bugün

inşallah Alper'i kumara alistirip tüm parasını yer.
YALNız şuna dikkat; adam bonservissiz geliyor. werder ile sözleşmesi bitmiş. yoksa werder in 10 numarasını almak döt ister.
Fenerbahçe'nin yeni transferi, iyi futbolcu.

Lakin yine asistinin attığı golden fazla olduğu bir adam aldık. Genel olarak bu tarz adamlar çevresinde yaptığı asisti başarıyla sonlandırabilecek adamlar olursa başarılı olur. Bizim takımda şu an böyle bir adam var mı tartışılır. Sanki her topu bana verin, golü ben atacağım tarzı bencil ama tek forvet uygulamaya daha uygun bir adam bulsaydık daha iyi oludu gibime geliyor yinede görmek lazım bu vatandaşı.
bağcılardan saat satan zenciyi stoper diye alınca ''aslan, kral, amuna goyacak ligin, çiğ et'' falan diyen dalyaraklar, max kruse gelince ''ss alın tırt çıkacak'' demiyorlar mı, hahahasiktir evet.
nah buraya yazıyorum 4-5 maç sonra buna ana avrat küfrederler.
bunu niye oynatıyorsunuz derler.

bizim ülke taraftarı öyledir takım/oyuncu gol atınca süper atmayınca "yönetim istifa!"

nefret ediyorum, her transfer haberinde taraftarlar coşar da coşar coşar da ha coşar! yok bilmem kimi almışız da yok bilmem süpermiş de.

neyse fazla uzattım! o gün geldiğinde büyük ihtimal ben böyle bir entry girdiğimi unutmuş olacağım lütfen biri hatırlatsın.
(bkz: 5 dk daha oynasaydık ekrem bari ekrem abi)
(bkz: 2 zara yüz bin verdim)
Şampiyonlar ligine katılım halinde kendisine 1 milyon euro ekstra prim verilecekmiş. Fenerbahçe en son şl ne katıldığında kendisinin futbol kariyeri henüz başlamamıştı. Muhtemelen bonusu alana kadar da emekli olur güzel bir emeklilik ikramiyesi olarak güle güle harcar.
adını bile yeni duyan dalya*aklar gelmiş yorum yapıyor..

ulan ben 20 senedir türkiyede futbolu takip ediyorum

ss alın 2. van persei vakasi diyorum baskada bir şey demiyorum..
Göğüsle kontrolde asuman kruse etkisi yapacağı kesin.

Tahmin: bu sezonda 5 gol 3 asist.
görsel
istanbul’a ayak basmış Fenerbahçe’nin yeni 10 numarası.
geldi tipini sevdiğim..

görsel

fenerbahçe gibi bir kulübe geldiği için ağzı kulaklarında.
görsel

O artık bir Fenerbahçeli. Çubuklu da yakışmış yalnız.
10 numara..

görsel
10 numarımız.

görsel
alex gittikten sonra bu takıma gerçek bir 10 bumara gelmemiştir.
bu adam da 10 numara değil 9 ya da 11 numaradır.
Bununda ayağı kirilir sezonu kapatır.

Yazik yakisikli da hergele, yazik olcak.
görsel
bayern'e golü var.
yazık oluyor reyiz sana.

görsel
Mabadı büyük, iyi topçu.
Dün Bayern Münih'e usta işi bir gol attı. Çok kaliteli bir futbolcu. Ligde net 12-17 arası gol, 10-15 arası da asist yapar.
Türkiye standartlarına göre kaliteli bir futbolcuya benziyor.
inşallah 45 gol atıp gol kralı olamaz dediğim topçudur.
inanilmaz bi sey.