bugün

çoğu kez akp ci şakirtlerle ergenekoncu chp liler arasında kalmaktır.
hangi tarafla belirli bir konuda benzer görüşteysen diğer taraftan
fırçayı yersin.zor iştir.
şerefli olmaktır.
ne mutlu türküm diyene dediğin için faşist olmaktır mhpli olmak.
Akpli olmaktan iyi bir şey.
40'a eş değerdir.
(bkz: bir gece ansızın 81 düzce 82 musul 83 kerkük)
vatanı karşılıksız sevmek, çıkar beklememek ve sabırlı olmaktır.
3 kıtadan dönüp bir yarımadada hapis olan bir milleti uyandırma gayretidir mhp li olmak.
1980 lerde adam gibi adam
1990 larda mafya olup can yakan
2000 lerde küfür ettiğini asamayan
2011 lerde barajın altında kalan

olmaktır.
1970 lerde şehadet şerbetini içmek
1980 lerde zindanlarda çürümek
1990 larda teşkilatı toplamak
2000 lerde başbuğsuz iktidara yürümektir mhp li olmak.
fenerbahçeli olmak gibidir. böyle ürkek sıkıcı..
(bkz: sakin tamam geçti)
meclisdeki cumhurbaşkanlığı seçimine kendi adayıyla katılarak akp yalakası
akp politikalarını beğenmeyip karşı çıkmakla chp yalakası olmaktır.
matematik sorularını faşizan mantıklarla çözme yeteneğine sahip olma.. vayyyyyy be!!!!!
( lan gammazla durmaaa.. yakışır devam evladımm.. devam çöçüğümmm...eksile evladımmmmm... )
herhangi bir siyasi parti sempatizanı olmaktır. herkesin düşünce özgürlüğüne sahip olmasından dolayı kimseyi ırgalamıyacağı konudur. nasıl bir kimse ak parti, cumhuriyet halk partisi, hele ki barış ve demokrasi partisi mensubu olabiliyorsa milliyetçi hareket partisi mensubu olmakta en doğal hakkıdır.
türk olmaktır.öz yurdunda garip öz vatanında parya muamelesi görmektir.kurtları
bağlamışlar çakallar serbest...
herhangi bir asker uğurlamasında ''auuuuuu hav hav hav'' serzenişinin high-end pozisyonda bulunmasıdır.
adam olmaktır.

--spoiler--
Bir insan MHP’den umudunu kesmişse yapacağı tek tutarlı davranış yeni arayışların peşine düşmektir.

Bu noktadan sonra MHP alâkadar etmemelidir onu.

Hangi sebep ve gerekçe olursa olsun MHP’ye oy vermeyi düşünmeyen MHP’li değildir de ondan.

Yarın arzu ettiği bir yönetim gelirse yeniden MHP’li olabilir.

O onun bileceği iş.

Ancak “MHP’liyim ama MHP’ye oy vermiyorum” yaklaşımını anlayabileceğimi zannetmiyorum.

Adama sorarlar:

“Neden MHP’lisin?” diye.

Öyle ya, partinin başındaki insanlar partiyi fikriyatından uzaklaştırmışlarsa artık o partinin senin partinle alâkası olmasa gerek.
--spoiler--
utanmayı gerektirir.
türklük gurur ve şuuruna, islam ahlak ve faziletine sahip olabilmektir.
türk gibi yaşamak, türk gibi konuşmak ve türk gibi davranabilmektir.
bazı akpkklılar utanmadan gezerken biz utanacakmışısız hımına. *
tanım: vatansever olmaktır.
gururla 'ben türk'üm' diyebilenlerin partisidir.
vatansever değil, ırkçı olmaktır.

1999 depreminde sağlık bakanlığının* yaptıklarını hatırlayın.

akp, chp, mhp... hepsi aynı bokun laciverti!..

edit/ek: eksileyen arkadaşlar; 2002 yazında*, milli saraylar personeline yapılan haksızlığı bilmiyordunuz sanırsam. 2001 kaosunun mimarlarından biri olan parti daha hangi mantıkla savunulur aklım almıyor.

akp'ye kadrolaşma nedeniyle laf atan bazı insanlar nedense kendileri aynı şeyi yapınca iyi, güzel, hoş oluyor.

bu yüzden siyasilere güvenimi kaybettim.

not: benim de siyasi görüşüm cimbom*.
"yazık lan" denilesi bir durumdur. Düşünsene desteklediğin parti ülkücülük gibi yüce bir faaliyete sahip çıktığını iddia ederken aslında parti bünyesindeki herkes din düşmanı ancak ülkücüleri bir oy potansiyeli olarak gören yavşak kişiler. Partiyi yönetense ülkeyi bir sene bile yönetememiş, hiç bir vasfı olmayan, dün apo asılmasın diye imza verip bugün meydanlarda ip sallayan, ne konuştuğunu kendisi bile bilmeyen, muhalefeti bile beceremeyen boş beleş bir adam. Bugün yapılan marmarayı desteklememek için bizim projemizdi diyebilecek kadar çocuklaşabilen bir parti yönetimi demek mhp. Ve mhpli olmak bunca olumsuz duruma kulp bulup halen bu partiyi savunabilmektir. Gerçekten yazıktır. Eğer ülkede birşeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsan(sonuçta hükümet de insanlardan oluşuyor. Insandır hatayapabilir) ve bu yanlışların düzelmesini mhp den bekliyorsan ama desteklediğin partinin bugüne kadar elle tutulur hiç bi bok yemediğini göre göre halen o parti sayesinde birilerinin para kazanıyor ekmek yiyor olmasını sineye çekiyorsan yanlış yapıyorsun hacı. Sen beni temsil edemezsin sen bu partiyi temsil edemezsin diyip o şerefsizlerin elinden alıp senin yönetmen lazım o partiyi. Yoksa işiniz yaş hacı. Bu partiye siktin sene ülke emanet etmez bu millet emin ol.
Ayrıcalıktır.