bugün

Keşke hep acemi cadıdaki gibi tatlış kalsaysı dediğim hatun.
Kendini bozdu gibi sanki eski hali yok.
Bu kadını çekici bulmayan kadından anlamıyordur net.
Mal.
Gayet güzel bir fiziğe sahipken daha güzel olacağını düşünerek kamışa dönmüş kadın.
At gibi kızdır. Yatakta iyi olduğunu düşünüyorum. Evet.
Türk milletine göre her kusurlu insandan biridir. Kilolu olur koca götlü derler, zayıf olur sopa gibi, mesafeli olur burnu havada , samimi olur laubali... Kilosu taşıdığı elbise size mi kaldı? Siz çok mu fitsiniz?

Her ünlü gibi bir kusur bulunup eleştirilen kıskanılan kadındır.
eskiden çenesinin altında ben vardı artık yok galiba.dileyenler hoşçakal güzin filminden ulaşabilir.
Simi adasında iş adamı Serdar Bilgili ile görüntülenmiş evli kadın. nasıl evlilikse..

http://www.posta.com.tr/m...-fotograflihaberi-1315319
kocası ile tatilde;

görsel
boşanıyor. 150 bin TL'lik tektaşı Murat Dalkılıç'a geri vermiş. ama Murat Dalkılıç “Yürütememiş olsak da o yüzük beraberliğimizin en önemli anısı. Lütfen sonsuza kadar sakla” demiş ve almamış.

bahse konu tektaş;

görsel
kardeş sen o numarayı ver bana ben ne yazacağımı bilirim..

mundar etme yok yere..

mesajını bekliyorum karşim..

bir gadın..
gençken daha güzeldi sanki;

görsel
Murat Dalkılıç tan resmen boşanmış.

https://www.cnnturk.com/m...ampaign=buffer&page=1
adını hep merve boğulur diye okuduğum tipsiz ünlümsü.
acemi cadi.
dün itibariyle 30lar kervanına katılmıştır.

görsel
Ayrılacaklarını açıklamadan kısa bir süre önce bir davete katılmıslardı. Gazetecilere ''biz hala sevgili gibiyiz, askımız heyecanımız ilk günki gibi'' anlatıyorlardı.
Nasıl mutlular, ne kadar asıklar ne güzel dedim.

Hiçbir sey gördüğümüz gibi degil. Kimse özenmesin bunlara.

Sadece ünlüler degil sosyal medya kullanan bircok insan da aynı sekilde davranıyor.
Paragraflarca "cok da guzel degil" demek icin çirpinmayin bos yere, guzel cunku.
son hali;

görsel
Bosanmak yaramamis. Yikilmadim ayaktayim imaji cizmeye calisirken daha bitik gozukuyor.
görsel
görsel
Çirkin değil. Kaşı güzel, gözleri güzel, saçları güzel. Ama itici işte ya. Evet evet güzel ama itici hatunun en güzel örneği.
Yaprak dokumunun ilk sezonunda çok esmerdi oguzla kaçtı.
önceden şirindi. şimdi güzel kadın. en basit tanımla bu. oyunculuk on üzerinden dört.
Hande erçel’i katlar.