bugün

biz de üniversite okuyalım, eşek gibi kendimizi geliştirmeye çalışalım ve hatta bazen bunları yapmamıza rağmen iş bulamayalım ya da mecbur çalışmak olduğumuz için istemediğimiz yerlerde çalışalım...

"Ayda 100.000 dolar kazanıyorum ama bu benim için yeterli değil" diyen Merve Taşkın devamında ise "Yaşam stilim için çok az bir miktar açıkçası. inan tüm para dünyayı gezerken ödediğim airbnb villlalarına, Business class uçak biletlerine vs. gidiyor. Yaşadığım hayatı daha rahat yaşayabilmek için ayda en az 1 milyon dolar kazanmam gerek" dedi.

https://www.mynet.com/mer...nanamadi-475520-mymagazin
Alan memnun satan memnun efendim. Bize yine excelden tablo yapmak düşer.
çok iyi bir kazançtır. bir çift silikon kaç paraya mal oluyor bilmiyorum ama getirisi aylık 100 bin dolar ise çok çok iyidir.

merve taşkın değil silikonları o parayı kazanıyor bu da iki tane plastik torba için çok iyi bir kazanç. bu silikonların sahibesine bu parayı verenler kim insan merak etmiyor da değil. ne iş yapıyor ki aylık 100 bin dolar veriyorlar buna ? bu arkadaştan 1000 kat daha vasıflı olan kızcağızlar coffe shoplarda falan ayda 15 bin liraya çalışıyorlar. o kızlardan herhangi birisi ile bunu yan yana getirsen o kızlar bunun yanında evliya çelebi gibi kalırlar.
boşuna dememişler dünya kadar malın olacağına fındık kadar şeyin olsun diye.
--spoiler--
alan memnun satan memnun efendim. bize yine excelden tablo yapmak düşer.
--spoiler--

tam excelden tablo yaparken şunu yazmayaydın iyiydi...
Basit ve kolay elde edilen şeyler kolay harcanır. (Haydan gelen huya gider).
Şerefini satmışsın, vücudunu mahremini onlyfans 'dan pazarlıyarak ilk önce kendine olan değerlerini yitirmişsin, bundan sonra günlük 1 milyon kazansan ne olur, hayatta şerefli bir yaşam sürmedikten sonra.
vay anasını.
bu tip ahlaksız mecraların reklamını yapıyor, müstehcenlik suçundan beraat etse nolur etmese ne olur. bu sosyal medya kârhanesi, namı değer sanal genelev, onlyfans denen yerde millete oranı buranı gösterip şerefini bilmem kaç paraya satıyorsun işte kızım. prensesler gibi yaşasan ne olur yaşamasan ne olur. kim bu işin neresini savunacak? atatürkün ben sporcunun (gençlerin) ahlaklısını severim lafı nerede kaldı? hani? bu mu uygar dünyanın medeniyet göstergesi? vücudunu sergilemek mi medeniyet ve ahlak? ahlaksız batının ve para baronu siyonistlerin yeni dünya düzeni masalının maşası oluyorsun farkında mısın? gençliğin elinden gidince seni sümüklü bir mendil gibi çöpe atacaklar haberin var mı? bu hayat mı? böyle hayat olmaz olsun daha iyi. değer mi yani üç kuruşa medya malzemesi olmaya ha değer mi? yazık. şu tertemiz gençlerimizi özendirdikleri şeylere bak. kimse de bunlara bir dur demiyor. koskoca devlet millet sus pus. para herkesin aklını başından almış. para milletin dini imanı olmuş. paraya tapar olmuşuz. şerefini haysiyetini onurunu gururunu namusunu satmışsın kimin umurunda? nasıl olsa kolay yoldan para kazanmak revaçta. artık rağbet buna. millete haram helal çok mu önemli sanki? parayı bul köşeyi dön de nasıl dönersen dön, her yol mübah nasıl olsa. her yol Paris. halbuki bütün yolların sonunda hesap var. Allah herşeyin hesabını sorar. zannetmeyin ki hesabı sorulmayacak. iyi kötü, karşılığı verilmeyecek. daha dünyada verilecek karşılığı. hemde katmerli.

bu nesil mi bizi kurtaracak yani? bunların kendisine bile hayrı olmaz. gençlik elden gidiyor herkes uyuyor. uyuyun uyuyun. bir gün gelip gözlerinizi açtığınızda maddi manevi tüm değerlerinizin elinizden alındığını gördüğünüzde uyanacaksınız nasıl olsa. ama o zaman iş işten geçecek. biz sustukça her nevi kötülüklere mani olmadıkça ceza da katlanarak artacak. alem boş değil. hele insan asla başıboş değil. çok ağır ve çok acı bedeller bizi bekliyor, çok acı...
Vay AMK. Ne meme varmış kadında. Benim tüm vücudum o kadar etmez.
100 bin dolar bu ablaya yetmiyor muymuş? arap yağı bol bulunca götüne sürermiş, bununki de o hesap. resmen herkesle taşşak geçmiş kadın ya. bu ülkede hep hak etmeyenler sağlam para cukkalıyor. ondan sonra da neden adaleti, kanunları ciddiye almıyorsun diye sorarlar. vasıflı olmak ve kendini geliştirmek bunun gibilerinin kazandığı paranın yanında bir şeyi ifade etmiyor ki. bu dünya kahpelerin dünyası aga. hayatı belki de anlamsız kılan şeylerden biri de budur.
ülkenin yüzde 70'i sana yılda 40 milyon lira verseler diye başlayan sorulara ne cevap verir hepimiz biliyoruz. o yüzden uzaktan duyar kasmaya gerek yok...
ister kabul edin ister kabul etmeyin , bu dünyadaki en değerli şey amdır arkadaşlar. Evet bildiğimiz am. iki harfli tek hece.

True beyefendi haklı , atalarımızın bir bildiği varmış ki fındık kadar amı bu derece etkili görmüşler.

Reel hayatta görmediği , dokunamadığı kadına onlyfans üzerinden binlerce dolar saçan aptal abazalarında amk.
Ebenin .mı sözlük, 1 milyon dolar aylık mı olur...
Gelin kardeşim, kim skiosa sksin bitsin bu çile aq!
açıklama ve reklam yaptığına göre zam yapacak sanırım.
Şimdi düşündüm de bu kız açık açık only fans ın reklamını yapıyor.
yalandır.

bu tür yalanlar 1- gündem olmak için, 2- piyasa yükseltmek için söylenir.

kendine influencer diyen tiplerin, almadığı reklama rağmen ünlü markalara ‘işbirliği’ linki vermesi gibi.
iki kadın kızları hakkında konuşuyormuş.

Fadime, benim kızım işinde çok başarılı. patronu hem yüksek maaş verir hem de nereye giderse onu da yanında götürür, geçen maldivlere gitti kızıma sen de geleceksin benim işleri kim idare edecek oralarda demiş. Napsın kızım da onun peşinden gidiyor mecburen. Senin kız ne iş yapıyor diye sormuş.

Hatice de demiş, valla benim kız da orospu oldu ama ben böyle süsleyerek anlatmasını beceremiyorum kardeş. *
Kim ulan bu Merve taşkın?

Ent.