bugün

yeni nesil ilişkilerinde daha da beliren durumdur.
abazan kesiminin karsı cinsle arası iyi olmadıgından dusundugu cumleciktir.
(bkz: sözlük tarihinin en doğru tespiti)**
kızlara kanka diye yaklaşan tipler için söylenmiş söz öbeğidir. kendimden biliyorum lisede 3 kankam olmuştu üçüylede çıktım. o zamanlardan anladım kanka ayağı göt ayağı nın ne demek olduğunu.
uçkuru arkadaşlığa değişmektir, insan işi değildir.
türk gençliğinin özeti.
(bkz: he şunu bileydin)
ünlü bir türk düşünürünün aforizmasını patlatmak isterim bununla ilgili;
'bugün bacım yarın ihtiyacım!' meali: erkek milletine güvenmeyeceksin bacım.. bugün böyle, yarın öyle! pek doğru efendim, pek doğru!
(bkz: her kızla arkadaş olan godoş erkek modeli)
kanka ayaaa göt ayaa aynı amdan mı doğduk yaraaaaaaaaaam tarzındaki söylevdir.
(bkz: önce kanka sonra pompa)
eski sevgilimin benimle çıkarken dostum diye tanıttığı şahsın ben hatundan ayrılır ayrılmaz, ona yazması ve onunla çıkmaya başlamasıyla doğruluğunu anladığım tespit.
evet biliyorum dostoyevski'nin bu bağlamda bir sözü ver, hemen hemen aynı anlamda. (bkz: yeraltından notlar)
aynen öyle moruk. ama bi sorun neden götlük yapıyorsunuz diye bu adamlara. belki de tek yolu budur sevdiğine yakın olmanın. sen sevgili olmak istedikçe kaçan, ama sevgilisinin yerine senle takılan, sen ne kadar sevgili yerine arkadaş gibi yaklaşırsan o kadar senle ilgilenen hatunlar mevcut kardeşim hayatımızda bizim. hem de her gece rüyalarıma giren bir hatun.. neyse efendim böyle ayak yapan erkekler gördünüz mü konuşunuz, diyaloğa giriniz. size hiçbir şairin mısralarında anlatamayacağı, hiçbir yazarın betimleyemeyeceği, hiçbir müzisyenin besteleyemeyeceği şeyler anlatabilir.*
çok doğrudur, kankalıktan çıkar başka yollara akar bu ayak.
100 yılın en önemli tespitidir.
bu durumdan korunmak için şöyle bir yol izlenebilir:
bi kankanız olsun ama onu koruma kollama gibi görevlere asla bulaşmayın. çünkü bulaşırsanız günün birinde götünüze kazığı sokarlar..
(bkz: Sigmund Freud)
kim kanka dediyse bana çok zararını gördüm
demeyin dedirtmeyin.
doğrudur.

ben bizzat kankamı siktim.
(bkz: önce bacı sonra acı acı)
naber kanka? çaktın mı espriyi?
edit: kızı seviyorum yani. eheh.
-kanka ayağına bakayım bi?
-aha bak burda. niye sordun ki.
-hiiiçç...*
bazıları öyledir , ama tamamı için bu laf söylenemez .
kız-erkek ilişkilerinde kesinlikle göt ayağıdır. iki taraftan biri mutlaka bir şeyler hisseder.

(bkz: sana kabaran bi şey var kanka)
http://www.youtube.com/watch?v=1fwGv8i-LMg&feature=related (bkz: sprite tan acımasız gerçekler)