bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  1964 doğumlu, Juventus, Barcelona, Real Madrid ve Ajax gibi dünya devi takımlarda forma giymiş, danimarka futbol tarihinin gelmiş geçmiş en efsane oyuncularından biri.
  2 ... salca
 2. 2.
  bunu doğurtturan baba, bunu da doğurttu;

  (bkz: brian laudrup)
  2 ... salca
 3. 3.
  rüya gibi top oynar bu herif.
  1 ... ucuncayir666
 4. 4.
  ronaldinho'nun sık sık yaptığı bakmadan pası ilk bu adam yaptı. dehşet futbolcuymuş.
  1 ... uieat
 5. 5.
  getafe'nin Real Madrid'in başına geçmesi beklenen Bernd Schuster'den boşalan teknik direktörlük görevine getirmek için anlaşmaya vardığı efsanevi Danimarkalı futbolcu.
  1 ... blakkheim
 6. 6.
  getafe ile 2 yıllığına anlaşan danimarkalı teknik direktör. futbolculuğunda ileriye dönük orta saha oyuncusu olarak oynuyordu. real madrid,barcelona,juventus ve ajax gibi kuluplerde oynadı. en son brondby'nin teknik direktörlüğünü yapmıştı.
  ... zebun
 7. 7.
  adnan polat'ın galatasaray'ın başına getirmek için uğraştığı, menejeri bayram tutumlu'nun açıklamalarına göre iki kez teklif yaptığı, hali hazırda getafe teknik direktörü olan futbol adamı.
  ... eksik bir sey
 8. 8.
  getafe'den inip galatasaray'a bineceğini düşünmediğim kişi. sözleşmesi devam ediyor ve süper bir takımı var.
  kısacası buralara gelip de sabri'yle, hasan şaş'la uğraşarak, hakan şükür'le sürtüşerek çocukluğumuzun idolü olarak çizdiği imajı yerle bir etmesi pek olası değildir.
  3 -1 ... thor
 9. 9.
  danımarkanın ender yetiştirip dünya futboluna sundugu nimetlerinden birisidir. futbolcuların doğup yetiştigi bir aileye mensup olup barcelona altın yıllarında görev yapmıştır.

  futbol oynarken kazandıgı basarı, tecrübe ve yetenekleri teknik adamlığına da taşımayı bilmiş ve getafe basında bunu göstermiştir. gelecekte futbol dünyasında adından söz ettirecek teknik adamlardan birisi olacagı aşikar.

  adnan polat'ın galatasarayın başına getirebilmesi için paradan cok hangi transferleri gercekleştirebilecegi önemlidir. zira kendisini bir marka haline getirebilmesi için bir kaç iyi futbolcuya ihtiyacı olacaktır.
  1 ... mustaine
 10. 10.
  fotomaç a göre galatasaray a yıllık 1.4 milyon euro ya anlaşmış teknik direktör.

  http://www.fotomac.com.tr/gal113.html
  ... notrinova