bugün

içinde olduğum veritabanı. Keşke şu an biriyle yazışıyor olsam.
içinde olduğum veritabanı yollayın gelsin!
içinde olduğum veritabanı. Bir mesaj bekliyorum.
daha çok bekleyecek yazarlardır. istiyorsanız kendiniz yazarsınız, kimse size durduk yere mesaj atmaz zira. üzgünüm.*
Evren her an mesaj göndermektedir.
hortlatalım bu başlığı belki gece eğlenceli geçer *
Var mı soyle muzikleşecek sohbet edecek kdişiler? *
var mı soyle muzikleşecek sohbet edecek kdişiler? *
yoruldum herhalde bir kac saat uludaga ugrayayim dedim sohbet edecek tanimadigim insanlar olsa ne guzel olurdu. Var mi koca yurekli birileri.
telefonun başında çaresiz bekliyorum.
(bkz: amına kodumun çocuğu ya)
basligi hortlatmami bekliyorlarmis bu ne ahlaksizlik ya.
mesaj bekliyorum ha geliyor da ama sorun şu ki devamını da beklemek lazım herhalde.
Evet baylar bayanlar, varmi sohbet etmek isteyen kimseler ozellikle su anda cinde yasanan likidite krizinin boyutlari ve dunya ekonomisine olan etkisi ile ilgileniyorum.
selam millet var mi hos sohbet kimseler, yanlis hatirlamiyorsam burayi biraktigimda 40-50 kisi falan vardi burada aile ortami gibiydik igrenc seyler donuyordu * neyse genede belki yeni yuvzirlar falan vardir belki. Yesillendiriniz efenim.
sal gelsin, çakırkefy muhabbeti çok keyiflidir.
zehirli ok *
donuz listesindekilerin de mesaj atmasına sebep olan açık söz konusu olmasaydı yer alacağım tabandı. bu yüzden yokum maalesef.
Eskiden böyle bir başlık canlanırdı hep.
Özel mesaj almak isteyen yazarlar falan.

Güzel günlerdi.

Edit: başlık başa.
Keşke insan olmaya ceyrek kala bana meşaz atsa.
Bik bik e attım yıllar sonra geldi konuyu unuttum bende. Maalesef öyle şeyler yaşanıyor.*
Biriyle bol bol saçmalıyorduk birkaç güne bir 2753 karakterli mesajlarla
Kimdi o ya koptum ben klasik hatırlamıyorum da.

Cevap yazamadım kesim kusura bakma arkadaşım.
seviyeli seviyesiz her sohbete varım. gizlilik temel kuralım.
Ekşi sözlükte yer alan abaza yazarların istanbul ve çevre illerde hanım yazarlardan mesaj beklediğini dile getirdikleri bir başlıktır.
ben bekliyorum. yalnız şöyle uzun bir mesajla giriş yapılması daha mutlu eder. ehehe.

Ed: imha.