entry'ler (249)

paranın satın alamadığı şeyler

Sevgi, sağlık, huzur, mutluluk, nefret... diye uzar gider.

4 kadından fazlasında gözü olan sapık mıdır

sapık değildir tabii ki. Kadınlar da 4 5 erkek idare edebilir sonuçta. ne alaka canım sapıklıkla.

babasının yanında kahkahalarla gülen edepsiz kız

iyi Trolllükler.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Red - Nadas.

beyaz arabaların daha pahalı olması

Evet. Tofaş gibi.

kitap okumayan kız

Kitap okuyanların büyük kısmını kızlar oluşturuyor ülkemizde. Erkeklere göre daha fazla kitap okuyorlar.

okumayanları ise büyük ihtimalle ya alışveriş delisidir ya da bilgisayar oyunlarına kafayı takmaktan kitap okumuyordur.

Ve ülkemizde sırf kitap okumak için okuyan binlerce insan var.

elin oğlu andrey in türk kızı hayranlığı

Şuan izliyorum ve cidden böyle bir şey dedi arkadaşlar. şaşkınım.

türbanı savunan türbansız kız

Olum ne saçma bi mantıkla düşünüyorsunuz siz. orada savunulan şey özgürlük. Sırf sen o şeyi yapmıyorsun diye özgürlüğün kısıtlanmasına göz mü yummak gerekiyor.

yazarların çocukluk hayallerindeki meslek

futbolcu.

karısının çalışmasına izin veren geniş erkek

Bakın yıl 2016 ve hala şu mantığı yürüten insanlar var. trolluk mü yapıyorlar yoksa ciddiler mi anlamış değilim ama umarım ciddi değillerdir.

star wars

Bende izlemedim fakat bu kadar ilgiden sonra vardır bir numarası diye başlamayı düşündüğüm seri. Aslına bakarsanız popüler dizi film ve kitapları sevmem. Hani abartılmış seriler vardır ya. Sırf popüler oldukları için sevmem. ama ilgi çekici geldi.

umut bulut vs lionel messi

abi ne komik bir başlık ya. valla mizahı bile kötü. umut bulut her türlü alır neyin kafası bu aq.

erkek ile kız arkadaş olamaz

Bence bu tür düşünce daha da boktan hale getirdi bizi.

bir kız bir erkeğe selam verse, erkek alışık olmadığından bana mı yürüyor lan bu diye düşünür.

bir erkek bir kıza selam verse aynı şekilde kızda böyle düşünür.

neden arkadaş olamasın ki. abi çok saçma ya. valla az mantıklı olun lan.

olum aşın artık bunları.

sözlük kızlarının topuklu ayakkabıları

Ya allah aşkına şu ayaklardır, mükemmel olmalıdırlar, cicilerdir gibi saçma sapan kelime eklerini kullanmayın acaip uyuz oluyorum lan. her okuduğumda karşımda ağzını yüzünü eğen bir kız beliriyor.

uludağ sözlük ün en tatlı kızı

Benimdir.

sazan avı.

mor saçlı kızlar

değişik ve çekicidirler. çok az bir kısmı yani.

djarum nasıl okunur sorunsalı

yavrum.

diye okunur.

ölüm defteri gerçek olsaydı kimleri öldürürdünüz

o kadar öldürülmesi, dünyadan temizlenmesi gereken kişi varken sevdiceğinin yürüdüğü kızları öldürmek kesinlikle mantıklı. tebrikler! bravo!

kızlar neden efendi erkeklere aşık olmaz

Ya bakın kızlar aklınızı başınıza alın . serseri erkekler memesi büyük erkeğe bile yazma potansiyeline sahiplerdir. ha siz son zamanlarda serseri yerine kötü çocuk tabiri kullanıyorsunuz fakat onlar anca wattpad de ki saçma sapan Hikayelerde olur. O tipler değer vermezler, çünkü onlara göre 'kızlarla takılma' eylemi önemlidir. ha kızlarımız da ben farklıyım havaları olduğundan bu tiplerin ilgilerini çekeceklerini düşünürler.

erkek adam aldatır açık ve net

Kadın gibi kadın aldatır açık ve net. ha kadın aldatırsa namussuz olur ama erkek aldatırsa adam değil mi. beyninizi sikeyim dedirten başlık.