bugün

sanal evren.
ikinci dünyamız olacak burası. burası gelecek yüzyılın evreni. ve bizler herkesden önce orada olmalıyız.
Barış özcan bunu beğendi.
Şu olay için şirketlerin saçtığı parayla tüm dünyadaki insanlar bolluk içinde yaşarlar aq. Saçma sapan bişey. Her şeyin Gamer filmindeki gibi olması falan isteniyor herhalde. Yarrak kürek şeylere para saçarlar sonra da dünyanın kaynakları tükeniyor yok su tasarrufu yapın bilmem ne bi siktirin gidin ya. Barış özcan da kafayı yemiş bunlara kafa yora yora. 2000 yılına girerken bilenler bilir uçan arabalar falan olcaktı bu da onun gibi bi hikaye.
şimdi sen diyorsun ki jack bu işi bilmiyor. ? peki...have fun stayin' poor boy.
görsel
Zorunda bırakılmazsam girmeyeceğim, yakınından bile geçmem. Zükenberg bu.
Facebookun yeni adı olan kendi isteğinizle yaşamayı tercih ettiğiniz bir dijital dünya. bunun bir sonraki adımı bilinç transferi denilen olay. yani bilinciniz, hafızanız, anılarınız, tecrübeleriniz yani sizin dijital ortamda bir kopyanız olacak. bu ikinci siz tamamen o dijital dünyada ölümsüz şekilde yaşayacaksınız.
Vr ve mmo dünyasına uzak insanları silkelemelik proje. Ya da hayal kısaca. Kripto delilerini daha da delirtmekten başka bir şeye yaramaz şu anda.

Metaverse'i falan siktir edin. Htc, oculus, infinadeck, valve index'i falan geliştirip telefon fiyatına düşürün önce.
Metaverse’i sadece vr’dan ibaret görüp, “vr konforlu değil abi ya tutmaz o iş..” diyerek kestirip atmayın. Snapchat’i alamayan adam instagram’ı shapchat yaptı, whatsapp’ı kullanmayanız yok… kısaca Böyle adamlar kafaya koyduysa metaverse’i ne yapıp edip hayatımıza dahil ederler.

Bu arada dün gece coinmarket’ten sandbox’a yaptığım demo yatırım gün içinde %45’lere ulaşan kar yaptı. Kriptodan hiç anlamayan ve şu an deneme aşamasında olan ben bile sanal dahi olsa işin kaymağını yedim.

görsel
son gunlerde coin de iyi kazandiran proje. bu projede favorim enjin coin. Hem arzı az hemde sabit. Gunluk islem hacmi cok dusuk olmasina ragmen surekli artiyor. Gunluk hacim artikca fiyatta artacaktir. yil sonuna kadar 6 dolar olacagini tahmin ediyorum.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.