bugün

(bkz: dördüncü nesil silik)
yıllardır oyalar bu yazar, doktor olacağım seni iyileştireceğim diye ee hadi dersin ? daha 5 yıl var yok 15 yıl var.

tanım: bana bunlarla gelme arkadaşım.
(bkz: miele)
tatlı dillim, güzel yüzlüm, be ceylan gözlüm , göynüm hep seni arıyor neredesin sen? şarkısını armağan ettiğim kardeşçik.

nerdesin lan ?
izmir e gittiğim zaman beni ziyarete gelecek olan yazar.
mıncıracağım o yanaklarını. mielcik :U
(bkz: kardeşim)
bare basan tek kız yazar. aynı zamanda formatta atabilmektedir. *
sevecen, sicak kanli ve her ortama hemen ayak uydurabilen sohbetleri vardir. cabucak alistirir kendisine. ayrica; kültürlü ve arastirma yapmayi seven, edindigi bilgileri de severek paylasmasini bilen nadir yazarlarimizdandir.
ne yazik ki; gereginden daha az ödüllendirildigi düsündürücüdür.
herkesten önce davranıp yüzüğü parmağıma takıp, gelecek planlarımın en derinine dek ortak olmayı garantilemiş "bir yerinden başlamak gerek" yüzüklerin efendisi.
iyi ki doğmuş kuzucuk.
iyi ki doğdun hep bizimle ol seviyoruz seni be yazarı* nice nice mutlu yıllara.
doğum günü kutlu olası.*
bugünün ne olduğunu bilerek sormadığım, doğum günü çocuğu, pek bir alıngan oluyor bu yengeçler, doğum günlerinde, doğum günü kutlu, ömür boyunca mutlu olsun bu kız, alın bunu şöyle güzel bir yere koyun.

nice mutlu yıllara yavrucum.
insitunun bir şarkısı herkesdinlesin.com dan in-situ bulunur miel dinlenir.(bende varım, allahsız kitap hirsizi da grubun içinde)
ankara'ya dair pek çok komik anımda adı geçen şahıstır; ışıklı tepede, yıldızların altındaki gece diyorum, anladın sen. * nargilede kum ocağı açışımız, gecenin bi vakti merkez kampüse gidip son servisi yakalama çabamız*, kızılayı tavaf edişlerimiz, objebi ve revenge ile gittiğimiz fasıl, tabuda sizi alt edişimiz, buluşma öncesinde yanımda oluşunla bana verdiğin destek, hayal kırıklıklarımda bir psikolog edasıyla beni dinlemen ve birlikte kederlenmemiz, notre dame de paris müzikaline son dakikada yetişmemiz, bir kişilik yere iç içe geçerek sığma çabalarımız ve 2 saat öyle şikayet etmeden kalışımız... hepsi özleyeceğim anılarım arasında, çok özleyeceğim...

bir dost.
Eylem eylem gezen yazar.
ne anlatırsam anlatayım anlattıklarımı büyük bir sabırla dinleyen nadir insanlardan.
dünyada sadece 5 tane bulunan bileti satmaya çalışan yazar ve bence bunu yaparsa çikolata fabrikasına sahip olma şansını da satmış olacak. willy wonka ne der bilmiyorum ama johnny'e göre o bileti satarsa aptallık eder.
gülme eföktörüm.* farkli biri. tek bir sohbet bile yetiyor kendini belli etmeye. en kısa zamanda konser planlarımız gerçekleştireceğimiz yazar. *
dinliyor efendim durduramıyoruz.
anlattıklarımı dinleyebilecek kadar sabırlı nadir insanlardan. genelde 2. saatten sonra engelliyor msn'den millet beni ama o ne anlatırsam anlatayım sabırla dinliyor. allah kolaylık versin. *
dünyayı dolduran egoistlerin arasında kalbini hala tertemiz tutmayı başarabilen kardeş.
kendime alayım. taliplisi çok. *

ek: iş bu entry tamamen sallamadır. Allah sahibine bağışlasındır.
küçük oğluma alayım bari yazarı. Yabancıya gitmesin.
makarna yapmayı bilen yazar, mantıyı da öğrenecekmiş.*