bugün

(bkz: başörtüsü kamusal alanlarda serbest bırakılmalıdır/#9624150)

destek partili yazardır. her zaman destekler.
Benim düşüncelerimle ilgilenmediğini söyleyip düşüncelerim yüzünden tartışmaya giren tuhaf bir arkadaş.
tanim: cocuk.

(bkz: yok ebesinin ali sami)

kim anlatıyor buna bu masallar yahu. m.ö 500 yılında * başlayan tarih türk tarihi değil kürt tarihi; farslardan farklılaşarak kendine kürt demeye başlayan aşağı yukarı 300 yıllık topluluk da türkler değilmi?
muhtemelen alkol seven yazar. çok içme yaramıyor, bozuyor seni!
(#9697480)
beynine akp virüsü bulaşmış yazar. adama domates diyorsun, et diyorsun adam hala statükodan, darbeden filan bahsediyor.

akp milletvekili olması kuvvetle muhtemel.
(bkz: kreş terk)
ayırca; sözlüğümüzün saygıdeğer cemaatçi yazarlarından birisidir. saygılar efendim.

nasıl bir düşünce yapısı olduğunu merak ettiğim şahıs.
kenan evren'i kahraman ilan ettiler de haberimiz mi yok yoksa?
nickaltında ezilmekte olduğunu görünce bizzat sözlüğün tek ve gerçek kralı sdfkjlkjsdfk tarafında koruma altına alınmış genç yazar. yeni padawan'ım.

tanırım iyi çocuktur.

bundan böyle bu yazar benim sorumluluğum altındadır.
yaptığı kötü hareketler sonrasında, nickaltında eleştirmeyi bırakın, bir özel mesaj atın inboxıma. konuşarak hallederiz.
7.nesil caylak bebe.
açık açık birilerini yaftalamaya başlayan akp militanıdır.
(#9884798)
akp kolik yazar.

kendini ne zannettiğini çok merak ettiğim. zall dan torpili yoksa ciddi bir biçimde ceza alması gerekir.
(bkz: 8 isviçre bankasında hesabı bulunan başbakan/#10050714)
yazık garibim... halkın adamı dediği adamın hayvan gibi servetinin olduğu gerçeği bir kez daha yüzüne vurunca şoktan konuyu saptırıyor.

-rte'nin parası varmış lan isviçre'de.
+olsun olum kemalist olan herkesin var ki zaten.
-olum akp'deki herkes zengin oldu. çoluk-çocuk sülalece zengin oldular lan.
+olsun olum 100 yıla yakın zaman kemalistler zengin oldu biraz da onlar olsun.
-çok adaletlisin lan. adalet ve kalkınma partisine oy vermene şaşırmadım.
(bkz: gayri müslim vatandaşlar öldürülüp/#10050634)

açık açık yalan yazandır. kendisi tahminim ingilizce de bilmiyordur. at yalanı, temizleyen çıkarsa çıkar, çıkmazsa attığım bok yapışır birilerine diyenlerden.

hala bekliyorum o cümle nerede geçiyor, hangi uzvundan uydurdun diye.
(bkz: tayyip sever)
akp aşkın'dan gözleri kamaşmış yazar.
(bkz: güneş gözlüğü takmadan ampule bakanlar)
(#10053785) entrysi ile kendisininde bir yobaz ve akepe sempatizanı olduğunu kanıtlamıştır. ben ve benim gibi kemalistleri çekemeyen bir troldür. hadi evlat daha büyüyün, ondan önce düşünmeyi öğrenin başkalarının düşünceleri ile konuşmayı bırakmanız gerek.

(bkz: hanım koş bir trol daha yakaladım)
(bkz: #10054957)
kafası çok fazla karışmış, toparlanması zaman alacak olan yazar.
başarılar diliyoruz.
(bkz: kreş terk)
(bkz: #10078028) bak şimdi canım kardeşim, ideolojiler vardır ve bu ideolojilere sahip bireyler... şimdi ben liberalim desem sana, sonra ırkçılık yapsam liberallerde ırkçıymış mı diyeceksin?

kemalizm doğru öğrenilmemişse eğer, birileri kemalistim deyip de kemalist ideolojinin yanından bile geçemeyecek davranışlılar sergiliyorsa benim suçum ne de bana bok atıyorsunuz?

tanım: tanımadığım etmediğim şahıs...
(bkz: fetocan)
uludağ sözlük bağımsız cemaatçi yazarlar grubu'nun klas üyelerinden. aramıza hoşgelmiş efendim.
trt'nin görevinin başbakanın reklamını yapmak olduğunu zanneden şey.
(#10225863) genelkurmay'ın yaptığı iki dil açıklamasını kopyalayarak günün en beğenilenlerine giren bir akp'li. sevindirici olan ancak bu gibi entrylerinin beğenilmesi. ben onun asıl genç siviller, özgürder, mazlumder gibi örgütlerin bugünkü genelkurmay'ı protesto açıklamalarına destek verip vemeyeceğini merak ediyorum.

(bkz: ya olduğun gibi görün ya göründüğün gibi ol)
akıl küpü yazar.
güncel Önemli Başlıklar