bugün

altıncı nesil yazar. hoş gelsin...
vizesine sözlükte çalışan yazarlardan. finalleri de olabilir. *
tematik entryleriyle mühendislik ve inşaat alanıyla ilgili malumatlarıma yenilerini ekleyen yazar.
siyasal entryleriyle, çoğu sözlük yazarının aksine bilerek fikir ürettiğini gösterip takdirimi kazanmıştır.
aynı entryi kendisinden bir dakika sonra girmeme rağmen o duruma o kadar anlayışlı yaklaşmıştır ki gözümden yaş gelmesine neden olan nesildaş yazardır.
çok,çok hoş sohpet..bir sözlük yazarı.
yıldızı parlasın diyorum yazarımıza.
pontusça bildiğini göstermek isteyen veya pontusça sözlük seven yazar.
yavuz turgul un av mevsimi filmini seyrettiken sonra sözlüğe gelip yavuz turgul u küçümsemiş yazar. adam çekiyor yapacak bir şey yok maalesef. seyrediyorsun da. bir tane daha çeksin o kadroyu koysun seyreder millet. piyasa böyle sen canını sıkma denilecek yazar.*
edit : o tatlı canını sinemanın giderek kalitesiz bir hale gelmesini düşünerek sıkmasın efendim.
yavuz turgul hakkında her yazdığına katıldığım yazar. harikulade tahliller.
şu sıralar içki çeşitleri ile kafayı bozmuş yazar. canını çektiriyor insanın ama...

(bkz: baileys)
insanı yolundan çevirir. *
kocacık iricik içi dolu göbecik, hayranı ve aşığı olduğum yazar kişisi.

(bkz: 11)
$ukuyu kapmı$ yazardır. tebrik edilesidir. kendisini uludağ sözlük matematikçisi ilan ediyorum.

(bkz: 4ab ba dan 13 kat 7 fazlaysa ba nedir)
bu geceki bilgiye ulaşma yolculuğumda bana eşlik etmiş bir adet hoşsohbet yazar. iyi ki vardır.*
bilgi içerikli başlıklarla sözlüğü şenlendiren yazar.
sanırım o bir mühendis yazar. okuyoruz efendim, devam etsin o.

edit: evet öleymiş.
kendisi mühendistir.
sindarin dilinde "dost" ve "ben" kelimelerinin birleştirilmesi sonucu oluşan fakat aradaki "a" kaynaştırma harfinin konulmasının unutulması sonrasında ortaya çıkan nickdir.
bemollü seslere ilgili yazar.takip ediyoruz efenim.
beslenme konusunda gayet bilgili yazardır. tavsiyelerini uygulamaya bugünden itibaren başlayacağım.
akıl küpü yazar , artık takibimde.
inşaatla ve konut yapısıyla ilgili bazı terimlerin cevaplarını gördüğüm yazar.
sıkı bir antifenerli olması nedeniyle takdir ettiğim yazardır. ilgiyle takip edeceğim demektir.
(#12348454) kendi çapında, fenerbahçe'ye ve fenerbahçelilere sallıyor, hakaretler ediyor. kimsin ulan sen?