bugün

sonsuza kadar özlenecek melek.
tanım : harika moonwalk yapan, sanat üstadı.

Bize öyle bir miras bırakmıştır ki... 7 sene daha michael, 7 sene daha orijinal mj albümü almaya devam...

Senin hiç yayınlanmamış şarkılarını dinlemek, hemde 7 sene boyunca. Ondan sonrada toplama albümlerini alırız michael. Seni unutmayız ama, sen unutulurmusun ki ? MJ' in muhteşem sanat kariyerinin sonlarına burun ucuyla yetişmiş olsakta, onu tv' lerdende olsa görebildik. Konserine gidecek, eğlenicektik, bu benim ilk konserim olucaktı... Anneme o kadar yalvarmıştım ki... Beni karşıdan karşıya geçirmeyen annemin londra' ya babamla gitmeme izin vermesini sağlayan sendin michael, başkası değil. Bana yaşattığın heyecanlar için sağol. Sadece sana londra konseri öncesi bizi yalnız bıraktığın için ( dağa dorğusu bıraktırıldığın için ) kırgınım ama bu senin suçunda değildi. Senin hakkında yazdığım entryler michael. iyi oylanan tek entrylerim belkide. Çünkü sana olan sevgimin bir kısmını buraya yansıtmam bile entry' i güzelleştiriyor. Sana olan sevgimiz sonsuz michael, huzuru bulduğun yerde moonwalk' lara devam. Sonlandırmadan önce ;

You'll never moonwalk alone...
dünya ya bir kere gelebilen efsanelerden biridir.
Gazetevatan.com sitesinin asparagas haberlerinden nasibini alan süper ses sanatçısı. *
Yahu, michael huzuru buldu dedik, siz yine işin içine ettiniz. Yok dave dave diye biri yok, o mj, yok ölmedi, yok himalayalarda yaşıyor. Ya ben dave dave' i 3 sene evvel duymuştum, olay farklı. BU çocuğun yüzü yanıyor, mj bununla arkadaşlık ediyor ve tedavi ettiriyor. Bağlarıda hiç kopmuyor bahreyn' e gidene kadar. Bir ara konuşamıyorlar, mj bunun hukuk eğitimini hep takip ediyor ama. Sizde dave dave mj diyorsunuz. içimden çok büyük küfürler ediyorum ama, yazmayacağım buraya. Herşeye rağmen, rahat uyu michael joseph...
fatih ürekin kendisini michael jackson'la karsılastırması hayli ilginçtir.
fatih ürek, michael jackson pozu verip, sitem etti: "ben de türkiye'nin micheal jackson'um, değerim ölünce anlaşılacak."
http://www.sabah.com.tr/f...albumId=18007&page=13
ölümünün birinci yıldönümünde memleketim olan mardinde ruhuna mevlüt okutulacak efsane.
ne kadar sevsem asla yetmez.

smooth criminal dinlerken bile ağlayabiliyorum

lütfen kemanla dinleyiniz http://www.youtube.com/wa...ekc-k&feature=related
(bkz: david garrett)
müziğin kralı.
babası kreyn operatörüydü.
cennette moonwalk yapmasını temenni ettiğim kral.
tanım: melek.
kalp ağrısı, yürek sızısı, boğazdaki düğüm, özlem.
geçen sene bu zamanlar yaşıyordu.

geçen sene bu zamanlar dünya daha güzel bir yerdi.
(bkz: idol)
ölünce bile adı geçen ve hep de geçecek olan, unutulması çok zor hatta unutulmaması gereken ender sanatçılardandır.
torağı bol olsun.gencecik soldu gitti garibim.
(bkz: 80 lerde çocuk olmak)
çok özlediğim hayat kaynağı.
yaptığı müziğe ruhunu ve bedenini katmış yegane şahsiyet, ölümsüz kraldır.
ölümüyle biz sevenleri üzmüş dünya starı. moonwalk.
peter pan. bir yıl önce gece yarısı. şaşkınlık, gözyaşı, hüzün.

gidiyor ellerin, gidiyor sesin, gidiyor nefesim...
ama hepsinden önce;
sen gidiyorsun...

gidiyor yarınım, gidiyor evvelim, yaşamım, sebebim gidiyor...
ama hepsinden önce;
sen gidiyorsun...

gitmek tüm kalanları yanında götürmekmiş...
ben bilmem, sen bilirsin elbet....
sen gidiyorsun...

gidişiyle çocukluğumu, 90'ları yanında götüren güzel adam. hoşçakal micheal.
aramızdan ayrılışının birinci yılını yaşadığımız pop müziğin ebedi kralı. forever michael.
1 sene sonra tekrardan hoşçakal michael .. rest in peace..
gitmemiş gibi. gitmedi de zaten.

(bkz: this is it)
ölümünün şu birinci yılında saygıyla andığımız pop ikonu, güzel insan.
michael jackson indeksi,

michael jackson'ın ölümünün 1. yılı anısına hazırlanan geniş kapsamlı türkçe bir e-kitap.

http://www.indeksiletisim...kasi/michael-jackson.aspx