişme 10/8.5

yaptığum 10 üzerinden değerlendirmelerin ortalaması 8'e tekamül ediyor ki bu seninle her şartta sevişeceğim ablamına geliyor.

Hadi şimdi müsaitsen ben viski mi koydum sende üzerine rahat bir şeyler giy gel bekliyorum.
Comic con da yok bizim memlekette ama neden o iki beden buyuk supergirl kostumunu giymis anlamadim. Bok atmayin lan guzelcene bi kizcagiz. Allah sevdigine bagislasin.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar