bugün

sözlük için eğlence aracı olmaya yönelik bir kişilik yazarı.
severek öpüyoruz kendisini.
(#19648716) ahahaa sese bak.
sözlük kızlarına; çirkin ve şişmansınız,

Sözlük erkeklerini görmeden atıp tutmayın diyen bir garip mantıklı insan.

-kabuul edin. *
link görünümlü nah yemiş yazardır. ehe.
görsel
(#19736294) normal biçimde nefes almak yerine fotosentezi seçmiş kişi.
eşeği saldım çayıra otlaya karnını doyura yazarı.
yazılarını beğenerek takip ettiğim yazar. iyi yazmalar.
nerdeyse girdiği tüm entrylerin sonuna net. Koyan ne kadar net görüsleri oldugunu her fırsatta dile getiren yazardır.
her şeyin sonuna net ekleyen troll yazardır.
kıllı kızlarla ciddi problemi olan yazardır. oldukça kıllı bir kız tarafından terkedilmiş olma ihtimali yüksektir. ya da ne bileyim, çocukluğuna falan inilebilir belki.
bahsi geçen olayda alkollü olmasından ve bahsi geçen kızın gecelik bi kız olmasından mütevellit, kıllı kızlara sözlük dışında rastlamamış, kendisinde de malum yer dışında kıl bulunmayan yazardır. net.
nickaltına yazdığı son entryden vardığım kanıya göre saçı, sakalı, bıyığı, kaşı, kirpiği bulunmayan yazardır. Tahminimce kösedir.
Güldüren yazardır.
Ya sürekli ironi yapıyor. Ya da içi fesat *
söylemeyi unuttuğu kirli sakalı da vardır. hatta arada imaj değiştirip hipster bıyığı bırakır.

fesatlık nedir bilmez, amacı bireye faydası olacak paylaşımlarda bulunmaktır. * *
Biraz sert elestiren ama guzel yazan yazar. Kostursun dursun efendim.
vocaroo kaydı konuşmasına göre gay ses Tonu Taşıyan yazar. gayde olabilir.
Sozlukte en iyi kezban taklidi yaptigimi soyleyen yazar.
Bilmiyor ki icimdeki kezbani olduremedim.
aslında travesti, yani var ama kullanmayanlardan olan, kezbansever yazar.

(bkz: şştt yakışıklı)
son zamanlarda gördüğüm en iyi @2 örneklerini veren yazar.

öyle bir sokuyor ki yazar başlığı açanın içinde patlıyor. tebrik edilesi yazarlardan.
iplemeyen yazar.
birilerini uyarmış, uyarısı dikkate alınmayınca da engellemiş yazardır. neymiş demek ki herkes haddini bilmeliymiş. net.
Özellikle türk kızları hakkında yaptığı nitelendirmelerle seviyesini düşüren yazar.
Yazar kızlara karşı kötü nitelendirmeler ile dikkat çekip mesaj filan bekliyor sanırım.
Benim gözümde (bkz: Dr droll) ve (bkz: le ilkan) dan farkı yoktur.
Ayrıca kendisini doğuran kişinin de geçmişte bir türk kızı olduğunu unutuyor.
Kendisine önerim, bu dolmuş şoförlüğünü ve fasonluğu tersten zirvede iken bıraksın.

Edit: kendisinin alman vatandaşı olduğu gelen bilgiler arasında.
Ben de türk kızlarına bu kadar sallamasının sebebini merak etmekte idim.
Neyse, Görünen Köy klavuz istemiyor zaten tamam.
Uyarmadigi halde uyardigini sanan yazardir.
başının bağlı olmasından mütevellit, kimin kime mesaj attığı zerre s.kinde olmayan yazardır. kendisine özenip kendisi tarzında başlık açmaya çalışan çoluk çocukla karşılaştırılmaması gerekir. annesi türk kızı değildir ve hiç bir zaman olmamıştır çünkü aslen alman vatandaşıdır. çok net.
Kendini cok bi sey sanan alman parcasi sefildir.
yazılanlara götüyle gülmesinin yanısıra, kendisi bayağı bayağı bir şeydir. ayrıca birilerinin kuyruk acılarına ve gelen kutusunun ırzına geçilmesine anlam verememektedir. allah rızası için bırakın yakasını. net.

ayrıca;

sikerim burayı