bugün

samsunludur samsundan da zaten çıkarsa böyle adamlar çıkar. bakmayın şu sıralar çomar çıktığına onların çoğu samsuna karadenizin diğer illerinden göçenlerdir.
kibar, beyefendi bir oyuncu ve oynadığı her karakterde kendi beyefendiliğini yansıtan bir aktör. bunun yanı sıra bir programa konukken dinledim kendisini; konuşurk.en çok fazla duraksıyor, cümle kurmakta zorlanıyor ve malesef ses tonu bile kurtarmıyor. iyi bir konuşmacı değil.
görsel
Hülya Avşar'a katlanmak zorunda kalmış "güzel insan ".
Hülya avşar ile konuşmasında ki iki cümle çok önemli bence...

"O medeniyet seviyesi varya ata'nin işaret ettiği.."

"kadın evinde, üretimden çekilip bütün ikbal istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına, yanılgılarına bırakmamalı."

insanlarımız özellikle kadinlarimiz bu cümleleri tekrar tekrar okumalı..

Programın hepsini burdan izleyebilirsiniz...

https://youtu.be/iWvocfAQHpI
Hülya Avşar'ın programında gerek eşi ile ilgili söylemleri gerekse kadınlara bakış açısını o kadar güzel bir şekilde söyledi ki; zaten zannımca kendisini asil bulduğum fikrimi pekiştirmiş oldu. işte karakteri oturmuş ve kendi ruhsal-irade gelişimini tamamlamış kişi tam olarak bu şekilde oluyor. inşallah karşıma bu şekilde karakteri oturmuş ve ruhsal-irade gelişimini tamamlamış biri çıkar. Allah ailesi ile bir ömür mutlu olmayı nasip etsin inşallah.

Şu iki cümlesine hayran kaldım:
"kadın evinde, üretimden çekilip bütün ikbal istikbalini bir adamın vicdanına, aşkına, samimiyetine, günün sonunda bir gün aklının karışmasına, yanılgılarına bırakmamalı"

"ben arzum'a sesimi yükseltemem ki. çünkü o babasının emaneti, onun göz bebeğiydi. eğer ona sesimi yükseltirsem babasına ihanet etmiş olurum."
Adam gibi adam mıdır bilmem de. Saç ektirdiği kesin. Oyunculuk yönünden baktığımızda da bi fikret kuşkan değildir.
nezih bir adam olduğunu son program katılımındaki üslubu ve söylemleriyle bir kez daha göstermiştir.
"ben arzum'a sesimi yükseltemem ki. çünkü o babasının emaneti, onun göz bebeğiydi. eğer ona sesimi yükseltirsem babasına ihanet etmiş olurum."
demeciyle kadınlara bakış açımızın benzediğini anladığım karizmatik adamdır. içi dolu adamlardan hem de.
Çok kaliteli adam.
birkaç gün önceki efsane; hiçbir kadın geleceğini bir adamın vicdanına, aşkına, günün sonunda bir gün aklının karışmasına bırakmamalı, açıklaması ile, bir kaç yıl önce, uğur ışılak'ın kadının fıtratında köle olmak vardır diye ve ek olarak gereksiz gıcık mimikleriyle açıklaması arasında ki kalite farkını ortaya koyan adamdır kendileri. hoş, böyle bir kıyaslamaya bile gerek yok ya, aklıma geldi diye söylüyorum. şimdi yılların mehmet aslantuğunu bile meriçlikle suçlarlar, eminim. suçlasınlar. doğru söyleyeni dokuz köyden kovuyorlar olduğunu da biliyoruz. biz erkekler için, karakter anlamında örnek şahsiyetlerden birisidir. herkes anlamak istediği gibi yorumlamaz ise, örnek olduğu anlaşılır zaten.
Çok karizmatik adam.
Iki güzel söz söyledi diye kezbanları kendine hayran bırakmış adam.

Ben de eşimi ailesinin emaneti gibi görürüm ve onu korurum ne var bunda?

Bu olması gereken şey zaten.
parti kursun oy verelim.
Hülya yavşarın yanında tertemiz güneş gibi parıldayışı, hülyanın berbat karakterini gözler önüne serdi.

Adam görmeye hasret kaldığımız şu günlerde ilaç gibi geldi.
-hadi biraz mehmet aslantuğ övelim.
-yok oğlum ben övdüm de geldim.

bunca zaman mehmet aslantuğ’un varlığından bihaber tipler, gelmişler burda mükemmel insan, asil adam edebiyatlarına başladılar 2 günde.

evet kaliteli bir isim ama konu bu değil. populist yavşaklar sizi.
Arzum onan gibi bir hanımefendi ile evlendiği için yıllardır gözümde çok değerli bir beyefendidir. Ayrıca medyada görmek zordur bu güzel çifti. Arzum onan ' a hayranım. Gerçek bir leydi.
Ne kadar kaliteli bir insan olduğu, kendine bile saygısı olmayan hülya avşara olan sabrı ve üslubundan anlaşılıyor bence.
adam normal bir insanın olması gerektiği gibi fakat; ülke ve insanları o kadar boktan ki doğruları söylediği için baş tacı ediyoruz kendisini.
seksenli yılların sonunda trt'de yayınlanan başka olur ağaların düğünü isimli muhteşem bir eserde oynamış sanatçıdır.
Hanımın çiftliği dizisinde esas oğlandan daha yakışıklıydı kendisi. Kıçı kırık özgü namal da beğenmiyordu filan...Saçmalığa bak.. Ne alaka bilmiyorum ama aklıma geldi yazayım dedim.
şuraya kaliteli bir isim yazalım da sol frame azıcık şenlensin.
isim demenin haksızlık olacağı marka.
Çizgisini bozmadan ünlü olabilen, kalabilen, ses tonuyla kadife hissiyatı veren aktör kişisi.
attığı bir tiwit sonucu, ağır eleştiri alan oyuncu.
O da yaşlanmıştır.