1. 1.
  need for speed underground'un hırçın çocuğu.

  (bkz: mazda mx5)
  ... micro cuts
 2. 2.
  mazda'nın en güzel arabalarındandır. üstü açılabilir. 1992 modeli 12.000 YTL gibi fiyatlara bulunabilir. mazda miata diye de adlandırılır.
  ... djarumturk
 3. 3.
  ingiltere'de kadin kuaforu arabasi olarak bilinir. enteresan bir sekilde kuaforler bu arabayi satin alirlar.
  ... totiman
 4. 4.
  sonunda türkiye'ye gelmiştir. hayırlı uğurlu olsundur.
  ... anything is possible
 5. 5.
  amerikada belirli bir süre miata ismi altında çıkmış mazda mx-5. bu modelle beraber mazda 323 serisinde dünyada ilk defa ön kaput içerisine gizlenen far şeklini kullanmıştır. yeni kasalarında bulunmamakta. amerika ve diğer ülkelerde bir japon otomobilinin bukadar satılmasının tek sebebi cabrio sınıfındaki en ucuz araba oluşudur.
  ... cosmograph
 6. 6.
  http://www.babez.de/mazda...mazda-mx5-roadster-01.jpg
  ... never neverland
 7. 7.
  roadstar sınıfında dünyanın en fazla satış rakamı rekorunu elinde bulunduran otomobil.
  ... berkedede
 8. 8.
  ilk serisi na alınıp turbo ve lsd takılması gereken araba. ayrıca sürüş zevki öyle böyle değil.
  ... captain awesome
 9. 9.
  ayağı yerden kesmesi yeterli. nede olsa bir araba. (hiç arabası olmayan bir insanın yaptıgı yorumdur).
  2 ... serverbedi
 10. 10.
  Geçen hafta kemerburgaz göktürk'te binicilik şampiyonası vardı. Ana sponsor u da mazda olduğu için yeni çıkan 6 ve cx-5 modellerının tanıtımı ve test sürüşü oldu. Onun haricinde başka modelleri de getirildi. Mazda 3 mazda 5 ve MX-5 ti. Hafta sonu olan 3 günlük tanıtım kapsamında bana da mx-5 geldi.

  Araçla ilgili kısa bir bilgi vermek gerekirse araç 2000 motor 160 beygir gücünde ve 1100 kilo. 12 saniye'de üstü açılıp kapanabiliyor.

  Aracın seriliğine geliceksek 1. ve 2. vitesin seriliğini ben başka hiç bir arabada görmedim gazı kapattığınızda direksiyonu tutmanız gerekıyor. Aksi halde araç sapıtıyor. Direksiyonu çeviripte gaza biraz bassaniz bile araç kendi etrafında dönmeye başlıyor.

  Aracın ses sistemi bose o yüzden ses sistemine ayrıca bi para harcamaya gerek yok tatmin edici hatta daha fazlası.

  1.85 boyun üzerindekiler için sıkıntı yaratabilir araç gerçekten dar. Benim boyum 1.80 olmasına rağmen koltuk en gerideydi. Bagaj hacmi roadster olduğu için haliyle çok küçük küçük bavul anca girer.

  Fiyatına gelince 2 tane farklı fiyat seçeneği var. 92.000 ve 98.000 lira style ve sport paketler.

  Benim sürdüğüm araç otomatik vites f1 şanzımandı. Şanzıman biraz geç işliyordu. Ve süspansiyon u çok sert banketlerden geçerken rahatsız ediyor arac yola yakın olduğu için banketlerde sıkıntı yaşanıyor istanbul'da sürmek biraz sıkıntılı olabilir. Ama tüm gözleri çekiyor. Gittiğimiz yerde herkeste porsche olmasına ragmen herkes merak edip geldi benim gözümde artıları daha yüksek fiyatı biraz daha düşük olabilirse roadster araç isteyenler için 2.tercih olabilir. ilk tercih mercedes SLK.
  ... alkolik nurcu