Seçim öncesi AK Parti’ye dahil olan seçim sonrası da izmir Milletvekili olan Mehmet Ali Çelebi’nin kullandığı 34 milyon TL değerindeki araç sosyal medyada gündem oldu.
atatürkçü insan kıskanmayın, ben çok severim memet ali'yi ,kahraman subayımız..

kendisine yakışır bentley.

o da atatürk'ü hatta benjamin franklin'i sever nede olsa ikisi de devrimci ,kim sevmez atatürk ile benjamin'i pırıl pırıl kuşe kağıda basılmış ..

gelelim sütlaca...

tc. devleti tsk,türk ordusunda ilk kemalist ve solcu subay kıyımını kenan evren yaptı, 4000 genç subay ,+yüzlerse üst subay. kemaliz soytarılar ,gülen,aydınlık,mhp,islamcılar alkışladılar kenan evren'i.

abd basını darbeyi abd yaptırdı diye yazdı ,alkışladılar ,şimdi kalkmış memet ali şöyle böyle ,bu subayı yetiştiren neydi hiç sorguladınız mı ?

1970 sonrası ordu bu ,beğenmezseniz kızınıza almayın.
akepeye katılmasının hediyesini bentley arabayla almış tipik bir yalaka yandaş modelidir.
Kendisine Bentley araba tahsil edilmiş kişi. istanbulda annemi hastaneye götürüyorum onla diyerek kendini savunmuş. AKP'ye yanlamanın ödülünü alan bir başka kişi.
Akp izmir den 4. Sıra aday göstermiş. 2018 de akp izmir de zor zanaat 4 mv çıkartabilmişti. Oylar biraz düştü ise bu seçimde ancak tv den izler meclisi.
AKP milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Yeniden Refah Partisi'nin Cumhur ittifakı'na katılmasını kutladı.

hüda par nerede çelebi? seni gidi fındık Kıran...
Cumhuriyet halk partisindeki genç teğmen.
Asker arkadaşlarının bedduasını almıştır Hulusi gibi.
şimdi göreceğiz delikanlılığını...
akepeye geçen mehmet ali çelebi bakalım hak savunuculuğunu imamoğlu için verilen hukuksuz karar karşısında da yapacak mı...
dünün mağduru bugünün mağruru,
artık hiçbir masumiyeti ve samimiyeti kalmamış. benim için artık sıradan bir akp'li.
celladına aşık olan kasap bıçağını yalayan aptal dana. şeytan görsün yüzünü.
bir gün karşılıklı oturup "neden" diye sormak istediğim kişi. seni yıllarca hapiste çürüten, gençliğini, geleceğini, üniformanı çalanların yanında neden saf tuttuğunu merak ediyorum. bütün açıklamalarını takip ettim. hiçbir mantıklı cevabı yok.
celladına aşık olanlardan.
ki o gömdüğü muhalifler kendisi haksız yere hapis yatarken özelde onu, genelde hükümetin hukuksuz fişleme ve cadı avına karşı insan haklarını ve yargı bağımsızlığını savunmuş insanlar.
Nankör bir insandır.
mehmet ali bey kardeşim,
bak hâlâ vekili olduğun izmirliler, yeni vekili olduğu partinin şu açıklaması hakkında senin görüşlerini merak ediyorlarmış. türk devrimlerinin en yılmaz bekçisi olarak bir fikrin vardır herhalde?
görsel
https://twitter.com/i/status/1583370503602900993
Olması gerektiği yerde.
Değiştirdiği parti sayısına bakarsak harbiden de çelebi (gezgin). *
bundan sonra bu ülkede siyasete inanmam aq.

görsel
görsel
Ulusalcı geçinenlerdendi. Siyasal islamcı oldu.
11 ekim 2022'de hakkın rahmetine kavuşmuştur. Allah rahmet eylesin.
bal tutan parmağını yalar.
Hiçbir partiyle uzaktan yakından alakam yok ne islamla ne marksizmle (komünizm) işim olmaz

Bu adama ak partiye geçti diye tepki gösteriyorlar
Yahu tamam gösterin veya göstermeyin ama bir oturun düşünün muhalefette babacan, Akşener, gül, davutoğlu gibi adamlar varsa eğer artık partinin bir anlamı kalmamış demektir zaten.
Bu kafada olduğunuz sürece muhalefet daha önünüze çoookk akşenerler, ekmeleddinler, abdullah gül, babacanlar koyar.
Muhalafet kimi aday koyarsak koyalım oy verirler zaten diye bakıyor size o yüzden önünüze ekmeleddini, abdullah gülü, babacanı, akşeneri koyuyor.
Sorgulayın ne olur sorguuulayııın.
Evliya olmayan Çelebi.
Kendisine feto piçleri ile kumpas kuran partiye katılarak nasıl bir insan olduğunu zamanında kendisine yapılanlara üzülen insanlara göstermiştir.Şahıs olarak şu an mevcut tüm partiler benim billurlarımı alırlar.Böyle bir siyasi iklime bizi sokan tüm yurdum insanının da Rabbim tez zamanda cezasını versin.Çok kızgınım sözlük.
akp'ye katılmak için niye bu kadar beklediğini anlamadığım kişi. akp zaten uzun bir süredir ulusalcıların hayal ettiği bir türkiye'yi inşa etmiş durumda.