bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  zagada ne kadar şirin ve hanım hanımcık görünsede tiksindiğim italyan kız...
  ayrıca 2 düzgün kitap okumayı reddeden türk gençliğine kendi fantazilerini/pisliklerini/tecrübelerini bir solukta okutarak dikkat çeken yazarımsı...

  eger hikayesi filmdeki gibiyse gercekten,cok acinasi ve aptal bi kizcagizmis.
  film aslinda bir dram zira.
  10 -2 ... selmagezinir
 2. 2.
  bu yaşta bu tecrübeye yazık dedirtir aslında çok cesaret isteyen bi işe imza atmıştır bu hanım görünümlü şeytan ablamız.
  3 ... elendil
 3. 3.
  kimseye zorla, "yat benimle." demedigi gibi, ozellikle turk gencligine, "okuyun beni pls baß pls." falan demi$ligi olmayan - gelgelelim, yaprak gibi bir yazar.. kirilgan yani.
  4 -2 ... ciemori
 4. 4.
  (bkz: yatmadan once 100 fırca darbesi)
  (bkz: yusufcuk gece gelir)
  4 ... manson
 5. 5.
  (bkz: ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz)
  1 ... selmagezinir
 6. 6.
  bir yerlerde duymuştum, bu hanımkızımız aslında o yazıları normal bir roman gibi kaba etlerinden uydurarak yazmış. ancak yayınevinin cin editörü, "bak günlük olayına girelim, felaket para yaparız, herkes sana orospu gözüyle bakar ama böyle bir kitabı yazdığında da zaten çok farklı düşünmezler" diyerek kızın kanına girmiş. tüm kitabı günlük haline getirip bir de bizzat melissa p.nin üstüne yıkmışlar. melissa da napsın garibim ekmek davasına bi de belki şöhret tatlı geldiği için yalanlamamış olayı.
  tekrar söylüyorum sadece duyumdur.
  3 -1 ... tyler
 7. 7.
  (bkz: cento colpi di spazzola prima di andare a dormire)
  1 ... selmagezinir
 8. 8.
  en cok kitap satisini bu ulkede elde ettiğini sandiğim insan
  2 ... gkbayrak
 9. 9.
  insanda, türk gençliğinin içinde bulunduğu cinsel yargılardaki kör dövüşünü iyi sentez edip, ''dur ben şeyimden uydurduğum cinsel fantezilerimi bir kitapta toplayıp önce hedefim italyan okurlarmış gibi davranıp sansasyon rüzgarı türkiye'ye ulaşınca gidip iki gözüküp orda burda paranın gözüne vurayım''şeklinde bir düşünceyle kitap yazdığı izlenimi bırakması kuvvetle ihtimal bayan yazarımsı.

  (bkz: yatmadan önce yüz tokat darbesi)
  3 -1 ... paramecium
 10. 10.
  Türk kızlarına hatta dünya kadınlarına kötü örnek olcak bi boka benzemeyen kitaplarıyla beyin sulandırmaya çalışan şahıs.Ahlaksız yazar.
  3 -3 ... probus