bugün

Böyle bir kişi yaşamıyor galiba başlık yine silinmiş.
Koskoca Türkiye cumhuriyeti dışişleri bakansız galiba.
Yabancı Dil bilsem ben olurdum bak.
Hakkında yazılan entrylerin belirli aralıklarla silindiği, bir ülkenin dış işleri bakanı.

Bu başlık altında unutmak istediğiniz bilgileri yazabilirsiniz arkadaşlar. Mesela bir derdiniz mi var? Bu başlık altına yazın. Hem içinizden atmış olursunuz, hem de birkaç gün geçince artık sonsuza dek okuyamaz ve tekrar hatırlayamaz hale gelirsiniz.
(bkz: bu başlık kendini 5 vakte kadar imha edecek)
Yeni bir siyasetçi sanırım çok ilginç.
Bir ülke düşününki dış işleri iç işleriyle karışsın ve o ülkenin dış işleri bakanının adına açılan başlıklar silinsin, muz cumhuriyeti mi burası gibi soruları akla getiren şahsiyet.

https://mobile.twitter.co.../1051124147663896576?s=19

Bu da burada dursun.
tanım: bürokratlığı görece kıymetli, inisiyatif almada zayıf, günün sonunda ak parti döneminin en rezil dış siyaset günlerinde bakan olan kişidir. uludağ sözlük te ismi altında yazılanları sildiren kadrosundan kimse gerçekten ülke ilişkileri için çok önemli bir adım atmıştır. niye derseniz bana sormayın ama.

edit: iran-abd arasında savaş çıktı çıkacak, bizim dışişleri nasıl pozisyon alacak diye merakla bekliyorduk ki yine silinmiş. süper, tam ihtiyacımız olan dış işleri kadrosu, elleriniz dert görmesin. devam!
görsel
Bahsettiği şahıs kim amk?
"suriyeli kardeşlerimize yardım elimizi uzattıkça, teröristler rahatsız oluyor." cümlesinin sahibidir.

evet terörist sıfatı taşımadığımız gün yok ben bu halkın ekonomik durumunu düşününce terörist oluyorsam ülkemde suriyeli istemiyorsam ve teröristsem önce beni tutuklayın silah kullanmayı bilmem molotof yapmayı bilmem insanların canına kıymam ne ile suçluyorsunuz.

ben buradan yüksek makamlardaki zengin abilere sesleniyorum hanginizin oğlu askere gitti hadi bakalım siz vatanseversiniz ya hani söyleyin bakalım. ya bırakın bu işleri türk askerine en çok hakaret eden sizlersiniz burada yazmak olmaz yüz yüze tartışacağız bunu yazılı olunca dava açıyorsunuz.

edit: ver eksi bakalım eksi verdiğin gibi eksik kal kolun da bacağında kopsun.
https://www.youtube.com/watch?v=pmJme9pFx9k
keşke bu konuşmayı ingilizce yapsaymış.
hele ki isveççe olsaydı var ya...
son elli yılın en iyi dış işleri bakanıdır. 5 dili ana dili gibi konuşması da bazı tiplere kapak olmuştur. evet hatta net ötesi...
Mevlüt Çavuşoğlu ingilizce, Almanca ve Japonca bilmektedir. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Bakanlık internet sitesi: http://www.mfa.gov.tr
Yetenekli bir bakanır. Hazircevapliğı ve kodu mu oturtur tavrı bizi mest etmektedir. Ayagina taş degmesin sayin bakan.
tanım: bürokratlığı görece kıymetli, inisiyatif almada zayıf, günün sonunda ak parti döneminin en rezil dış siyaset günlerinde bakan olan kişidir. uludağ sözlük te ismi altında yazılanları sildiren kadrosundan kimse gerçekten ülke ilişkileri için çok önemli bir adım atmıştır. niye derseniz bana sormayın ama.

edit: yukarıdakini çok önce yazmıştım ama başlık silindi diye silikte listeleniyordu. kafamdan uydurma birisinden tut mevlüt isminde kim olursa olsun, yoksa bile başlığını açabileceğim yerde bu başlık mı yok diye baktım, varmış.

kaldı ki yazdıklarımızdan fazlası yıllar içinde ispat edildi. lütfen ya, şu ülkeyi kilitlediğiniz yerden alalım artık. gevşeyin biraz siz de rahat edeceksiniz, yeter da!
Konuşması Karadenizlilere benzeyen bakan.
Tavla oynarken kaybetmeyi hazmedez(miş).
Ülkeyi Malezya ya şikayet etmiş embesil.
O şimdi başarılı bir bakan, tanıyabildiniz mi?

görsel
şu an cnn türk te ahmet hakan tarafından cevapları sorulanıyor.
"Türkiye, Rusya herhangi bir NATO ülkesine saldırır ise derhal karşılık verecek" Demiş. Bize mi kaldı her b.ka biz koşuyoruz denilesi. Evet.
Bu adamın kim olduğunu anlamak için eski Akp milletvekili Türk milliyetçisi Pelin Gündeş'in veryansın tv deki röportajına göz atabilirler .
Uyarı: Vicdanlarınız kanayabilir, moraliniz bir hayli bozulabilir.
Spoiler : Kendisi avrupa parlementosu başkanlığı yaptığı sırada pkkli teröristler aktivisttir diyen bir önergeye red değil çekimser oy vermiş yani zımnen destek vermiş Pelin Gündeş itiraz edince ona hakaret edip üzerine yürümüş vs vs.
Biz başından beri ne anlatıyoruz arkadaşım.
Zafer Partisi diyoruz , Atatürk diyoruz .
Boşuna mu diyoruz .
Ilgili link : https://youtu.be/NptphyMAT8o
görsel
Hay maşallah adamsın, Allah sağlıklı ömürler versin inşallah.

görsel
görsel
görsel