bugün

şu günlerde kendinden yaşça küçük kıvanç tatlıtuğ ile birlikte olan kadın.
lan kıvanç, lan neyse ben birşey demiyorum...
gönül yarası filminde söylediği etek sarı türküsüyle beni benden alan oyuncu.
"yaşam kadar gerçek" bir gülüşe sahip sanatçı...
az önce aşk yakar adlı dizide kaşınan bir kadını fena benzetmiş aferin kişisidir.

ayrıca on parmağında on marifet bir insandır.
aşk yakar adlı dizide özcan deniz ile birlikte rol alan oyuncu.
Etek sarı şarkısını söyleyen oyuncudur.
iyi oyuncu ve sanırım muzu enlemesine yiyebilecek kapasitede.
şarap gibi bir oyuncudur. eskimemiştir. ve hala taş gibidir.
yılların yorgunluğumu gözlerine vurmuş yoksa hep mi böyleydi çözemiyorum ama ölü balık gibi bakışlara sahip bayan.
ayrıca 2009 *adana altınkoza daki şu görüntüsü ders niyetine okullarda okutulmalı yemin ederim.

görsel

edüt : ölü bakışlarının sırrı çözüldü ölü doğmuş meğer,*
"meltem cumburlop" tarzı espirilere maruz kalan kadın, kadın, kadın.
hiçbir kabiliyeti olmadan oyuncuyum diye ortalarda gezinen kadıncağız.
genç kızların sevgilisi dünya yakışıklısı kıvanç tatlıtuğla sevgili olan çok şanslı bi oyuncu.
süper yetenekli olmadığı halde garip bir çekiciliği olan kadın.
(bkz: çirkin şansı)
şu anda kıvanç tatlıtuğun manitası olan insan.
türkan saylan'ın imzalamış olduğu kitabı kaybetmiş ve tekrardan kavuşmak isteyen oyuncu.
ya sen nasıl kaybedersin o kitabı hayret bir şey.

http://www.haberturk.com/...cat=150&dt=2009/10/08
yavuz turgul ve kıvanç tatlıtuğ'u aynı potada eritebilen bir mideye sahiptir.
sesiyle kulaklarımı tırmalayan kadındır.
10 Aralık 2009 Perşembe 14:00 de Uludağ üniversitesi Eğitim Fakültesi Ahmet Taner Kışlalı Salonunda söyleşisi olan bayan oyuncu.
Uzun yıllar Amerika'da kalıp Eric Morris metodunu hatm ettikten sonra Levent'te açtığı stüdyosunda Sinem Kobal, Ebru Akel gibi ünlü isimlere "oyunculuk-nefes-diksiyon" adı altında dersler veriyor tecrübelerini aktarıyor-paylaşıyormuş.
an itibariyle tüm gerginliğini twitterdan paylaşan sanatçı. 1 saatte 20 30 a yakın tweet girdi heralde.
90 ların ortası ve 2000 lerin başında çok meşhur olan ama sonraları fazla ortalarda görülmeyen oyuncu.
nedenini bilmediğim bi şekilde hastayım ben bu kadına yahu. öyle oyunculuğu için falan da değil yani. öyle dümdüz bi nedeni yok gibi sanki. ayrıca bana göre hayatımda gördüğüm en güzel kadınlardan biridir zat-ı alileri. aslında güzellik değil de başka bişey bu kadında ki şeytan tüyü var sanki. hem çok karizmatik hem çok sempatik hem de çok çekici. bildiğin 3ü bir arada. ayrıca ben bi kadına niye bu kadar iltifat ediyorum onu da anlamış değilim. anneeee ben lezbiyen olmam şimdi dimi? hayır, hayır bu iltifatlar çok masumhane.
(bkz: bu parçada yazarın kafası karışmış)
Meltem Cumbul zor bir doğumla dünyaya gelmiş, doğduktan hemen sonra da kalbi durmuştur. Ama kararlı bir ruhu olduğunu o günden belli eder, aile bebek öldü diye yasa boğulmuşken, o bir süre sonra mırıl mırıl sesler çıkarmaya başlar. Küçük kız zamanla hem sevimliliği hem de afacanlıklarıyla ablalarının ve mahallenin ilgi odağı haline gelir. "Bir tiyatro sahnesine benziyordu." dediği evlerinde sürekli ortadan kaybolur. Bazen de kaçarak yürekleri hoplatır. kaçma sebepleri çeşit çeşittir. Beş yaşındayken, bir misafir "büyü de seni oğluma alayım, bize gelin gel" deyince korkudan kendini kilerdeki dolaba kapatır ve bir gün boyunca ortaya çıkmaz.
kariyerinin sonuna gelmiş kişilik.
güncel Önemli Başlıklar