bugün

nickaltı dolsun isteyen yazarımsıdır. troll olmaya çalışır ama onu bile beceremez. dikkat çekmek en büyük hedefidir. çektin. bravo alkış hadi şimdi sütünü iç yat.
sözlüğü bırakan yazar kişisi.
sözlüğe dönmüştür gün itibariyle.

yazsın, yazdırsın, okusun, okutsun tekrar. dönüşü muhteşem olsun.
beni kız zannetmiş yazar.

(bkz: sikmeseler bari)
yazar olmasının üzerinden koskoca bir nesil geçmesine rağmen trollüğünden ödün vermeyen yazar.
emre belözoğlu'dur.
Aksine köylü değil. bu devirde (bkz: köyden yarın geldim) söylemi içinde olan istanbula göç eden çakma şehirlilerdir efendi. denilesi durumdur.
Eskiden köylüydü, şimdi de Tüsiad denilen pislik bir derneğin şerefli(!) üyeleri.
an itibariyle yedinci nesil çaylak olmuştur.
düşündüğünü söylemeyen ama söylediğinide düşünmeyen biri.
lakin düşündüğünden de asla şüphe etmeyen biri.
ihtiyatsız ama telafi edici.
Köylüdür. Bir de bunun yazar olanı var ki evlere şenlik! Ayın en hiperaktifi bir kadın yazar olmuş diye kaşar diyor, hakaret ediyor. Klavye kabadiyisi, delikanlılıktan nasibini almamış yazar. Ulan hem klavye kabadayiligi yapıyorsun, hem bir kadına bunu yapıyorsun, hem de burada olmayan çaylak olmuş birine yapıyorsun. Senin gibilerine ölü soyucu derler. Ayıp be! Biraz adam olun. Hoş adamlık bim markette satılmıyor ama. En azından biraz çaba gösterin. Ayrıca senin kaşar dediğin kadın, senin gibi on tane delikanlıdan daha delikanlidir. Bir kere en azından sözünün eri. Nokta.
küçükken beşikten düşmüş yazar.
Kimse kimsenin efendisi değildir. Herkesin efendisi bir tanedir. Hz. Muhammed (S.a.v)
Oh dünya varmış lan.
insanın kendi nicki gibisi yokmuş.

home sweet home modundayım.
Ohey!
rte uludağ sözlükte yazar....
Kürt yazar.
Bana oysaki nin yazilisini ogreten yazar. Ben de ilk bitisik yazdim sonra supheye dustum ayirdim. Var ya universite sinavinda da hep ilk isaretlediklerimi sonradan degistirmeseydim hacettepe tip garantiydi.*
Adamın hasıdır, adam gibi yazardır. Üstün bilgi birikimiyle aydınlatır.
bir gönlümün efendisi değildir.
An itibariyle şahsımı destekleyen hemcinslerim, sevgili yazardaşlarım, kardeşlerim türk erklerine sonsuz teşekkürlerimi borç bilir, selam ve saygılarımı sunarım.
Sözlüğün kötü çocuklarından biri. Sevdim kendisini.
tanrıdır. Peygamberler dahil kimse kimsenin efendisi olamaz.
Adamın ta kendisidir.
Köylü' dür.
(bkz: #29949517)

freud'un tezinin çıkış noktasıyla ismet arif karasu'nun tezinin çıkış noktası nasıl aynı olabiliyor merak ediyorum? bunu da puştluk olsun diye yazmıyorum varsa bir bildiği buyursun. hayır freud haram diyor da ben mi kaçırdım? bilmiyorum vardır elbet sayın yazarımızın bir bildiği.

aynı şeyi söylemek başkadır aynı şeyi aynı amaçla (niyetle) söylemek başkadır şimdi freud'un amacıyla ismat arif'in amacı arasında bir fark yoksa sayın yazarımız sonuna kadar haklıdır elbette. ama söylem aynı, fikri altyapı ve sonuç farklıysa o zaman sayın yazarımız boş boş konuşmuş olmaz mı?

kendisinden freud'un "cinsel münasebet ve haram" konusu üzerinde yazmış olduğu yazıyı merakla bekliyorum. şaka yapmıyorum.