bugün

Evet itici hareketleri var ama nedense içten içe üzülüp destekliyorum bu kızcağızı, iyi olsun istiyorum, bu hollywood batağında bir amanda bynes bir britney spears bir lindsay lohan olmasın istiyorum, güçlü dursun, şarkılarını söylesin, çekiç falan yalamasın, onu terk eden sevgilisi yakışıklı liam hemsworth pişman olsun geri dönsün istiyorum ben bunları senin adına istiyorum miley sen de kendi adına iste. Bence kısa saçların iyi radikal değişimler iyidir sadece ucuz hareketler yapma yeter.
auto-tune kullanmadan canlı bir şekilde söylediği zaman müzik kulağının ne kadar kötü olduğu ortaya çıkan şarkıcı. sanatçı demiyorum. şarkıcı.
dili olmadan o bir hiç.
Wrecking Ball video klibini az önce izleyip, neden böyle insanları dinlemediğimi bir kez daha anladığım kadındır.

piyasanın kadını metalaştırma arzusunun yılmaz savunucusu gibi duruyor ve çıplaklığı-olmadık nesneleri yalamayı çok yanlış anlamış.
geçenlerde Jennifer Lawrence gibi bi insana "sen hep erkekler peşinde koş tabii, sahte kız bikbikbikbik" şeklinde laf eden zat.

(bkz: sikerler)
piyasanın ortalık malı olmuştur. sonun belli miley!
ya vücudu çok kötü ya da giydiği çamaşırlar kötü tasarım. ama bu kızın son fotoğraflarda ne giydiğini görsem üzerinde acayip kaba duruyor. bildiğin kaba yani.

ha birde, şu fotoğrafında iğrenç çıkmış : http://img.ibtimes.com/ww...mance-at-mtv-vma-2013.jpg . valla bu kız yıllar geçtikçe çirkinleşmiş, ya da çirkinleştirmiş kendini.
bazı kızların özendiği şahıstır. vallahi billahi liseden arkadaşım saçını aynı bu tarz yapmış. gerçi başta anlamamıştım miley cyrusa özendiği fakat fotoğrafta dilini çıkardıktan sonra herşey ortaya çıktı. özenilen kişi.
yazıklar olsun
kezban lan bildiğin.
bugün kanal geçerken disney channel dan geçtim. 16 yaşındaki halini gördüm. ulan bi kız bu kadar tatlıyken nasıl bu hale gelir ki..
Gendigelen'le cok benzetiyorum bunlari. Sahneye direk koysan kendilerini daha iyi ifade edeceklerdir.
ses tellerini yediğim.
bir hırsızdır. serdar ortaç bir akımın asıl önderidir.
güzel fakat seksi olmayan hatuncuk.
Rock Mafianın The Big Bang klibinde Kevin Zegersi götürmüş kadın.
Allah belanızı versin sizin güzelim çocuk gitti o günden sonra suratını görmeye tahammülüm kalmadı lan çocuğun.
(bkz: yangın ayşe).
ara ara kendisini eski çevirmeli telefonlara benzettiğim oluyor.

evladım olsa çıktığı yere geri sokacağım şekerlek şarkıcı.
twiter da beni takip etmeye başlamış küçük kız(!).

tamam heryerde summertime sadness i senin için çok daha güzel söylüyor dedim de... *
http://www.youtube.com/watch?v=93CZ6oFR8Q0
penceresi camcamadır.
bilinçli şekilde cinselliğini pazarlayarak insanlık onuruna karşı suç işleyen kadın. burdaki esas sıkıntı ise, bu ufaklık disneyde çocuk

programları ile küçük kitleye idol olmuş, ardından 180 derece dönüşle, şimdiki haline gelmiş. önceden bunu takip eden çocukların

kafalarını karıştırarak şuanki ahlaksız durumu onlara empoze etmiştir.
giydikleri ve yaptıklarıyla aşırı kaba duran amerikalı.

wrecking ball ve fu şarkıları güzeldir ama onlar bile bu kızın yaptıklarını haklı çıkarmaya yetmiyor.
wrecking ball klibi fransa'da yasaklanan şarkıcı.

saat 22 den önce gösterilmeyecekmiş.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/25545234.asp
sus ve yalamaya devam et sözünün ete kemiğe bürünmüş hali.
sanirim yuzuklerini eminonunden almis.
bi fazla motorlu taşıtlar vergisini ödemesi gereken kadın.