bugün

35 yaşında futbolu bırakmış. güle güle sarı kafa.

https://www.milliyet.com....rofesyonel-futbol-7052572
görsel
Wolfsburg, sözleşmesini feshetmiş.
görsel
görsel
beşiktaşlı olarak galatasaraylıların bu başlıkta ne aradığını merak etmekle birlikte yine tarafsız olarak;

max kruse oynayarak bu parayı haketmiştir.

falcao ise oynamayarak max kruse'nin aldığının iki katını almaya (bonuslar hariç) devam etmektedir.

galatasaray, falcao'ya sen oynamıyorsun sakatsın sana maaş vermiyoruz desin de o zaman 'max kruse' başlığında acımasızca savundukları falcao ne yapacak göreceğiz. çok yakında...
yalnız falcao ile kıyas yaparak fukara avuntusu yapmayın arkadaşlar.

max kruse bir çok maçın sonucuna direkt etki etmiştir, falcao bunu bile yapmamıştır.
Puhahaaaa diye gulesim var bu adamın adını duyunca
(Rahmetli Erol taş gibi)

Adam Almanya'da kumar masalarından kalkıp menere transfer oldu iki asist iki penaltıyla göz boyadı

Sonrada bir maraza çıkarıp "kaçtı"

Şimdi falcao sizi kandırdı diye avaz avaz boguren tipler var bu sözlükte onlar kendisini biliyor

"Aslolan" şudurki itiraf edin kruse size kol gibi boruyu döşedi

Siz hala komşunun tavuğu kaçmış edebiyatı yapıyorsunuz

Kendinize bakın önce kendinize

Adam hem yıllık ücretini aldı s.ke s.ke hemde 5 milyon Euro tazminat aldı

Neyin kafasını yaşıyorsunuz

Hani bir video vardiya "attım kafaya beyin bedava" işte sizdede beyin bedava

Amaaan banane Ali basgan bir win win çeker toplar enayilerden paraları

Yada iki gün devirmeye kalkıştığı Tayyip Erdoğana ziyaret eder yalvarıp yakarir para ister..
(Ki yalakalık turlarına başladı)..
Hala gidip gidip forma falan alıyorsunuz ya ben ona şaşırıyorum. Şimdi bu sarı pipi 12-13 milyon parayı hak edecek ne yaptı? Hangi aptal neden ona bu sözleşmeyi verdi?

Kulüpler şirket titizliğiyle yönetilmek zorunda. Şirketlerin tabi olduğu denetim rejimlerinden bile daha sıkı denetlenmek zorunda. Hissedarları ve sahip olmak zorunda. Yoksa 2-3 yıl sonra ceketini alıp gidecek herifler kulüplerin parasını yağı bol bulmuş Arap gibi böyle ite köpeğe veriyor, kulüpler batıyor, sonra vergi indirimiydi bilmem neydi onu da vatandaşa sokuyorlar.

Ben Max Kruse gibi, falcao gibi yıkıkların yıllık ücretini ödemek zorunda mıyım?
1 Temmuz 2020

• Ali Koç: "Max Kruse hayatının pokerini oynadı. Ona pahalıya mal olacak." (HabertürkTV)

16 Aralık 2020

• Max Kruse davayı kazandı. Fenerbahçe, 7.5 M €’luk bir ödeme yapmak zorunda kalacak. (Kicker)

https://twitter.com/GalaF...tatus/1339248878961516545
görsel
herif fenerbahçeye efsane olacam diye geldi harbi efsane oldu amk.
puhahahahah.

görsel
Bugün union Berlin formasıyla bielefeld'e karşı 1 gol, 2 asistle oynamış futbolcu. Fenevliler ağlıyor olabilir. *
umulduğu kadar iyi olmayan futbol oyuncusu.
görsel
Maçta istiklal marşını okuyordu ne güzel yani iyi gaz veriyordu . Futbolu da fena değil . lige ara verilmeden iki hafta önce bu adam fenerde gustavo ve murić ne birlikte en iyi üç oyuncudan biriydi . adamda haklı volkan telefondan taktik alsın ,emre yönetici gibi davransın , teknik direktör allaha emanet e adam
Alman zaten disiplin şart giderek hayatını kurtarmış .
Pozisyon temiz devam.
Ali koç varken fenerden bi bok olmayacağını anladığı için gitmiştir.
Bir Fenerbahçeli olarak adam sandığım futbolcuydu yazık yanıldım.
görsel

Fenerbahçe'nin kamp yaptığı dönemde bir gece yangın alarmları çaldı ve 'Binayı terk edin' anonsları yapıldı.

Alarmın sebebi ise Max Kruse'nin odasında nargile içmesi olduğu ortaya çıktı.

Volkan Demirel, Kruse'ye 'Sen hangi dünyada yaşıyorsun gamsız' diye çıkıştı.

Yaşanan nargile skandalının ardından futbolun başına getirilen kaptan Emre Belözoğlu'ndan da uyarılar alan Max Kruse, Emre'ye 'Futbolcu musun yoksa yönetici misin?' diye karşılık verdi.

(sabah)
fb li değilim ama fb yönetimine hak verdim sezonun yarısı sakat kalan yarısı acun ve nargile işleri yapan bir adama ben de olsam parasını vermezdim.
önce mert hakan muhabbeti sonra bu. bakın fenerli kardeşler sizin bu derece küçülmeniz, bütçe olarak değil kafa olarak, ligi haliyle bizi ( 'galatasaray' ) çok etkiliyo. adamın tepe noktası werder bremen' di, fener' e geldi fener oldu. siz bu adama 10 numara verdiniz senelik 4 milyona yakın para verdiniz üstüne bir de eleştiriye kapattınız. bizim varlığını unuttuğumuz podolski bu adama kıyasla bir pele bir maradona gibi kalıyor. lütfen acilen büyük takım taraftarı olduğunuzu hatırlayın.
görsel
kardeşim 30 yaş üstü isim yapmış futbolculara milyonlar vermenin enayilik olduğunu nasıl anlayamıyor bu yönetim?

hangi birinden hayır geldi, galatasaray da yapıyor aynı hatayı.

hepsi para için geliyor türkiye'ye sonra ise türk halkının ne kadar duygusal olduğunu farkediyorlar ve birkaç türkçe kelime falan söylüyorlar, bazıları işi daha profesyonelce yapıp istiklal marşını falan ezberliyorlar ve hemen kötü performanslarını unutturup sevilen oyuncu haline geliyorlar.

25 yaşlarında düşük ücretlerle henüz isim yapmamış futbolcularla anlaşmak gerekiyor. en çok yararı onlar sağlıyor. mesela sorloth.

Edit: amk niye eksiliyonuz.