1. 1.
  * *

  çocuklar duymasın dizisinin yapım danışmanıdır ayrıca kendisi oyunculuk da yapmaktadır. son derece başarılı bir oyunculuk sergileyen mehmet auf, aynı zamanda platin gibi bir de kariyer sahibidir.

  ayrıca kendisi nlp eğitimleri de vermektedir. "yaşam boyu ikna" isimli seminer vermektedir son olarak kendisi.
  ... beyazyelkenli
 2. 2.
  odtü makine mühendisliği mezunu, ardından odtü işletme yüksek lisansı, yurt dışında yapay zeka ile ilgili bir master, odtü işletme de 5 yıl öğretim görevliliği, ve daha nicesi. bu aralar koç un düzenlediği kişisel gelişim seminerlerinde eğitimcidir kendisi. esprili, hoş bir insan.
  1 ... witch
 3. 3.
  bir aralar kendisini "alman" sandigim, cocuklar duymasin adli sonralari gubiklesmis dizide " ingiliz hatun un pesinden kolsan kel patron" rolunden hatirlanacak olan kisi. zira, soyadi, malum dilde (bkz: almanca) bir edat karsiligi vermektedir.

  (bkz: auf)
  1 ... faidelibilgi
 4. 4.
  (bkz: mehmet rauf)
  ... illetyus
 5. 5.
  yarın negotiation process dersinde; geçen haftaki negotiation sürecinin objektif bir observer olarak sunumunu yapacağım birey. hocam. sempatik kişilik. işinin ehli. bilgili. tecrübeli. yaptığı işi bildiği için yapan.
  -1 ... anasortik
 6. 6.
  anlam veremediğim, garip bir sempatisi var bu adamın. çocuklar duymasın dizisinin ilk yayınlanmaya başladığı yıllardan beri güldürmektedir, iyidir hoştur.*
  1 -1 ... mic n andre
 7. 7.
  vatan şaşmaz ölene kadar eküriliğini yapıyordu.
  ... bozok baykusu