1. 1.
  modifiye edilmis arabalarla sehir icinde teror estirmece oyunu. ama ben nfs porsche unleashed'den sonrakileri begenmedigimden bu oyunun en cok begendigim yani soundtracki olmustu. su ana kadar cikarilan oyunlar arasinda yapilmis en iyi soundtrack bence bu oyunundur arkadas.
  (bkz: need for speed underground soundtrack)
  2 ... laz pacino
 2. 2.
  need for speed 3 ile beraber serinin en iyi oyunu. bu oyundan sonra çıkan nfs serileri hiçbir zaman bu oyunun tadını yakalayamamış, sönük kalmıştır. nos un yolda bitmesi, muhteşem ötesi soundtrackleri, motion blur'U da ilk kez kullanması ile bir devrim olmuştur.
  1 ... micro cuts
 3. 3.
  müzikleri bakımından en nfs serilerinin en iyi oyunu olarak kabul edilir. ayrıca Gran Turismo serisinde uzun zamandır olan araç alım satım modifikasyon gibi özellikler bu oyun ile ilk olarak nfs serisine eklenmiştir.
  ... cettox
 4. 4.
  muzikleri ile bunyeyi costuran oyundur. oyleki oyunu acık bırakıp pespese gelen sarkıları dinleyerek en degme radyolardan alabileceginiz zevkten fazlasını alabilirsiniz.
  1 ... atgmuls
 5. 5.
  çok sağlam bir soundtrack'i olan, bir ara manyaklar gibi başından kalkmayarak kıçıma ağrılar sokan oyun. *
  polisin kovalamaya başladığı anda ki o heyecan, o kendinizi gangsta zannettiğiniz an.. oo şet! ne güzel oyundu lan. bulayım da oynayayım. o arabaların sesi filan "ırnnnnnn ırnnnnnn" diye. güzeldi lan..
  -2 ... slywitch
 6. 6.
  menü karşınıza gelir gelmez başlayan get low ile gaza getiren, need for speed oyun serisinin sokak yarışı oyunudur. hızlanıldığında ve nitro kullanıldığında görülen motion blur gibi görsel efektlerle zamanına göre grafikleri de oldukça başarılı olan oyun aynı zamanda modifiye desteği ile de epey beğenilmiştir, önceki need for speed oyunlarında ferrari f50, jaguar xj220, porsche 911 gibi üst sınıf spor arabaları alıp yarışırken bu oyunda peugeot 206, vw golf gibi arabaları alıp, zevkinize göre şekillendirip motor geliştirmelerini de yapıp yarış geçmek ayrı bir tat vermiştir. underground'da ne hikmetse uzun süren yarışların tüm turlarında birinci giderken son turda rakip araba(lar) geçmekte ve sinir etmektedir sizi, sanıyorum ki tüm yarışları tek seferde bitiren çok az kişi vardır. ayrıca, oyunda tam modifiyeli şekilde iken en iyi araba mazda miata'dır zira en iyi yol tutuş onda bulunmaktadır, hızlanması da iyidir, herkesin sevdiği nissan skyline ise hızlıdır fakat yol tutuşu, dönüş kabiliyeti onun kadar iyi değildir, dolayısıyla mazda miata ile oyunu bitirmek daha kolay denilebilir bu oyunda.
  1 ... legendary
 7. 7.
  polisten kaçma gibi bir özelliği ya da modu bulunmayan, çıktığı dönemde grafiklerde en iyisi de olmayan oyun. kendisinden sonra çıkan underground 2 daha iyi bir oyundur. fakat ondan da sonra çıkan most wanted, carbon, prostreet, undercover asla bu tadı vermedi, veremez.
  ... erestor
 8. 8.
  anlamak için şehrin içinde saatlerdir turlayıp, birkaç corn flakes benzeri noktada yarışa katılıp; birkaç birincilikle 1000$'a yakın para yaptığım, fakat hala hiçbir şey anlayamadığım oyun. format atılan bilgisayarıma yüklendiğine göre, her bilgisayarın olmazsa olmazlarından olduğuna kanaat getirdim. ama benim arkadaşımdakinde böyle 70-80 tane yarış vardı, tek tek giriyordu; ne bileyim modifiye vardı, sağda fıstık gibi cash yazıyordu, ağzımızın suyu akıyordu falan.

  bunda niye yok ha, niye?!
  ... der meister
 9. 9.
  Thrustmaster Ferrari Force Feedback Racing Wheel ve kendisi sayesinde oynaya oynaya en sonunda gidip ehliyet alabildiğim oyun. bence en güzel araba yarışı oyunu. hatta tek güzel olanı. çünkü bump mapping yok.
  1 ... jackskellington
 10. 10.
  bu oyun beni kanser etti ya.Eski bir oyun ama zor bir oyundur(undergorund 2 den ve carbondan zor olduğu kesin )En küçük bir hatanız yarışı zora sokabilir 110 tane yarış vardı galiba uzun bir oyundur.Müzikleri profesyonelce seçilmiştir çok süperdir.
  ... ufuk92